2668 Archanděl Michael Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2022-06-05

Ahoj lidi, trest odnětí svobody mi byl na YouTube prodloužen do 21. srpna. Očekávám, že ten kanál vůbec nedostanu zpět. Jsem na Rumble (SharonandIvo) a videa jsou zveřejňována na našem webu, sharonandivo.weebly.com. Čekají na to, až se dostanou na sociální síť, ale právě teď neberou nové účty.

Jsem archanděl Michael s poselstvím pro skupinu andělských válečníků. Energie přibývají a stav mysli mnoha lidí na planetě trpí. Kolektivní nevědomí je očišťováno od velké části své negativity. Odehrává se to masově a já povzbuzuji ty, kdo jsou na straně těchto útoků, aby byli trpěliví a měli odpuštění.

Sharon: To, co vidím na tomto světě, mi přijde naprosto šílené, ale když mluvím s Ivem a vidím loď a vidím, co se tam děje, má to úplně jiné vibrace.
Michael: Brzy se k ní vydáš. Osobně na to dohlédnu.

Sharon: Můj termín vypršel. Mimochodem, minulou noc dva temné útoky. Podívejte se na stránku na našem webu s názvem ʺDark Attacksʺ. Také, ať jsem kdekoli, stále budeme každý týden dělat skupinu archanděla Michaela. Budu mít přístup k internetu, takže každou neděli hledejte zprávy.

Michael: Odvedla jsi práci, Sharon, ale jak víš, je toho ještě víc. Pokud jde o vás, kteří děláte práci, vzdalujete se strachu a přecházíte do vibrace lásky, vaše poslání by vám mělo být jasné. Podívejte se, kde jste ve schématu věcí nyní, a představte si, co chcete v budoucnu vidět. Je to tak snadné. Mezi vámi a vaší duší nejsou žádná tajemství. Vaše duše vám řekne, co jste sem přišli dělat. Co chcete vidět projevené na Zemi nyní, za deset let, za dvacet let? Za sto let? Co chcete pro tuto planetu? To je vaše poslání, váš důvod, proč jste zde.

Sharon: Už vytvořili nízkokalorický mrkvový dort. co ještě potřebujeme?
Michael: Není to samo o sobě zázrak, že mohou být masy zásobovány směsmi pro mrkvový koláč a další potraviny s nízkým obsahem uhlohydrátů - potraviny, které jsou proti nezdravé agendě. Myslete na každodenní zázraky, které se staly od vašeho narození. Návrat k homeopatikám a bylinkám, který se před lety zrodil prakticky z ničeho. Proč to nebylo zastaveno? Nedalo se, proto. Pro ty z vás, kteří říkají, že nic nevidíte, je možná čas, abyste se zastavili a podívali důkladněji. Bylo vám toho dáno tolik. Tolik věcí a více přijde, když dovolíte, aby přišlo více.

Sharon: Vím o prominentní odhalené osobnosti, která vytvořila společnost na výrobu antigravitačních létajících aut. To by měla být zábava.
Michael: Opravdu. Čeká toho na vás tolik, když jen uděláte těchto pár posledních kroků. Tolik si myslí, že DS musí padnout, a vy už budujete nové systémy s nimi stále u moci. Představte si, že jsou zbaveni moci. Jejich hlavním systémem jsou finance a sekundárním systémem kontroly je politika. Sledujte, jak se tyto dva systémy během příštích dvou let změní. Více zázraků. Vaše modlitby za mír byly vyslyšeny!
Dnes vás znovu žádám, abyste se zaměřili na toho, kdo vystupuje jako Joe Biden, zaměřte se na falešné americké prezidentství - všechny členy uvnitř. Pošlete svou lásku těmto lidem. Jsou tak blízko kapitulaci a je potřeba váš odpor vůči jejich úsilí.
Chápu, že temná agenda - nová světová agenda - se zdá být realizována, že je v plenkách. Televize tyto zprávy chrlí dál, že? V novinách se tyto zprávy nadále tisknou, a sociální média tuto zprávu dál nešíří, že? Přesto nejste v uzamčení. Pouze pokud to dovolíte, budete uzamčeni.

Sharon: Jen komentář. Podívejte se na ʺThe Cosmic Secretʺ s Davidem Wilcockem.


Zdroj: https://tinyurl.com/2t3x29dw

Zpět