2230 Verze Vladimíra Putina KejRaj

[ Ezoterika ] 2022-03-08

V této době i v poněkud informované komunitě mnozí zůstávají nejistí ohledně záměrů Vladimíra Putina. Je na straně světla, nebo jen další loutkou temnoty. Máte také ty, kteří jsou přesvědčeni, že bojuje proti temným tím, že ničí jejich laboratoře na Ukrajině, zatímco se zároveň chytil do pasti temných a rozpoutal válku, která až dosud vedla k mnoha obětem, včetně smrti stovek civilistů.

Kdo je tedy Vladimir Putin? Bývalý agent KGB a kdo nyní pracuje pro světlo? Je to další loutka temnoty? Nebo se stal darebákem, který nepatří žádné jiné straně než sám sobě? Jednu verzi Putina budeme označovat jako tu původní. Bývalý bezohledný agent KGB s mentalitou mafiána, kterého se jeho okolí bálo a který za sebou nechal mnoho mrtvých. Ten původní opustil svou fyzickou schránku kolem roku 2014. V té době jste měli to, čemu se v esoterice říká Walk-in. To je situace, kdy jedna duše opustí tělo a jiná do něj vstoupí a převezme stejné tělo. V naprosté většině podobných případů se vše děje po předchozí dohodě ve vyšších dimenzích. K tomu došlo v roce 2014. Přišla duše z plejádského hvězdného systému a usadila se ve fyzické nádobě, která byla známá jako Vladimir Putin. To je ten, který vykopnul kabalu z Ruska. Dal jasně najevo, že jejich hry tam nebudou tolerovány. Podnikl mnoho zákulisních akcí, které se shodovaly s Trumpovými činy. Od korupce, kartelů, obchodu s dětmi a dalším. V roce 2019 tato duše opustila tělo poté, co byla popravena agenty temna, kteří za splnění úkolu obdrželi miliony.

Kabala již plánovala náhradu za ʺVladimira Putinaʺ. Dvojníka, o němž si myslíte, že je k nepoznání, tedy pro ty, kteří mu nevěnují pozornost. Toho kabala použije, jak uzná za vhodné, aby pokračovala ve své agendě směřující k depopulaci světa. Stisknou spoušť v naději, že zastaví posun Země do páté dimenze. Samozřejmě, jak už bylo mnohokrát řečeno, ʺnic nemůže zastavit to, co přicházíʺ. Posun planety Země do reality s vyšší frekvencí nelze zastavit. Válka na Ukrajině nebude eskalovat mimo tuto zemi. Skončí dříve, než si mnozí myslí. Nové světlo, které vstupuje na naši planetu, jednoduše nepodporuje staré energetické vzorce. Jakýkoli chaos, který nyní ve 3D existuje, je podporován pouze myšlenkami Kolektivu lidstva. I ten se stává minimálním, protože lidský Kolektiv je unavený z opakování stejných epizod. Posun pokračuje. Věřte, že dochází ke změně ve velkém měřítku. To, co vidíte jako chaos, jsou jen staré husté energetické kapsy, které se přeměňují. Jsme v poslední kapitole tohoto starého 3D příběhu.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/03/08/versions-of-vladimir-putin/

Zpět