2669 Aštar: Nukleární válka Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2022-06-09

V Kanadě bylo protestujícímu odepřeno PRÁVO VOLIT, protože se v lednu zúčastnili konvoje svobody!! Kdosi jménem Uri na Ukrajině říká, že ʺmimozemšťané zablokují jakýkoli pokus o použití jaderných zbraníʺ. Bylo to zveřejněno na meme videu jako úsměvné, ale ve skutečnosti je to pravda. Zabraňují nám v jejich použití už od druhé světové války, kdy byly vybombardovány Hirošima a Nagasaki, a budou v tom pokračovat. Proč? Protože to není pozemský problém - je to vesmírný problém. Vesmír je tvořen kolektivním vědomím všech, kdo v něm žijí, takže atomová bomba má na vesmírný prostor obdobný účinek, jako kdyby vám někdo vystřelil mozek z hlavy, nebo vám možná vystřelil mozek z hlavy, ale ne tak příjemně.

Ahoj Aštare.
A: Opravdu si někdo myslí, že ti u moci mají tak silnou mysl, že by zabránili sobě nebo jiným, aby tento svět vyhodili do povětří? Opravdu jim dáváte takovou důvěru? Pokud ano, tak si to jen namlouváte. Nejsou to dobrotiví lidé s dobrotivým programem. Vyvinuli jaderné zbraně s úmyslem použít je na jiných planetách!
Jejich agenda je zvrácená a my už máme jejich hrozby, jejich zla, plné zuby. Je třeba se s nimi vypořádat a toto je jejich poslední šance. Tady je máme. Z planety Země se nedostanou a planeta Země bude mít z jejich zlé agendy prospěch, protože se pozvedne její vědomí. Uvidíte pravdu a vezmete věci do svých rukou. Přemůžete je! Lidé to udělají.

Sharon: Když už o tom mluvíme, Aštare, někteří vědátoři říkají, že v listopadu letošního roku americké volby nevidí.

A: Volby jsou zfalšované a slouží pouze k prosazování globalistické agendy. Viděli jste to v posledních dvou kanadských volbách. Nedělá se nic, aby se tomu zabránilo. Ve skutečnosti bude zaveden zcela nový systém. V Ontariu prý hlasovalo 38 % lidí, protože lidé si zjevně uvědomují, že systém je zfalšovaný, takže nyní musíme zavést volební systém, který bude nedotknutelný. To bude provedeno prostřednictvím Starlinku.

Sharon: V době listopadových voleb?

A: Ne, až po listopadových volbách. Nejdřív dojde k zatýkání.

Sharon: Myslím, že použití právního systému je ústavní, ale upřímně řečeno, mám pocit, že je teď neefektivní zabývat se DS.
A: Souhlasím. Když je systém zmanipulovaný ve prospěch jejich strany, tak rozhodně. Takže zavedete nový systém.

Sharon: Lidé se budou divit, co to znamená, Aštare. Můžeš být konkrétnější?

A: Nový systém. Bude zaveden takový, který budou moci lidé používat a který nebude zkorumpovatelný. Ve skutečnosti už je. Proč myslíte, že panikaří? Nový systém se zviditelní během několika příštích měsíců. Začnete vidět, jak se nový systém vyvíjí.

Sharon: Takže sledujte Elona Muska?

A: Mimo jiné. Sociální média bez cenzury existují. Používáš rumble, používáš své webové stránky a teď ti QFS obnovil účet na youtube. Včera večer ti bylo řečeno, že cenzura na youtube byla zrušena QFS, a bylo to tak. Tohle všechno sledujeme.

Sharon: Došlo mi, že stěžovat si u vás bylo správné.

A: Sledujeme tě, Sharon. Na mnoha úrovních. Aliance o tobě ví a sleduje tě. Pokud jim chceš něco sdělit, můžeš to prostě napsat.

Sharon: Mluvím i s ʺJʺ, který je z Aliance.

A: Ano, máš zasvěcené kontakty. Vaše aktivity jsou sledovány, takže se nebojte.

Sharon: Všichni si přejí, aby byla odstraněna Bidenova administrativa. To znamená, že už nebude žádná vláda.

A: Ano. Stane se to ještě letos. Soustřeďte se na to. Archanděl Michael vás žádá, abyste posílali energie Bidenově vládě, a to proto, abyste ji zbavili moci. Blíží se červnový slunovrat, takže to bude dobrý den, abyste tak učinili. Nyní pociťujete účinky energií ve svém osobním životě, protože se vše zrychluje. Odvádíš dobrou práci, Sharon, pokračuj v ní.

Sharon: Děkuji. Je to těžké.

A: Změnit svět je těžké.

Sharon: Jaký nový vládní systém zavedou pro Státy?

A: Takový, kde lidé budou mít kontrolu nad svým hlasováním. Bude to založeno na otázkách, ne na hlasování pro konkrétní lidi. Proč? Protože lidé jsou zkorumpovatelní. Korupce bude existovat i nadále. A my je budeme nadále zatýkat.

Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/06/nuclear-war-ashtar-sheran-via-sharon.html

Zpět