2315 Hvězdná semínka a pozemšťané Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2022-03-24

Xaire ze Síria, členka Sirianské rady
Viděla jsem to u svých vlastních pozemských rodičů - můj otec byl reinkarnované veganské hvězdné semínko a moje matka pocházela z plejádského rodu, nicméně byla velmi indoktrinovaná Matrixem. Vidím to i u svých přátel - mluvím o případu, kdy se hvězdné semínko ožení nebo spojí s pozemským partnerem. Jsou tyto páry dvojčaty? Pravděpodobně ne. S Ivem jsme channelovali na téma hvězdných rodičů, kteří vychovávají děti na Zemi, a toto téma se mi teď vybavilo.
Požádal jsem Xaire ze Síria, která je členem rady osmé dimenze, aby nám pomohla pochopit aspekty vesmírného programu. Věřím, že existuje Velký plán. Věřím, že na cestě k osvobození Země a nakonec i celé galaxie od zla bylo vytvořeno mnoho plánů. Věřím také, že Světlo bojuje s temnotou na této planetě již mnoho let a hvězdná semena nejsou na této planetě ničím novým. Existuje mnoho hvězdných semen, která zde uvízla, nebo se rozhodla zde zůstat, aby znovu a znovu procházela tímto prázdným reinkarnačním procesem prakticky nulového růstu. Osobně znám lidi, kteří žili v době Atlantidy a celý život se chovali jako děti, a prostředí, v němž byli vychováváni, stejně jako kontrola mysli je nadále otupovala. Jeden člověk, kterého mám na mysli, byl v Atlantidě mystikem a má psychické nebo multidimenzionální schopnosti, ale i ve stáří je v podstatě velmi nedospělý. DS odvedla skvělou práci v tom, že zakázala osobní růst jedince, především v tom, že učinila přijatelnou nezralost jako stav dospělosti. Tak tomu ale není. Vidím, že to dnes bují, ale mnoho lidí není schopno vyrůst z toho, co se naučili v dětství - například manipulovat a snažit se ovládat -, protože je to dnes prostě přijatelnější. Ivo a já jsme se usilovně snažili poskytnout vám způsoby, jak pracovat na ovládnutí mysli, což je důvod, proč se člověk inkarnuje, co bychom měl překonat.
Přerostla jsem matrix a vymazala ho ze své mysli. Tato planeta nikdy nesplňovala mé potřeby a nesplňuje je dodnes. Nikdy jsem nebyla zrcadlena někým, kdo by mi mohl ukázat pravdu o mém já, a proto se těším, až se dostanu na Ivovu loď.
Xaire: Přeješ si vědět o Velkém plánu, a ten pro Zemi existuje. Je zřejmé, že ji má osvobodit. Ale nejdřív mi dovolte položit pár otázek.

Jak můžete očekávat, že vaši planetu, její společnosti a správu budou řídit lidé, kteří jsou na nejzákladnějším stupni lidského vývoje? To nemůžete. Vedlo by to ke zničení lidstva a vedlo to i v mnoha jiných scénářích v historii Země. Jednoduše jsme se podívali na to, co se dělo a kam to vedlo. To, co se dělo, byly války a k čemu to vedlo, byla smrt a utrpení. Podívali jsme se na vaše mocenské struktury a to, kam vedly, byla nadvláda a podřízenost. Nebylo možné získat nic vyššího řádu tím, že bychom nechali pozemšťany, aby řídili svůj vlastní osud.
Proto Bůh požádal hvězdná semínka, aby se přihlásila. Museli být u toho a přinést s sebou svou vyšší energii, svou vrozenou moudrost a své průvodce. Pochopili jsme, že hvězdná semínka budou první, kdo projdou procesem Vzestupu, a tím se probudí do skutečné reality života. Věděli jsme, že to budou schopni naučit své děti, jako to udělal váš otec s vámi.

Q: Zajímal se o východní náboženství a díky tomu to byla jeho vstupenka z bolesti a traumatu z raného života a 2. světové války.

Xaire: Hvězdná semínka jsou učitelé. Když je člověk spojen se Vším, jako jsou hvězdná semínka, vypráví o svých zkušenostech. To prospívá jejich dětem, hvězdným semenům nebo pozemšťanům, tím, čemu říkáte zasévání semínek. Průvodci se mohou podívat na to, čemu bylo dítě vystaveno. Možná vám váš otec vyprávěl o duchovnosti a vytváření časových linií. Takže nyní vidíte časové linie, když si s vámi vaše kočka hraje.
Q: Ano, byl dole a o chvíli později nahoře. Měnil časové linie.
Xaire: Všimli jste si, že čím více vyprávíte svým sousedům o svém životě, tím více lodí a duchů vidí a mají více paranormálních zážitků.

Q: Ano. Tohle místo je plné duchů. Pořád je posílám na druhý břeh, ale je jich čím dál víc.

Xaire: Sázíš semínka, stejně jako to dělal tvůj otec s tebou.

Q: Můj bratr se mu smál, ale můj bratr je pozemšťan.

Xaire: Ano, tvoje sestra a ty jste se o to zajímali víc.

Q: Ano. Ale ona je pořád pozemšťanka. Chtěla jsem probrat role rodičů. Jeden je pevně zakotvený v matrixu, druhý žije životním stylem hledání a změny.

