2613 OWS: Změny James McConnell

[ Ezoterika ] 2022-05-25

Jste v programu změny. Změna v každém z vás, změna světa. Všechno jde dohromady, jak má. Vše, co musíte udělat, je zůstat tím, kým jste. A ještě více, pamatovat si, kdo jste. Pamatujte, že Boží Zdroj je skutečně uvnitř každého z vás. Boží zdroj je ve vás nad míru mocný. Vaše energie kundalini pokračuje v aktivaci, řekněme, stále více. Jak zvyšujete své vibrace, začíná se také více a více aktivovat vaše energie kundalini. V nepříliš vzdálené budoucnosti zde zjistíte, že vaše energie kundalini začne stoupat i na nevědomé úrovni. Můžete s tím vědomě pracovat, ale může to být docela nebezpečné. Pokud se zvedne sama, pak jste připraveni.

Q: Prováděla jsem Arkturiánskou meditaci a cítila, jako by moje duše, nebo světlo vcházelo dovnitř. Pak jsem ucítila bolest v zádech, opravdu intenzivní bolest. Skoro jako bych ve svém nitru řekla, že ještě nejsem připravená, nebo nemám dost místa, nebo cokoli jiného. Můžete mi vysvětlit, co to bylo?

OWS: Ano, jistě. To je to, o čem jsme právě mluvili s energií Kundaliní. Pracovala jsi na jejím zvýšení na úroveň vědomí, která může být docela nebezpečná, nebo alespoň může být občas bolestivá, v závislosti na tom, kde se zde v procesu nacházíte. Je třeba být opatrní. To je to, co jsme zde nazvali ʺdosažení nebe silouʺ. V tuto chvíli to stejně nechcete. S těmito typy meditací ale může být užitečná práce, ale buďte s ní o něco jednodušší, pokud rozumíte tomu, co zde říkáme.

Q: Měla jsem pocit, jako by energie přicházela skrz Hvězdu duše a ne ze dna. Je to rozdíl?

OWS: Je to proto, že pracujete s vyššími frekvencemi od Arkturiánů. Sestupuje shora, ale také se zvedá zdola. Kdykoli pracujete s energií kundalini, musí existovat ideál, po kterém lze sáhnout. Ideál v tomto případě přicházel od vyšších sil Arkturiánů, kteří s vámi v tomto spolupracovali. Je to na pokračování, ale buď s tím trochu opatrná..
Shoshanna: Drahá sestro, když je v těle bolest, objevuje se odpor. Odpor je způsoben neurovnanými vibracemi. Abyste mohli mít meditaci, o které mluvíte, musíte se připravit, možná hodinu modlitby nebo relaxace nebo sedět venku bez myšlenek, než se pokusíte o tak vysokou vibraci. Připravte tělo a mysl a emoce na to, co zažijete. V době, kdy ses o to pokoušela, tvé vibrace neodpovídaly.

Q: Vstupujeme do velkého krvavého měsíce a úplného zatmění Měsíce. Mnozí mluví o tom, že v příštích několika týdnech přinesou kolektivní i velké osobní změny. Mohl bys nám to prosím trochu probrat?

OWS: Zjišťujete, že zde působí síly, pokud jde o galaktické síly, které zde posouvají energie kupředu mnohem, mnohem rychleji. Je to však něco, co mohou ti z vás, kteří jsou na to připraveni, očekávat, s těmito energiemi můžete pracovat stále více.
V dobách, jako je tato, pro vás může být velmi prospěšné, když se ocitnete v meditaci nebo prostě jen v dobrém prostoru, protože tyto energie stoupají kvůli galaktickým vlivům, které se zde vyskytují.
Pokud chcete zažít plné důsledky, pak buďte v tom dobrém prostoru, o kterém zde mluvíme, během několika příštích dní. Budou vám i nadále pomáhat při hledání těch vyšších vibrací, které jsou k dispozici v daném okamžiku pro každého z vás.
Shoshanna: Energii, která pochází z těchto událostí, mohou využít ti, kteří o událostech vědí. Mohou být použity pro větší pokrok bytosti. Jak energie přichází z tohoto skvělého času z této velké události, jak energie prostupuje planetu, tyto věci se stanou, někteří si toho nevšimnou, protože nejsou připraveni. Ti, kteří cítí energii a jsou na ni připraveni, mohou požádat o velkou změnu, mohou požádat o pohyb ve vědomí, mohou požádat o cokoli, o co si přejí, aby jim to pomohlo dosáhnout změny prostřednictvím energetického pulzu, který se stane.
Musíte se připravit a být připraveni se zeptat, co si přejete najít ve svém vlastním bytí, co pomůže transformovat vaše vědomí. Někteří si toho ani nevšimnou a někteří z toho budou mít velký užitek.
OWS: Ti z vás, kteří jsou na to připraveni a vědomě si toho vědomi, pravděpodobně pociťují některé projevy těchto energií různými způsoby ve svém těle. Můžete mít zrychlené srdeční problémy nebo pocity různých bolestí v nohou a podobné věci. Věci spojené s vaším centrálním nervovým systémem. Pravděpodobně se to stane mnoha z vás, díky těmto velkým energiím, které přicházejí. Nemusíte se obávat, že je to začátek nemoci, nebo čehokoli podobného charakteru, kdy potřebujete jít na pohotovost. Udělejte vše, abyste věděli že se to děje z nějakého důvodu a zvláště pro každého z vás, kdo jste na to připraveni.

