2238 Válka za osvobození Marta

[ Ezoterika ] 2022-03-05

Aštar Šeran
Dnes přicházím jako vrchní velitel vesmírné flotily vaší spřátelené mimozemské civilizace. Rád bych se s vámi podělil o svou vizi současného vojenského konfliktu, který je nyní středem pozornosti všech obyvatel Země. Veškerá hysterie, lži a nenávist vůči Rusku, které zachvátily takzvané ʺvyspělé zeměʺ, jsou způsobeny tím, že Rusové dokázali přehrát scénář předepsaný hlubokým státem. Plány zbytků světové vlády byly tak zrůdné, že byly schopny zničit lidstvo jako druh. Ale naštěstí je znalo vedení Ruska - ta jeho část, kterou si globalisté nedokázali podmanit. Tito čestní a stateční lidé byli jen o krok před globalisty, a zachránili tak nejen sebe, ukrajinský lid, ale celé lidstvo. Chtěl bych, abyste věděli, že tato válka rozpoutaná ve vaší dlouho trpící zemi je válkou za osvobození. Proto globalisté a jejich loutky ve vládách mnoha zemí a v médiích rozpoutali veškerou svou neskrývanou nenávist a agresi vůči slavným ruským bojovníkům. Nyní se jak na ukrajinské půdě, tak na mezinárodním informačním poli nehraje podle pravidel, v rozporu nejen s univerzálními zákony, ale dokonce v rozporu s elementárními zákony trojrozměrného světa. Selektivitu a separaci lze vysledovat ve všem. Proto se nad všemi druhy zločinů - finančními, politickými, humanitárními - přivírají oči, když jde o globalistické pohůnky, zatímco touha osvobodit lidi od neofašismu a globalismu, které lidem přinášejí tolik utrpení, se snaží vydávat za zločin a agresi.

Vidíme energetický chaos, který v současné době na Zemi panuje, protože reptiloidi obratně štvou lidi proti sobě a živí se energií jejich utrpení, strachu a vzájemné nenávisti. Vidíme, jak toto utrpení podněcují na ukrajinské půdě tím, že umožňují neonacistům používat lidi jako lidské štíty. Vidíme, jak překrucují fakta, jak lžou na každém kroku a vydávají zbožné přání za skutečnost. Vidíme, jak brutálně zachází s vězni a jak se vyžívají v utrpení svých obětí. Vidíme ale také propracovanou, vskutku hodinářskou vojenskou operaci, kterou se ruští vojáci snaží provést, aby ztráty na životech byly co nejmenší. Vidíme, jak trpí nepochopením cílů a úkolů stanovených jejich velitely, ze strany obyvatel Ukrajiny. Válka je válka, a ať už jsou její cíle jakékoli, pro obyčejné lidi není snadné pochopit, co se děje v době válečného konfliktu, kdy jsou ohroženy jejich životy. Potřebují čas, aby se na to, co se děje, podívali zvenčí, klidně a nezaujatě, aby konečně pochopili, že tato válka není proti ukrajinskému lidu, ale je to Velká bitva za osvobození lidstva - válka Dobra proti Zlu. Skutečnost, že se tato válka vede na území Ukrajiny, rozhodně není náhodná. Předpokladem konečného vítězství Sil světla nad silami temnoty je sjednocení velkých slovanských národů, které v sobě nesou Gen Boží v původní podobě.

Toho jsou si Drakoreptíci dobře vědomi a snaží se udržet si moc tím, že staví zástupce těchto národů proti sobě. Mají pravdivé znalosti o historii Země, které před lidmi po tisíciletí pečlivě skrývali, a nyní se snaží pomocí těchto neocenitelných znalostí zachránit sami sebe tím, že zničí božské ʺséměʺ - nejlepší představitele lidstva. Ale my jsme s vámi, naši drazí, a pomáháme vám v této rozhodující bitvě za osvobození Země. Žádáme vás, abyste si byli vědomi a nerozmnožovali negativní energie, které se ve vás snaží vyvolat bývalí ʺpániʺ světa. Prohráli a jejich nenávist vůči ruskému lidu je agónií smrtelně zraněné šelmy, která bude muset nakonec zaplatit účet, což se stane v blízké budoucnosti.

Zdroj: https://vozrojdeniesveta.com/osvoboditelnaya-voyna/

Zpět