2574 První buňka. Počátek času Julia Flow

[ Ezoterika ] 2022-05-18

Učitelský systém Logos, kolektivní mysl
Q: První buňka, co potřebujeme vědět, měla by být aktivována, jak?

A: První buňka je začátek začátků, odtud všechno člověk pochází: embryo, orgány, intelekt, kostra, kůže, vlasy. Vše se pak regeneruje, každá buňka, a regenerační kód je převzat z první buňky. Postupem času je kód vymazán, ztracen a dochází k regeneraci s drobnými deformacemi, ale již daleko od originálu. Odtud nemoc a selhání systému. Navíc s vašimi myšlenkami se tato selhání stupňují, takže získáte to, co nyní máte.

Q: Potřebuje člověk aktivovat první buňku, je to užitečné pro všechny?

A: Ano i ne, podle toho, jaký program si duše zvolila. Některé jejich lekce procházejí fyzickým utrpením, některé selžou kvůli prvnímu programu. Ale pro většinu je to užitečná věc, z nějakého důvodu ji lidé nepoužívají, ačkoli je o ní dostatek informací.

Q: Zvládnu to?

A: Volba je na vás, ve vašem programu není žádné selhání. Příprava není potřeba, stačí myšlenka záměru, jen musí být správně vypracován. Lepší léčení má na starosti archanděl Rafael.

Q: Archanděli Rafaeli, mohu požádat o pomoc při aktivaci buňky? Má to negativní důsledky pro tělo?

A: Volba je na tobě, ale je to v naší oblasti. Pomůžeme vám to udělat správně a zahájit proces. Je bezbolestný, je to pro vás stanoveno jako něco nezbytného a normálního. A je jen na vás, jestli to využijete nebo ne.

Q: Jaká příprava je potřeba?

A: Naladění, čisté myšlenky a vyjádření záměru. Tj. abyste si to přáli, nebylo pochyb a strachu.

Q: Jaký je tvůj úkol?

A: Monitorujeme start, opravujeme, pokud něco. Dbáme na to, aby aktivační program začal fungovat bez poruch, kontrolujeme proces, moc nezasahujeme. Například: vagón jede po kolejích, ale když vidíme, že se hodně naklonil a je připravený spadnout, podepřeme ho. Zároveň nezasahujeme do samotného pohybu, rychlosti, směru kolejnice. Obecně dbáme na to, aby nespadl z kolejiště, pokud samozřejmě nevyjádříte takový úmysl.

Q: Jak se aktivace projevuje ve hmotě?

A: Dojde k regeneraci všech tkání a buněk z původních. Neslibuji omlazení, ale všechny buňky budou fungovat jinak: na plný výkon, bez poruch a virů. Vnější projev - vyhladí vrásky, stáhne žaludek, přestanou trýznit ʺstařecké nemociʺ (bolení kolen, vypadávání a šedivění vlasů, lámání nehtů), vyrovnají činnost trávicího traktu, normalizuje se spánek, prodlužuje životnost těla a tedy délka života.

Q: Potřeba kosmetických procedur, masáží atd. zmizí?

A: Ne, o tělo je třeba pečovat a udržovat ho. To je jedna z lekcí na zemi, na kterou lidé jaksi zapomínají. A i když to vědí, nepřikládají tomu důležitost.

Q:Stačí vyjádřit úmysl aktivovat první buňku jednou, nebo by se to mělo časem opakovat?

A: Zpravidla jednou stačí. Tento proces je nevratný. Pokud je aktivace zahájena, pak bude působit až do konce životnosti těla. Ale někteří lidé nevědomě (nebo naopak vědomě) mohou tento program deaktivovat. V tomto případě potřebují přeformulovat záměr.

Q: Jak nevědomě to lze udělat ?

A: Myslet si, že nechci být zdravý, lepší je být nemocný. To je, když člověk získává více výhod z nemoci než ze zdraví. Zpravidla se jedná o dávku sociálního nebo hmotného charakteru. A vy lidé jste k těmto věcem připoutáni a nevědomě si to vybíráte.
Například: invalidní důchod. Nemoc se dá vyléčit, ale člověk si vybírá, já radši nebudu pracovat a budu pobírat dávky. Tělo nemůže pracovat po částech: tady se buňky těla regenerují z první buňky a tady z posledních kopií. Buď obnova celého organismu, nebo zůstane tím, čím byl.

Q: Jak se může člověk naladit, aby aktivoval první buňku?

A: Nejprve musíte mít touhu, aby se všechny buňky proměnily, aby se posunuly na novou úroveň. Zadruhé si představte, jak zdravé bude vaše tělo: všechny orgány fungují v pořádku, nedochází k selháním, bolestem, jste lehcí a aktivní.
To vše ale bude pod podmínkou, že se nenapumpujete malwarem a bloky.
Je žádoucí, aby byla společná práce. Aktivace první buňky vám umožní obnovit zdroj vašeho fyzického těla a vy sami musíte současně pracovat na jemnohmotné rovině, abyste neucpali svá pole. V opačném případě zablokování negativně ovlivní fyziku těla.
Mimochodem, nikdo nezruší vliv špatných návyků (alkohol, nikotin, nadbytek jídla, nízká fyzická aktivita). Přispívají také k destrukci těla.
Změny k lepšímu budou při aktivaci stále, ale pro každého v jiné míře.

Q: Jaká je možná životnost organismu při aktivaci?

A: Pokud se vzdáte špatných návyků a budete pracovat na jemné úrovni, v současné době je možné žít 120 -140 let. Pokud podmínky ponecháte tak, jak jsou, aktivace může přidat dalších 10-15 let. Pokud ale v sobě zapnete destruktivní programy, pak nepomůže ani aktivace. Tady je další práce.

Q: Jak se aktivace projeví na fyzické rovině, v těle?

A: Za prvé, omlazení celého organismu. Neznamená to, že budete hned vypadat o 10 - 15 let mladší. Ale vzhledově se pleť zlepší, bude zářit jako po kosmetických procedurách, nehty, klouby, kosti zesílí. Už nebudete pociťovat tolik únavy a bolesti při chůzi, fyzické námaze. V průběhu času (3 - 5 -7 let) budou všechny vnitřní orgány aktualizovány a budou fungovat bez poruch. Pokud znovu nenačtete destruktivními programy a bloky.
Proto znovu opakuji: Práce musí být vykonávána společně na všech úrovních, jak na fyzické, tak na jemnohmotné.
Proces stárnutí bude probíhat pomaleji než u ostatních. A ano, za 30 let budete opravdu vypadat o 10 let mladší, ale s výhradou práce na sobě.

Zdroj: https://absolutera.ru/article13064

Zpět