2561 Pozemská hra Teri Wade

[ Ezoterika ] 2022-05-16

Toto jsou extrémně těžké časy pro lidi na Zemi. Procházíme Vzestupem ve fyzickém těle bez absolutně žádného kontextu, jak toho dosáhnout. Jsme přesně uprostřed masivního konfliktu o kontrolu nad lidským vědomím a územím Země extrémně tyranskými silami, válečnými štváči, archonickými nelidmi a démonickými silami.

Skutečný hvězdný původ lidstva a galaktická historie jsou před veřejností zcela utajeny. Spolu se skutečností, že lidské tělo je navrženo tak, aby podstoupilo biologický a duchovní vzestup do frekvencí vyšších dimenzí a posunulo vědomí způsobem, jakým myslíme. To se nám děje právě teď, zatímco všechny tyto kritické informace o Vzestupu jsou potlačovány, manipulovány a nasvíceny mainstreamovými médii. Většina lidstva cestuje naslepo v bouři chaosu. Nevidíte a nechápete, proč se svět a jeho obyvatelé dostali do další fáze šíleného předvádění extrémních násilných činů. Tito deviantní lidé čerpají černou energii z nejtemnějších, nejhlubších hlubin své nevědomé buněčné paměti. Je to mrtvá energie vytvořená odpojením ducha.

Nejhlubší útroby temnoty, kolektivní trauma, bolest, deviace, astrální odpad, duchovní nemoci a satanismus. To vše se vynořuje a je odhaleno, aby na to svítilo světlo, abychom si to uvědomili, abychom to mohli transformovat. Právě teď každý z nás, ať už to víte nebo ne, bojuje s temnou, stínovou entitou, kterou nedokážeme identifikovat jako neviditelného tichého nepřítele. Všechny tyto informace o Vzestupu jsou záměrně zadržovány jako předěl v taktice dobývání, která se používá k tomu, aby nás využila. To je důvod, proč se lidstvo musí spojit. Musíme se spojit, abychom obnovili naši důstojnost a božství, abychom zachovali lidstvo ve světě, který byl v obležení.

Každý den řídíme a odvracíme tyto démonické síly, které jsou v této 3D struktuře pohřbeny všude. Tyto síly jsou navrženy k únosu, připoutání a ovládání mysli. Jsme svědky zúčtování s Antikristem.
Ne všichni budou bojovat s démony, které můžete vidět, ale budou s démony bojovat vnitřně prostřednictvím jejich osobnostních neřestí, ega, nejistoty, paranoie a osobních strachů a pocitu zmatenosti z toho, že jsou vytrženi ze své reality. Lidem se změny nedaří a jak se říká ʺinteligence je schopnost přizpůsobit se změnámʺ.

Jsme v bitvě, abychom se osvobodili od mimozemské kontroly mysli na této planetě. Tato bitva je skutečná a zuří na interdimenzionálních rovinách. Tento proces lidského Vzestupu je to, co přináší tuto tvrdou realitu na povrch. To, co přichází, nelze zastavit.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/05/16/the-earth-game/

Zpět