2481 Jak se vyrovnat s vlnovými změnami v těle Ruslan Tyurin

[ Ezoterika ] 2022-04-27

Systém učitelů, Archanděl Michael, Hierarchie času
Úroveň vnímání vědomí toho, co se děje s člověkem v lidském vědomí prostřednictvím jeho prostředí, masové nasycení vnitřního prostoru a vnějšího prostředí, hustota událostí zavedených do normy existence pro současnou dobu je na hraně prolomení průchodů, mnozí již slyší gradienty vln. Tyto vlny jsou způsobeny asimilací systémového uspořádání do rytmu každodenní existence.

Jak se s těmito výkyvy vyrovnat
Omezte život v rozbouřeném prostředí, nejlépe je tento stav snášet bez velkého zatížení tělesné schránky, to platí pro vše, co konzumujete ve stravě. Je také možné být fyzicky přetížený na emocionální úrovni, stejně jako být maximálně zatížený. Doporučujeme se prozatím vzdát komunikace nebo ji omezit na minimum. Pokud ne, vybudujte vnitřní bariéru proti vnějším faktorům. Pokud existuje možnost chránit se před hlukem vnějšího prostředí, je nejlepší tak učinit. V těchto dnech není třeba příliš napínat celou svou bytost a vyrážet za kontakty nebo hromadnými akcemi. Doporučujeme být v harmonii
Příznaky ospalosti nebo vlny bolestivých pocitů v různých částech těla, výbuchy emocí odnikud. Hormonální systém se přizpůsobuje nové vlně, na které se nacházíte, a čistí se od vazeb. Náhlá změna nálady je známkou posunu a v tomto okamžiku je důležité kódy přeskočit a přijmout je v harmonii.
Změněná forma kognitivních procesů povede k novému nastavení chápání jak uvnitř, tak navenek.

Zdroj: https://absolutera.ru/article12955

Zpět