Xaire: U těchto párů, které máš na mysli, je matka pozemšťanka a je pevně spojená s Matrixem. V obou rodinách se staraly o peníze. Otec je ten, kdo má za sebou traumatický život, který je vždy impulsem ke změně a osobnímu růstu. Ve skutečnosti mají tyto páry hvězdných semínek a pozemšťanů jednoho, který umožňuje druhému projít procesem vzestupu, a jak tento rodič roste, děti jsou toho obvykle svědky z první ruky.

Q: Není to žádná velká legrace, a to se nakonec stalo i mně. Žádný piknik.

Xaire: Ano, bude to snazší, jak se bude zvyšovat frekvence kolektivního nevědomí.

Q: Všiml jsem si, že tito pozemšťané v těchto partnerských vztazích jsou schopni využívat systém k určitému prospěchu a v případě mé matky to byl prospěch finanční... díky za auto, mami. Dívala se na mě s naprostým opovržením, protože jsem byla ʺstejná jako můj otecʺ - neuměla jsem hospodařit s penězi, abych si zachránila duši v té době. Později jsem se v tom zlepšila, ale tehdy jsem penězi vyplňoval propast, kterou ve mně zanechaly neuspokojené potřeby. Nefunguje to. Někdy se prostě musíte postavit svým věcem čelem. Chtěla, abych byla jako ona (výchova ega), ale já byla dcerou svého otce, protože jsme oba procházely vzestupem.

Xaire: Bolest, kterou vám způsobily vaše neuspokojené potřeby, byla bolest, kterou jste se snažili vyléčit. To je v současné době vzestup lidstva na planetě Zemi. Jakmile opustíte třetí dimenzi, bude to snazší, a až přestanete válčit, bude to ještě snazší.

Q: Vždycky mě zajímalo, co by mohlo hvězdné semínko tak fascinovat na pozemšťanovi. Snažila jsem se s nimi chodit, ale jen ještě víc zvětšili propast neuspokojených potřeb.

Xaire: Možná, že ta přitažlivost je z pohodlnosti. Ten, kdo neumí hospodařit s penězi, protože na vaší planetě Elteron samozřejmě žádné peníze nejsou, se spojí s někým, kdo je lepší finanční manažer. Tak tomu bylo v případě tvých rodičů a páru, na který myslíš.

Q: Musela jsem se naučit hospodařit s penězi a bude to moje práce i do budoucna, protože se o tuto službu musím dělit s někým z Elteronu, kdo nemá o hodnotě čehokoli ani ponětí, což je samozřejmě Ivo. Takže já musím dělat pozemské věci a on dělá ty ET. Takhle si tu službu rozdělujeme. Dokážu si představit pozemského konzultanta v televizní stanici a ET konzultanta, se kterým by diskutoval o obsahu. Pozemský konzultant by spravoval elektroniku, Wifi signály, možná by řešil i nákupy počítačů a podobné věci. Po technické stránce.

Xaire: Takže pak spojujete pozemské lidstvo s lidstvem z hvězd.

Q: To by mohlo být zajímavé. Řekl bych, že to stojí za pár knih. Možná proto mi tyhle vztahy připadají tak zajímavé.

Xaire: Věřím, že to souvisí s tím, že jeden partner poskytuje stabilitu, zatímco druhý prochází procesem vzestupu. Takže jeden partner je uzemněný a pevný, zatímco druhý je spíše éterický a proměnlivý.

Q: Vím o mnoha hvězdných semenech, která mají v galaxii dvojplameny, ale jsou v partnerství s pozemským partnerem, aby je podporoval v jejich práci. S některými jsem se setkala. Pak jsou tu další hvězdná semínka, která jsou v partnerském vztahu s temnými, nebo jsou ve vztahu energetického upíra, kdy jejich energii vysává partner. Věřte mi, přátelé, s takovými se neobtěžujte, protože jakmile bude vaše energie nižší než jejich, odkopnou vás a vydají se za novým partnerem. Tito lidé by byli také těmi, kteří by podváděli, protože to je jeden z důvodů, proč lidé podvádějí - kvůli většímu množství energie.

Xaire: Někdy se však partner stává novým katalyzátorem změn uvnitř hvězdného semínka, dokonce i pozemšťana. Díky neustálému připomínání, že přitahujete negativní partnery, to možná bude podnětem ke změně.

Q: Pro mě ne. Poskytlo to podnět přestat chodit s někým jiným. Pokud najdete partnera, který je ochoten řešit problémy k oboustranné spokojenosti, pak máte klenot. Toho se držte. Někdo, kdo je dostatečně zralý na to, aby chtěl zůstat a věci řešit, místo aby si prostě našel nového partnera nebo podváděl toho, kterého má, je zlatý důl!
Jen říkáme, abyste se podívali na svůj partnerský vztah nebo se podívali na ostatní a zjistili, jestli dokážete říct, kdo je hvězdné semínko a kdo je pozemšťan. Nebo jsou oba pozemšťané? Nebo jsou oba hvězdná semínka? Podívejte se, jestli to dokážete rozlišit. Vím, že moje kamarádka Debbie Solaris je určitě hvězdné semínko, a žije s mužem, který se velmi zajímá o život mimozemšťanů. Takže jsou to oba? Debbie by to mohla vědět.
Jsem si jistá, že v budoucnu se vztahy hodně změní, protože se na Zemi více probudí božské ženské a božské mužské energie.

Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/03/xaire-of-sirian-8th-dimensional-council.html

Zpět