2322 Vyšší Já Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2022-03-25

Nastal čas zamyslet se nad tím, co od života chcete, protože vaše činy budou mluvit hlasitěji než slova. Promítáte energii, která před vámi vytváří cestu a přitahuje to, co je potřeba, aby se to stalo vaší realitou. Je to jako dávat si pozor na to, co si přejete, protože jen málokdo si uvědomuje sílu ve vyřčeném slově. Není třeba mnoho, abyste si představili, co si vytváříte negativními myšlenkami, koneckonců ty také přitahují podobné energie, takže buďte opatrní, jak je vyjadřujete. Je třeba se vyjadřovat pozitivně, a používat spíše ʺjsemʺ než ʺpřeji siʺ Například ʺjsem šťastnýʺ přitáhne více štěstí, které je jednoznačně žádoucí. Snažte se být pozitivní ve způsobu vyjadřování sebe sama a svých potřeb. To umožní energii, aby reagovala svým vlastním pozitivním způsobem. Na rozdíl od minulosti současnost vibruje na vyšší úrovni a může snadněji reagovat na vaše pozitivní výroky.

Když se budete dívat dopředu a připravovat se na postupné pozvedání, budete mít jistotu, že zůstanete na zvolené cestě ke Vzestupu, a využijete skvělou příležitost vyvinout se za hranice nižších vibrací a už nikdy se s nimi nebudete muset potýkat. Je to stav mysli a není zdaleka tak těžké ho udržet, jak si možná představujete. Můžete si být jisti, že budeme po celou dobu s vámi a budeme vás podporovat, abychom vám pomohli zajistit úspěch. Kdybyste již nyní viděli potenciál, který před vámi leží, rozhodli byste se vynaložit veškeré úsilí, abyste zajistili pozitivní výsledek. Pokud sejdete z cesty, nemějte obavy, protože se na ni můžete brzy vrátit.

Buďte si jisti, že jsme s vámi a pomůžeme vám v nadcházejícím období a uděláme vše, co je přijatelné, aniž bychom porušili vaši svobodnou vůli. Snažíme se vás co nejlépe ovlivnit, abyste zůstali pozitivní a v souladu se svým životním plánem. Když jsme došli tak daleko, jsme rádi, že můžeme být s vámi a podílet se na vašem pokroku. Těžkou část jste již zvládli tím, že jste prošli značkou, a není důvod, proč by to od této chvíle nemělo být jednoduché. Samozřejmě, že negativní energie budou stále kolem vás a budou se vás snažit zlákat k tomu, abyste sešli z cesty, ale s pozitivním přístupem a silou vůle říkáme, že nemůžete selhat. Máte silnou vůli, že jste se dostali až sem, a nic nemůže přemoci vaše odhodlání a vůli.

Svým příkladem a činy pomáháte ostatním být pozitivní. Netrvá dlouho a lidé si všimnou vašeho klidu a šťastného pohledu na život a budou se snažit pozvednout ten svůj, aby dosáhli stejného klidu. Lidé obecně vždy podvědomě sledují způsoby, jak zlepšit svůj vlastní život. Rádi se přizpůsobují a jsou součástí smečky, někteří jedinci však rádi určují trendy. Proto mladí lidé často udávají tempo změn, protože přicházejí do života plní nápadů, které chtějí zavést. Některé z nich jsou skutečně užitečné a umožňují lidstvu jít dál, protože pro některé se změna nepřijímá snadno.

Ve vašem současném časovém období se změny zrychlují a je typické pro dobu, ve které se nacházíte, že dochází k pokroku, který vás zavede do Nového věku. Mnohé nové je, jak říkáte, na rýsovacím prkně a zavede vás do nového způsobu života, který bude mnohem pohodlnější a poskytne vám mnohem více času na vaše vlastní aktivity. Současná doba by jen stěží vypadala jako předstupeň lepšího způsobu života, ale buďte si jisti, že ze zmatku a negativity se do popředí dostanou ti, kteří jsou odhodláni změny zavést. Čekají v záloze a jakmile se situace uklidní, objeví se.

Vzhledem k traumatu, kterým v současnosti mnozí procházejí, se nabízí otázka, proč se zdá být tak rozšířené. Je to velká očista, která musí nastat na konci cyklu, a jakkoli je nepříjemná, týká se karmy každého člověka. Nemůžete vědět, proč duše musí projít takovými lekcemi, kromě toho, že je to učí, jaké to je být na straně příjemce negativní zkušenosti. Zkušenost ukázala, že je to nejlepší způsob, jak zajistit, aby duše pochopila důsledky svých činů natolik, že je pravděpodobné, že je nebude opakovat, a ještě je testována, aby se zajistilo, že tak neučiní.

Ti z vás, kteří se připravují na svůj vzestup, již dosáhli bodu, kdy již nepotřebují dokazovat svou připravenost. Jste v čele a ostatní půjdou ve vašich stopách, když uvidí, jak dobře postupují. Čím dále se na cestě k dokončení nacházíte, tím je to skutečně snazší. Nicméně Temní se stále snaží zastavit váš pokrok a nezastaví se před ničím, aby se vás pokusili rozptýlit. Vy jste však prokázali sílu svého charakteru a pokračujete na zvolené cestě.

Pamatujte, že bez ohledu na roli, kterou nyní hrajete, jste v průběhu mnoha životů museli čelit mnoha výzvám. Jsou záměrně vloženy do vašeho životního plánu, aby vám dodaly sílu charakteru, kterou potřebujete k dalšímu vývoji. Po stovkách, ne-li tisících životů si uvědomíte, že máte bohaté zkušenosti, které vás bezpečně provedou i těmi nejintenzivnějšími výzvami. Je zřejmé, že když k nim máte pevný přístup a dosáhli jste úspěšného výsledku, není důvod, proč byste neměli projít celou cestou až k dokončení.

Plán pro lidstvo probíhá podle plánu, a pokud to v době, kdy na Zemi panuje tolik neklidu, zní divně, uvědomte si, že změny musí přijít, pokud máte pokračovat v pokroku. Bylo docela obtížné vás posunout vpřed, abyste mohli opustit staré způsoby, protože máte tendenci držet se toho, co je vám známé, a zdráháte se změny. Čas je důležitým faktorem ve vašem životě a ještě více ve větším obraze, který vidíme. O těchto věcech se však zmiňujeme, abychom vás neznepokojovali, protože jsou pod naší kontrolou. Pomůžeme vám překonat mnohé problémy, kterým čelíte, ale v konečném zúčtování jste to vy, kdo musí vykonat práci. Při pohledu dopředu vidíme úspěšný závěr a na tom jediném záleží. Všichni jste se tolik snažili, aby se věci podařily, protože nám věříte a víte, že děláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli uspět.

Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2022/03/25/mike-quinseys-higher-self-message-march-25-2022/

Zpět