2368 Mathew Ward Suzy Ward

[ Ezoterika ] 2022-04-04

S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Energetické pole potenciálu Země ukazuje, že světlem naplněné proudy, i když stále kličkují, dosáhly nezadržitelného rozmachu. Tento vítaný vývoj, díky němuž je postup světla přesně na místě, je důsledkem rozsáhlého čištění během několika posledních týdnů.

Rothschildova frakce iluminátů, nyní známá spíše jako Deep State nebo kabala, soustředila po desetiletí své aktivity na Ukrajině. Ty zahrnují ovládání vlád zemí Evropské unie, výrobu a skladování bio- a chemických zbraní, praní špinavých peněz, hackerské útoky na počítače po celém světě, propagandu v sociálních médiích, obchodování se sexem, pedofilii a věznění lidí pro satanistické rituály. Jednotlivci ve Spojených státech a dalších zemích jsou také silně zapojeni finančně, osobně nebo obojí.

Rusové nešli na Ukrajinu, aby si ji podmanili. Šli zničit stovky míst, kde byly tyto výše zmíněné aktivity zakořeněny. S některými se v obytných a obchodních oblastech nedalo manipulovat, tam je ilumináti ukryli.

Od pozorovatelů Nirvány na Zemi jsme se dozvěděli, že ve sklepě nemocnice, kterou mainstreamová média opakovaně zveřejňovala, byly uloženy kontejnery se smrtícími biologickými zbraněmi. Mimozemské speciální jednotky zpravodajských služeb, které také zjistily místa umístění - nám sdělily, že dvojník Vladimira Putina oznámil ukrajinskému prezidentovi Zelenskému, aby nemocnici evakuoval, protože bude bombardována a proč. Zelenskij, iluminátská loutka, toto varování neuposlechl.

-- pokračování http://galacticchannelings.com/cesky/matthew04-04-22.php

Zdroj: http://galacticchannelings.com/cesky/index.php

Zpět