267 Zlato osvobozuje lidstvo od dluhového otroctví 🏴 Peter B. Mayer

[ realita ] 2020-03-25

Současný soukromý dluhový systém FEDu je manipulovaným schématem, které umožňuje zasvěceným okrádat ostatní. Ovládají hodnotu dolaru, lžou o tom, co se skutečně děje, kradnou bohatství a plní si vlastní kapsy. Takto to vždy bylo. Ale díky zásahům prezidenta Trumpa a vlastenců jsou nyní v defenzivě. Nepřejí si zveřejnění jejich činů o informací o Wall Street, Big Oil a Big Pharma. Chtějí změnit vnímání veřejnosti a NWO, jak si představovali po celá staletí.

Dnešní peníze jsou jen měnami vyrobenými z ničeho, nemají skutečnou hodnotu. Byly navrženy tak, aby okradly, podvedly a podplatily každého podle libosti. Skutečné peníze jsou založeny na přírodních vlastnostech, jsou skutečně cenné, trvanlivé, dělitelné, jednotné, přenosné, vzácné a široce přijímané, což není případ měn centrálních bank. Peníze kryté dluhem jsou zločinem proti lidskosti . Je to Mayer Rothschildův vynález, postavený na skutečnosti, že peníze jsou tokem energie, měnou, která je vytvářena prací ze surovin, zboží a služeb.Aby dosáhli monopolu na veškerou energii na Zemi, vyvinuli Rothschildové po celém světě otrocký pracovní systém vydáváním dluhových peněz prostřednictvím svého systému centrálních bank v soukromém vlastnictví, který infiltroval každou vládu. Díky jejich kontrole nad tokem energetických peněz a úplatkům mají možnost těžit z energetického výkonu outsiderů. Dokud my, ovce, budeme věřit tomuto výmyslu, bude podvod pokračovat.

Centrální banky záměrně zhoršují ekonomiku. Proto všechny centrální banky současně snížily úrokové sazby na nulu. Tisknou mnohem více peněz, než ekonomika ospravedlňuje, mimo jiné na nákup akcií a dluhopisů, aby se do ekonomiky dostávalo více peněz. Pády akciových trhů jsou systematicky manipulovány kabalou a tajnou vládou, aby ukradly skutečné bohatství světa. Dluhy jsou udržovány tak, aby bylo možné zabavit jejich jistiny. (pro to připomíná české exekutory?)

Jediným způsobem, jak udržet tento podvod v chodu, je přítok více falešných peněz. Centrální banky vládnou a manipulují finančním systémem ve svůj prospěch nepochopitelnými opatřeními, jako jsou záporné úrokové sazby, dvacet bilionů dluhopisů po celém světě a nákupy dluhopisů ohromujících 80 miliard EUR měsíčně v EU.

Cena zlata stoupá navzdory masivnímu zásahu manipulátorů. Čím více se vytlačí peněz, tím bude vyšší hodnota zlata. Světový peněžní systém je založen na tvorbě peněz z ničeho a půjčování je vládám, lidem a podnikům. Peníze jsou vytvářeny z dluhů , ve skutečnosti je to peněžní nárok, jinými slovy; falešné peníze . Centrální banky nezákonně získaly právo uvádět dluh jako aktivum, zatímco běžní lidé musí dluh držet jako závazek. To je zásadní důvod, proč banky mohou lidem krást. Tento podvod s penězi z nás dělá dluhové otroky . Pouze zlato a stříbro jsou nezničitelné v dnešním moři bezcenné papírové dluhové měny.

Výbuch globálního dluhu je obrovský

Vládní dluh exploduje; většina zemí je v konkurzu. Centrální banky jsou v konkurzu, ale tisknou peníze. To však nebude stačit k záchraně bankrotujících zemí, ať už jde o Japonsko, Řecko, Španělsko, Francii, Itálii, Portugalsko, nebo bankrotující italské a německé banky, přičemž jediný kupující je FED. Evropská centrální banka, Japonská banka a nyní také Fed, každý měsíc nakupují miliardy dolarů dluhopisů. Ve skutečnosti nakupují tolik, že rychle dochází dluhopisy způsobilé k nákupu. To by mohlo způsobit nervozitu trhů. Existuje tolik dluhů, že se nedají splatit. Jakmile dojde k přerušení toku úvěrů, zastaví se distribuce potravin a dalších věcí.

