2770 Matthew Ward Suzy Ward

[ Esoterika ] 2022-07-01

S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Máte přísloví o nemovitostech - "Všechno je to o lokalitě". Každá lokalita v celém tomto vesmíru je o vibracích. Jak jsme již řekli v předchozích poselstvích, pouhým bytím vyzařujete vysoké vibrace světla, a tak si povíme o některých událostech, ke kterým pomáháte.

Mimořádně důležité je, že bylo odstraněno značné množství temnoty. V nadcházejících týdnech a měsících bude vykořeněno mnohem více, čímž skončí dlouhá vláda iluminátů.

Do té doby bude tato houževnatá skupina působit spoušť všude, kde bude moci. Jejich hlavním zájmem je udržet si své pevnosti ve Spojených státech, odkud mají velkou část své globální moci. Je možné, že budou povolány vojenské síly země, aby ochránily občany před jakýmikoliv kroky, které ilumináti podniknou. Pokud bude takový zásah nutný, mohou ilumináti prohlásit, že jde o státní převrat, a postavit se na odpor, nebo se mohou pokusit vyvolat paniku zinscenováním holografické mimozemské invaze. Nezdá se, že by ve svém oslabeném stavu dokázali zvládnout obojí; jsou však zoufalí, takže tyto možnosti, které jsou v jejich programu nepředvídatelné, nelze vyloučit.

Chápeme, že byste rádi věděli, co a kdy očekávat, ale my to nevíme. Energie miliard myšlenek denně - vlastně každou minutu - určuje, co se stane. Co vám můžeme s jistotou říci, je, že vzhledem k tomu, že vše je v režimu zrychlování, domino po celém světě brzy spadne.

Trpělivě jste čekali na důkazy pokroku, o kterém jsme vám říkali, že se děje za oponou světové scény. Podniky světelných sil na Zemi ve spojení s mimoplanetární rodinou stále vyžadují diskrétnost, ale jakmile bude možné zveřejnit informace o tom, čeho bylo dosaženo, stane se tak.

Nyní přinesly vibrace další vývoj.

Pokračování: http://galacticchannelings.com/cesky/index.php/


Zdroj: http://galacticchannelings.com/english/matthew01-07-22.php

Zpět