2319 Bílé bratrstvo Rami

[ Ezoterika ] 2022-03-23

Bílé bratrstvo nebylo dlouho v otevřeném kontaktu s lidstvem. Naše Kolektivní inteligence učitelského systému prošla velkými změnami, naše kruhy se velmi rozšířily. Přišly k nám andělské a archandělské systémy, přišly k nám esence vysokého ohnivého řádu a ti, kteří jsou vtěleni na tenkém plánu mezi učitelským systémem. Také část učitelů Shambhaly vstoupila do Bílého bratrstva. Shromáždili jsme veškerou velmi aktivní světelnou sílu, abychom ji přivedli do Tvých polí. Nejste teď sami, zástupy Učitelů spěchají, aby vám pomohli, prostřednictvím kontaktérů, kterým budete naslouchat a prostřednictvím kterých budeme předávat své energie, vás ukotvíme ve Světelných polích, abyste nesnížili pole vědomí, protože vidíme, jak vaše řady řídnou. Vážíme si práce, kterou jste odváděli po dlouhou dobu. Mnoho z vás mnoho let studuje a pracuje (na sobě) a nyní je pro nás velmi důležité, aby vaše řady zůstaly v plné síle. Každý z vás je právě teď důležitý a vzácný. Jste to vy, na koho spoléháme, abyste v budoucnu mohli pomáhat lidem kolem sebe. Prostřednictvím vás budeme předávat znalosti. Je pro nás důležité udržovat Pole planety co nejčistší. Všichni chápeme, že je to v současnosti nesmírně obtížné, ale musíme se snažit udělat maximum.
Každý z vás má své ʺbojištěʺ. Teď nemluvíme o těch, kteří jsou na palebných liniích, mluvíme o těch, kteří jsou mimo bojovou zónu. Stále máte možnost žít, pracovat a komunikovat v klidu. Jenže vaše informační pole jsou ucpaná, egregory informací tlačí. Je mezi vámi mnoho těch, kteří svou úrovní vědomí nedosáhli alespoň minimální úrovně přijetí situace. Veškerá naděje je ve vás. Jsme maximálně připraveni pomoci vám zůstat ve stavu uvědomění, přijetí, lásky. Věřte mi, budete potřebovat jak vytrvalost, tak odolnost, lásku a přijetí. Máte před sebou spoustu práce. Musíte pracovat ve svém vnitřním kruhu, v budoucnu budete moci vyjít do širších prostor a komunikovat již s těmi, kteří budou traumatizováni minulými událostmi. Nemůžeme zastavit to, co jsme začali jedním mávnutím křídel, protože scénář jde podle plánu. Svět se přerozděluje. Toto je období sklizně, včetně změn realit. Nyní je doba, kdy vrstvení prostoru postupuje zrychleným tempem.
Každý z vás zažije své vlastní události, své vlastní lekce. Vyzýváme vás, abyste vynaložili veškeré úsilí, abyste s námi spolupracovali ve prospěch lidstva. Přidejte se k těm, kteří nás již slyší. Vyjádřete svůj záměr otevřít si vlastní kanály. Prostřednictvím průvodců, kteří se brzy projeví, pomůžeme otevřít a vytvořit kanály. Přijďte si k nám popovídat. Vyjádřete svůj čistý záměr. Usilujte o lásku a přijetí - to je maják, podle kterého vás poznáváme. Pracujte s programem oddělení, který je ve vás samotných. Nyní bude Svět pro vás rozdělen na ʺpředʺ a ʺpoʺ. Naskakujete do vlaku, který se právě rozjíždí. Rychlost se bude jen zvyšovat, protože to jede z kopce, ale sestup nemůže trvat věčně. Jedete-li vysokou rychlostí dolů, nabíráte rychlost, abyste vyjeli nahoru. Povznesete se ještě větší rychlostí a k ještě většímu uvědomění. Ti z vás, kterým se podaří skočit na tento kopec a zakotvit tam, už nikdy nesjedou dolů. Na ty lekce, které v tomto období projdete, nikdy nezapomenete. Způsob, jakým se nyní naučíte milovat a přijímat, vstoupí jako světelná pole do vašich potomků. Světové války do světelného pole.
Každá generace potřebuje ʺočkováníʺ tohoto druhu, aby energie Temnoty a Chaosu nepřinášely celé generace lidí, dětí, pouze do polí blaženosti a radosti z materiálního bohatství. Váš Otec chce vidět vaši expanzi a pochopení, že se vrátíte naplněni Světlem a neupadnete do polí zoufalství, úzkosti, hněvu. Každý z vás bude mezi těmi, kteří jsou připraveni vyjádřit své nelibosti, své rozhořčení, svůj hněv a zášť. Toto je pouze začátek, protože ekonomické potíže vašeho scénáře teprve budou odhaleny. Stále jedete setrvačně ve svých vozících. Stále máte skladem svůj oblíbený produkt. Postupně se někteří začnou litovat a trpět kvůli tomu, co bylo ztraceno, zlobit se, naštvávat, vyčítat vládě. Většina z vás bude jen silnější. Aspekty těchto lidských esencí budou mezi šedou masou egregorů zoufalství a nespokojenosti zářit jasněji než jiné. Světelné majáky by se měly rozsvítit. Mělo by jich být čím dál víc. Usmívat se a zpívat jako kdysi. Vzpomeňte si na železnou oponu. Žil jsi. Přežil jsi. A byli jste skvělí lidé. Vaše řady se zaplní.
Postupem času budete silnější, byla vám svěřena obrovská mise. (pozn. to je o Rusku) Musíte přijmout mnoho národů. Ti, kteří vás kdysi nenáviděli, přijdou za vámi. Nesmíte dát najevo slovem, skutkem nebo náznakem, že jste uraženi nebo jste něco nepřijali. Jsou jako malé děti v zóně vlivu svých egregorů vlád, médií. Závoj se stáhne a budete je muset přijmout s otevřenou náručí. Mnozí z vás znají scénář. Ukázali jsme vám ho. Nezáleží na tom, kolik času uplyne, hlavní věc je, že nyní musíte dosáhnout tohoto stavu. Vychovávejte tyto světelné kódy. Předejte je svým dětem, vnoučatům. Tyto světelné kódy (úsměv) jsou nakažlivé. Láska je jako virus, který pronikne do vašich srdcí. Přijetí a něha budou také přenášeny a s nimi půjde vytrvalost, vůle. Stanete se uvědomělými a moudrými, ale vše je postupné. Čekají vás meditace, sezení, vše, co vás povzbudí k interakci s námi. Jsme tady, jsme tady a čekáme na vás. Andělské systémy, archandělské systémy, Serafové, Cherubové, zástupy Učitelů - všichni jsme připraveni s vámi spolupracovat ve všech nástrojích laskavosti a milosrdenství. Pamatujte, že nejste sami. To je nejdůležitější.

Zdroj: https://absolutera.ru/article12716

Zpět