První fáze dluhové krize je deflační. Ceny klesají. Společnosti se rozpadnou. Lidé jsou propuštěni. Investoři obvykle láká bezpečnost státních dluhopisů, což vede k vyšším cenám, protože ceny firemních a jiných dluhopisů klesají. Následuje inflace, jako nyní, když banky čerpají nové potištěné papíry a proti poklesu bojují vydáním více falešných peněz.

Globální reset měny se blíží.

Zlato jsou skutečné peníze. Jsou to jediné peníze, které obstály ve zkoušce času po více než 5 000 let. Globální posun paradigmatu je v plném proudu. Globální reset měny se blíží. Návrat zlatého standardu. (Proč? To máme zase dřít pro kousek zlata, který si ulili lépe informovaní? To už tu bylo za kupónové privatizace.)

Aktualizace kriminální kriminality

Tři vlastenci vytvořili tajnou skupinu deseti velmi bohatých, inteligentních a mocných miliardářů. U výrobce virus tajně oslabili a zahájili preventivní vojenské operace. V skrytu viru zatýkají luciferiánské a satanské vůdce po celém světě. Období, kdy jsou všichni v karanténě a nemohou cestovat, se používá k zatčení tisíců loutek temné vlády po celém světě. Pravděpodobně ne všichni mohou být zatčeni, ale možná by mohli být zajati všichni nejbohatší a nejmocnější -160 000 zločinců. Pandemie viru je patentovaná v roce 2007, a je průvodním odůvodněním povinného očkování.

Tým Trump v největší tajné operaci americké zpravodajské služby odstraňuje přední zločinecké a zkorumpované politiky, celebrity a generální ředitelé, včetně globálních elit a bankéřů, jako jsou George Soros, úředníci OSN, Rothschild a Rockefeller. Implementací GESARA dochází k přechodu od ekonomiky centrální banky na ekonomiku lidí. Nový finanční systém QFS se pravděpodobně uskuteční brzy.

Takzvaná pandemie měla původně znamenat kombinaci biologického a elektromagnetického útoku na Čínu. Nedokázal zastrašit a sklonit Číňany. Je směšné, že by celebrity chytli Covid-19, že by jezdili metrem, nebo se potkávali s běžnými lidmi. Globální vzpoura otroků proti starodávným vládnoucím satanským rodinám má za následek, že se rodiny pokrevní linie, které zahrnují Rothschildy a Rockefellery, snaží vyjednat kapitulace.

Vatikán je očištěn, italská letiště byla uzavřena, protože více než 80 vatikánských a finančních úředníků je trestně stíháno za finanční zločiny, pedofilii, obchodování s dětmi a sexuální zneužívání. Někteří další náboženští vůdci budou zatčeni nebo nuceni rezignovat, či onemocní. Spojené arabské emiráty dokončily hromadné zatčení vlastní královské rodiny a přidružených společností. V Evropě je 37 000 amerických vojáků a 320 000 dalších vojáků, kteří se již účastní zatčení ve Švýcarsku, Bruselu, Antverpách, Berlíně, Paříži, Amsterdamu a Londýně. Od pátku 6. března došlo k 2 200 nebo více zatčením globálních elit.

Weinstein souhlasil s dohodou výměnou za jeho svědectví proti největším a nejmocnějším osobnostem, včetně prince Andrewa, Clintonů a Obamy, stejně jako Epstein výměnou za svou falešnou sebevraždu ve vězení chce svědčit proti Bushovi a dalším. Mnoho generálních ředitelů hlavních světových společností bylo obžalováno nebo zatčeno, nebo v posledních dvou měsících rezignovali. Od 22. března je v karanténě Merkelová.

Plán pokračuje popravami loutek kabaly, které si nezaslouží další příležitost ke změně názoru. Toto je začátek nové cesty k naší skutečné svobodě.

Zdroj: http://finalwakeupcall.info/en/2020/03/25/gold-frees-humanity-from-debt-slavery/

Zpět