257 TEYA ALBIS (tušíte někdo, co to je?) Oleg Zemljanin

[ Ezoterika ] 2020-03-30

Toto není infekce "lehkým" virem se všemi jeho kmeny z různých oblastí světa. Aby se rozšířil všude, několik skupin složených ze stoupenců jedné z frakcí tzv. Tajné vlády Země bylo předem naočkováno pomocí vakcíny tvůrců tohoto modifikovaného viru, a tajně rozptýleny v prosinci 2019 do celého světa. Nepoužili "těžké" viry, které mohou planetu vylidnit za pár dní, to prostě není v jejich plánu. Nepotřebují mrtvou planetu, těch je v naší Galaxii už spousta. Potřebují tento svět "bez nadbytečných jedlíků", vládnout těm, kteří přežijí, pomocí strachu a zdrojů, které mají pod kontrolou!

Otázkou je, co "milující" galaktické Světelné síly, Hierarchové a Archandělé? Dívají se, protože to vše vědomě dopouští pro nucené "probuzení" lidí z každodenní hibernace, uvědomění si jednoty lidstva a spojení s veškerým životem na planetě a současně nakrmí notoricky známou temnou hierarchii. Jedním slovem, všechna tato nestvůrná akce byla známa předem všem, jen "Síly světla" to lidem předem neohlásily, aby "naučili lekci sobecké a arogantní tvory". Toto je jejich skutečná tvář. Vyprávění o "lásce a světle" je pouze pro naivní blázny na dnešní Zemi! Pokud si lidé během této temnými silami záměrně uspořádané "pandemie" neuvědomí nic, pak "Síly světla" mohou dopustit něco horšího, protože vždy byli a zůstávají pokrytci, nikoli obhájci lidstva z povrchu Země!

Přemýšlejte o tom, co se v našem světě děje. Toto je pouze zkouška lidstva, aby si lidé uvědomili svou vlastní zranitelnost, dezorganizaci a začali v budoucnu žít jinak. Na světě není nic náhodné. Současná "pandemie" je úmyslnou akcí spáchanou zkorumpovaným vedením GFS a miliony lodí kovbojů z flotily Aštara. Poté, co obdrželi od vedení tento rozkaz, jen tiše zasalutovali, protože všichni jsou jen služebníci, i když v tomto případě upřímného "světla". To je podstata toho, co se dnes děje v našem světě, protože stačilo jen zafoukat, a pandemii se předešlo. Ale dostali rozkaz nezasahovat a Ilumináti dostali dlouho očekávaný souhlas k vypuštění lehkých virů.

Vybrali si ze svého obrovského arzenátu COVID. Proto jsem poslední desetiletí opakovaně říkal, že členové tajné vlády Země musí být nemilosrdně zničeni, pročež jsem dostal naloženou karmu a téměř všichni si stěžovali bohu s žádostí o rychlé přerušení mé současné inkarnace. Ale jsem stále zde. Mnoho našich světlušek na mě na webu "zasyčelo" a dál zpívalo "aum" a "růžence". Dnes mnoho z nich zachvátil strach a nechápou, co se děje po celém světě! Nezapadá to do jejich dobře zavedené představy: "Bůh je láska!"

Zničení všech "tajných vlád Země" (nebo "světového politického zákulisí", jak nedávno uvedl na internetu plukovník ruského ministerstva obrany), pouze vyjadřuje kolektivní záměr maximálního počtu lidí! Užitečná bude také "meditace" našich dětsky naivních světlušek, naplánovaná na 4. dubna. Teď se hodí všechny prostředky pro omezení nebezpečí, které visí nad pozemšťany! Je to ale jen poloviční opatření, drahá! Taková je smutná realita. Není vše tak špatné, jak si mysleli, je to mnohem horší. Proto je nyní nutné jednat rychle a rozhodně, jako v každé válce!

A proto znovu říkám: VSTÁVAT, PROBUZENÍ. Přestaňte se bratřit s pokrytci. Sranda skončila. Raději spojte vojenskou sílu pozemšťanů (například "TEYA-ALBIS"), a společně je do hodiny rozmáčknete. Naprostá většina pozemských lidí ve skutečnosti ani netuší, že má v sobě energie schopné zabíjet. ... a potom Láska..

Existují i jiné, stejně účinné prostředky. A všichni Bastardi v tomto nešťastném vesmíru vezmou v úvahu nečekanou lekci, udělenou porobitelům pozemšťanů. takže se neočekávaně učili Spasiteli lidmi z povrchu Země! Nejprve se ale musíte vzepřít proti současnému stavu věcí, pozvednout ducha a nemilosrdně zasáhnout porobitele svou energií. Beru to vše na svou "karmu" a sám ukončím pár těchto "vládců" pozemských lidí, kteří ztratili smysl pro realitu! Jedním slovem, kupředu, mí přátelé! Ať žije Svobodná Země!

Požehnáním stále trpícímu lidstvu,

Oleg Zemljanin,

Velitel Mega Warrior "Prokleté" brigády

Zdroj: http://www.oleg-zemlyanin.net/000A.HTM

Zpět