2750 Mělo to tak být Suzanne Maresca

[ Ezoterika ] 2022-06-25

Pro ty, kteří nechápou, proč to tak muselo být, se zamyslete nad optikou roku 2017 v porovnání s rokem 2022.

Myslím, že mnozí z vás zapomněli, jak to bylo v roce 2017. Snaha probudit normální lidi nebyla snadná. Moji přátelé a rodina se na mě dívali jako na osmihlavé monstrum, když jsem jim řekla, že globální organizace Deep State infiltrovala vládu USA, včetně Bílého domu, téměř celého Kongresu, nejvyšších pater ministerstva spravedlnosti, FBI, CIA, DNR, ministerstva zahraničí, hlavních médií, velkých technologií, sociálních médií, Hollywoodu, akademické obce, farmaceutického průmyslu, zdravotnictví atd.

V roce 2022 jsou normální lidé mnohem ochotnější přijmout tuto skutečnost, protože ji vidí, jak je jim dokázána.

Mueller Trumpa očistil a ʺruská tajná dohodaʺ byla podvod, Durham pak ukázal, že mezi složkami DNC, FBI, CIA, DOJ, DNI, ministerstvem zahraničí, britskou MI6 a Obamovým Bílým domem existovala promyšlená snaha Trumpa obvinit a špehovat. Celková důvěra ve výkonné instituce prudce poklesla.
MSM jasně prokázala, že je zkorumpovaná a používá zbraně jen proto, že prostě nemůže přestat lhát. Průzkumy ukazují, že médiím dnes věří mnohem méně lidí než kdykoli předtím. Mueller, C19, vakcíny, Ukrajina atd., Všechny příběhy se ukázaly jako naprosté výmysly. Sledovanost CNN a MSNBC spadla z útesu a Deep State má mnohem menší kontrolu nad myšlením lidí.
Velké technologické společnosti a sociální média prokázaly svou zkaženost prostřednictvím algoritmické manipulace, která má veřejnosti vymýt mozek a odradit ji od konzumace nesprávného obsahu. Nemluvě o masové cenzuře, útocích na svobodu slova, využívání moderování obsahu k útokům na politické oponenty, zasahování do voleb cenzurováním příběhů jako laptop Huntera Bidena a americké biolaboratoře na Ukrajině atd. Elonova sága na Twitteru tuto skutečnost pro normální lidi vynesla do popředí. Obrovské zjištění pro centristy.

Hollywood a mainstreamová televize zasadily svým divákům obrovskou ránu. Sleduje je stále méně lidí. Jejich propaganda a liberální zaujatost jsou stále zřejmější a pro nic netušící normální lidi snadněji rozpoznatelné. Nemluvě o všech těch divokých a zlých svinstvech, jako je Harvey Weinstein a kultura sexuálního vykořisťování, doslova hollywoodská sexuální sekta NXIVM, odsouzené obchodování s dětmi a lidmi, Epsteinův ostrov a rozšířená pedofilie.

Akademická obec je pod palbou kritiky za výuku liberální propagandy a kritické rasové teorie. Vymývání mozků našim dětem, aby nenáviděly bílou kulturu, normalizovaly LGBTQ+, démonizovaly normálnost a propagovaly liberální agendu. Pro konzervativní rodiče v Americe je to otázka číslo jedna. Tato otázka Youngkinovi sama o sobě vyhrála volby guvernéra Virginie.

Farmacie a zdravotnictví - těžko na to zapomenout. Vytvořili a vypustili C19, zničili ekonomiku a přes noc propustili více než 50 milionů Američanů, lhali o tom, jak je to smrtelně nebezpečné, aby ospravedlnili korespondenční hlasování a mohli ukrást volby, pak donutili / vymyli mozky stovkám milionů lidí, aby si dali experimentální injekci která nebyla ani bezpečná, ani účinná, skrývaly životaschopnou léčbu C19, ignorovaly vědeckou realitu přirozené imunity, cenzurovaly vědce, kteří překračovali hranice, a snažily se skrýt všechny údaje, které dokazovaly, že jejich vakcíny jsou škodlivé a neúčinné.

Před rokem 2022 každého, kdo informoval o ohrožení zdravotní péče a léčiv, okamžitě vypnuli. Nyní, když jejich injekce zjevně nefungují a lidé na ně mají škodlivé/smrtelné reakce, se všichni potichu stáhli a značná část lidí po podvodu s C19 váhá, zda věřit farmaceutickým přípravkům a zdravotnictví. Ti, kteří byli démonizováni za odmítání očkování, měli ve své nerozhodnosti pravdu. Pro mnohé je to důležitá pilulka, protože je děsivé přiznat si, že americké instituce, kterým jsme svěřili své životy, byly zkorumpované a zlé.

Nyní, když jsou normální lidé přímo vystaveni tomu všemu a jsou opakovaně různými způsoby krmeni, stále dokola, o kolik snazší by bylo stíhat hráče z deep state nyní, na rozdíl od roku 2017? Lidé jsou mnohem ochotnější uvěřit, že lidé, kterým jsou zvyklí důvěřovat, se mohou ukázat jako špatní.

V blízké budoucnosti, až budeme muset vidět nepohodlné skutečnosti, jako je Biden, Clintonová, Obama, Soros, Gates a další, kteří využívají americké fondy pro sítě biologických zbraní na Ukrajině, aby spáchali globální biologickou genocidu... veřejnost bude ochotnější tomu věřit, protože má zažitý precedens, kdy se aktéři z hlubokého státu chovají nespolehlivě a hanebně. Následně také vytváří precedens, že Trump měl ve VŠEM pravdu.

Cílem této operace není jen vymýtit zlo, ale odhalit jeho skutečnou existenci. Jde o ochranu budoucnosti a o to, aby se budoucí generace nedopouštěly stejných věcí. Proto musíme všichni vidět Deep State v jeho nejtemnější podobě. Svět musí být svědkem skutečné hrůzy a rouhání tohoto zla, aby byl motivován zlo vymýtit a zůstal motivován zabránit tomu, aby se zlo znovu objevilo.

Než démona zabijete, musíte být připraveni vyslovit jeho jméno. (pozn. s fašisty se to nepovedlo..)

Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2022/06/26/clandestine-it-had-to-be-this-way/

Zpět