Q: Když Sananda uděloval dispens, zmínil něco o kabale. Seděl jsem tu tiše a pak mě zaplavil temný mrak. Obloha byla jasná a slunečná. Ptám se, protože chci pochopit, o čem byl tento temný mrak. Pocházelo to ode mě, nebo to byl vliv vnější entity?

OWS: Vycházelo to z tvého nitra, pokud jde o tvé chápání, nebo spíše pocity, když jsi slyšel slovo ´kabala´, v tu chvíli, kdy jsi to prožíval. Protože kabala by byla je ve vašem chápání jako temná úroveň nebo temný mrak, zde temný mrak síly. Toto je prostě vaše mysl, která pracuje na tom, aby pro vás nastolila porozumění a doprovodný pocit, který byl také spojen s tímto myšlenkovým procesem. To je však vše. Nebylo to něco, o co bychom se měli zajímat. Bylo to prostě v tu chvíli.
Shoshanna: Výraz, který popisujete, je výsledkem strachu. Musíte pracovat na svém strachu a zbavit se ho. Dostaň se přes to.

Q: Právě teď se o sebe opravdu bojím. Před šesti dny se mi zanítila slinivka, nemůžu jíst, jen voda. Nemohu chodit, závratě. Veškerá moje energie jde dolů, ale zároveň se mi do nemocnice nechce, protože si nejsem jistá, co tam se mnou udělají. Co mám dělat. Mám jít do nemocnice, nebo se mohu uzdravit sama?

OWS: Je to to, co v sobě cítíš. Když to říkáš, už uvažuješ, že do nemocnice nepůjdeš. Zvláště v těchto časech, protože přímo nevíte, co se stane, když do nemocnice půjdete. Kdybys měla jít, měla bys zde vedení. Poradenství, aby se ti dostalo té správné léčby, spíše než takové, která by přinesla nevítanou změnu. Je samozřejmě na vás, co dělat.
Zjistili jsme, že to, čím procházíš, je něco, čím zde pravděpodobně můžeš projít sama. Podívej se na nějaké další alternativní metody, které mohou přinést určitou úlevu a být přidruženy, nebo se podívej na související důvod nebo na to, co se děje v zákulisí z hlediska odporu. Odolnost a bezkonkurenční vibrace.
Shoshanna: Milá sestro, zde musíš vyhledat lékařskou pomoc. Jsi v bodě, kdy je tvá mysl a tělo oslabené. Správní lékařští asistenti ti přijdou na pomoc. Doporučujeme, abys v tuto chvíli vyhledala lékařskou pomoc.

Q: Vzít si sanitku a jet do nemocnice? Jako, hned teď?

Shoshanna: Ano. To je náš návrh. Máš svobodnou vůli zvolit si svou cestu. Zjistili jsme však, že pokud budeš hledat správnou pozornost, pomůžeme ti.

Q: Mohu se také zeptat, proč necítím spojení se svým týmem? Jako bych byla úplně sama, bez svého Božského týmu, který mi obvykle pomáhá.

Shoshanna: Na to nemáme odpověď, omlouváme se. My ne.

Q: Ještě jedna otázka, bude to trvat dlouho, než se zotavím, když půjdu do nemocnice?

Shoshanna: Nebude. Musíš najít způsob, jak pomoci svému fyzickému tělu.

OWS: Pokračujte, abyste si byli vědomi toho, co se děje, pokud je to pro vás užitečné. A vězte, že vše, co se děje, je zde opět v božském načasování. Vše se chýlí k závěru možná ještě dříve, než si zde myslíte.

Zdroj: https://tinyurl.com/43dkx79a

Zpět