2705 Odevzdání se vyrovnání Shelley Young

[ Ezoterika ] 2022-06-17

Tolik z vás neví, co chce. Je to proto, že jste vyčerpali potenciály, kterých jste si vědomi, a jste připraveni přejít za hranice do neznámého. To je pozitivní věc! Jak se přesouváte do energií nového, odolejte nutkání mikromanipulovat s jakýmikoli novými projevy a buďte mnohem otevřenější vůči objevování. To neznamená, že nemáte podíl na svém spolutvoření. To zdaleka neplatí! Klíčem je přepnout na práci s širokým záměrem a nechat své nejvyšší já a vesmír, aby doplnily zbytek.

Příklad. Mnozí z vás si přejí manifestovat velké množství peněz. Ve skutečnosti vám nejde o peníze, ale spíše o to, co vám jejich vlastnictví nabídne. Peníze jsou vždy energetickým prostředníkem. Proč tedy ve skutečnosti chcete hodně peněz? Pro většinu lidí je to proto, že chtějí svobodu. Chtějí si v životě více užívat. Proto vás vyzýváme, abyste se oddali prožitku větší svobody a radosti ze života.
Většina z vás ve skutečnosti nevěří, že pro sebe může manifestovat velké množství peněz. To vám velmi ztíží vyrovnání se s touto zkušeností. Ale věříte, že si můžete vytvořit více svobody a více radosti, i když jen po troškách. Cítíte, že to je pro vás v rámci možností.

Chceme, abyste pochopili, že když se odevzdáte podstatě toho, co byste chtěli zažít, můžete se s tím začít postupně téměř okamžitě vyrovnávat. To vám umožní mít větší pohodlí, když procházíte procesem objevování toho, co si vesmír přeje, abyste objevili, co je vaším nejvyšším výsledkem.

Vaše přání se začne stávat součástí vašeho prožívání, i kdyby to mělo být sebemenším způsobem, jak budete sledovat vývoj, dokud se váš záměr nestane převládající součástí vašeho života. Je to zasazení semínka a sledování jeho růstu. I když je obojí stejně možné, pro většinu z vás je mnohem snazší vstupovat do snu po kouskách než najednou. V rychle se pohybujících energiích, v jakých se právě nacházíte, může malé množství velmi rychle přerůst ve velké množství, protože když to budete dělat po troškách, uchrání vás to od pochybností a odporu.

Spojte se tedy s podstatou svých přání a s tím, proč je chcete, a vstupte do proudu směrem k objevení toho, jaká může být vaše nejpravdivější verze tohoto snu. Můžete udělat velký pokrok způsobem, který vás bude i nadále překvapovat a těšit, a to na každém kroku.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/06/17/archangel-gabriel-surrender-into-alignment/

Zpět