2690 Archanděl Michael: Oslava světla Thea Grace Sirius

[ Ezoterika ] 2022-06-13

Nejdražší Je čas oslavit SVŮJ život jako bytosti SVĚTLA. Mnozí z vás si ve svém životě prošli mnoha traumaty a možná se cítíte zbití a pohmožděni vším, čím co máte za sebou. Možná se cítíte na dně a přemýšlíte, o čem život je. Uvědomte si, že traumata, která jste zažili, z vás udělala to, čím jste dnes.
Když se podíváte zpět na svůj život, ať už jste prošli jakýmikoli zkušenostmi, přežili jste a jste zde dodnes. Možná jste mnohokrát chtěli opustit pozemskou rovinu, ale jste stále tady!!!!!!!!. a já ti za to tleskám. Pro nikoho z vás to nebylo snadné, ale ať už tomu věříte nebo ne, jste jedním z vyvolených. VY jste bytostí SVĚTLA a jako takový jeden z mých zvláštních duchovních válečníků a já chci nyní oslavit VÁŠ život.

Mnoho, mnoho duší se dobrovolně přihlásilo sestoupit na Zemi v tomto zvláštním čase, kdy Země vystupuje do 5. Dimenze, ale bylo vybráno jen několik. VY jste byli jedním z mého speciálního týmu a byli jste vybráni. Vědělo se, že jako duše budete dostatečně silní, abyste se postavili mnoha výzvám, které vás přivedly tam, kde jste dnes, a já jsem tu nyní, abych oslavil VÁŠ život.
Staral jsem se o každého ze svých zvláštních duchovních válečníků a ve vašich nejtemnějších dnech jsem já a moji andělé Světla tu pro vás vždy byli a vždy budeme. Nicméně možná máte pocit, že teď není čas to vzdávat. Všichni jste na konci cyklu temnoty na planetě, Temnota před úsvitem, abych tak řekl, a nyní je čas OSLAVIT dobře odvedenou práci, PROJEVIT vše, po čem pro sebe a NOVOU ZEMI tolik toužíte. Ať už jste čekali jakkoli dlouho, TEĎ je konečně čas splnit si všechny ty sny, které jste čekali a po kterých toužíte. Hojnost je nyní vaší odměnou. Hojnost lásky, světla, smíchu a štěstí.
Konečně je čas rozloučit se s temnotou a oslavit příchod Úsvitu Nového světa.

Možná jsi unavený, možná jsi na dně, možná jsi sklíčený a možná jsi unavený z boje, ale jsi na pokraji Nového Začátku. Nyní odpočívejte Duchovní válečníci. Odpočívejte v jistém vědomí, že to nejlepší teprve přijde. Oslavte SVŮJ život. Zavolejte mě nyní, abych vás provedl do tohoto Nového světa Lásky, Světla, Smíchu a Štěstí. Ať mě vidíš nebo ne, vždy jsem s tebou. OSLAVTE svůj život, osušte slzy, pusťte staré pocity a pojďte se mnou do vašeho nového Nebe na Zemi.
Posílám vám tolik Lásky a žehnám vám všem. Archanděl Michael a jeho Legie světla.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/06/13/archangel-michael-celebration-of-light/

Zpět