2611 Jaký operační systém si zvolíte? Mac Benedicte

[ Ezoterika ] 2022-05-24

Stále zažíváme následný efekt zatmění a zabýváme se tím, co bylo spuštěno, zesíleno nebo odhaleno pro uvolnění a vyřešení. Sluneční aktivita se navíc polem šíří zuřivě. Udělejte si čas na uzemnění upgradů, odpočívejte, vyživujte a zotavujte se z tak intenzivního portálu zatmění. Všechno toto pozdvižení a reset nás pohání dále v postupujícím stavu rozšířeného vědomí a vtělení duše. Na základní úrovni opouštíme starý energetický systém a migrujeme do nového zemského systému. V rámci nového operačního systému dochází ke globální změně orientace. Lidstvo používá k životu planetární operační systém, stejně jako počítače.

Nyní jsou na výběr dva paralelní operační systémy. Inkarnovali jsme se do dlouhodobého, shora dolů, pyramidového energetického systému, kde paraziticky žije elita z energie, zdrojů a životní síly nižších úrovní a Gaie. Je zřejmé, že se jedná o nevyvážený operační systém, který ničí většinu života na planetě. V současné době probíhá bitva o udržení kontroly nad tímto poškozeným systémem. Nejvyšší úroveň udělá vše pro to, aby udržela tento temný operační systém tak dlouho, jak jen bude moci, ale od začátku pandemie se třese, chvěje a lapá po dechu, aby přežil. Během pandemického uzamčení se globální re-orientace zrychlila a odemkla sevření na nižších úrovních planetárního života.

Nový pozemský operační systém se dále vyvíjel, ukotvil a aktivoval pro všechny, kteří se rozhodnou přejít. Místo systému shora dolů nabízí Nová Země kruhové kontinuum, které čerpá životní sílu v největší míře, ať už jde o osobní, komunitní, planetární, nebo univerzální cirkulující energetické pole. Operační systém Nová Země funguje ve vědomí jednoty. Je to samoobslužný ekosystém, který zlepšuje život na planetě.

Jak se posouváme dále po roku 2000, jsme svědky globálního posunu od umírajícího systému k nově se formujícímu světovému systému spolupráce. děje se to. Prostupuje to každou úroveň života na planetě Zemi. Když se podíváte, uvidíte to. Je vám všem k dispozici. Stačí vědomé rozhodnutí extrahovat a odstranit svou energii z parazitického pyramidálního operačního systému. Každý den, každou hodinu, každou chvíli se soustředíte na to, abyste se ponořili do operačního systému Nová Země jako svého základu, své domovské základny, svého pole působnosti. Pak pociťte, jak kouzlo začíná!

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/05/24/which-operating-system-do-you-choose/

Zpět