2229 Mystifikace Rose Rambles

[ Ezoterika ] 2022-03-08

Ruský prezident Vladimir Putin ve čtvrtek při dalším telefonátu s prezidentem Donaldem J. Trumpem opět vyvrátil tvrzení západních médií, že se jeho armáda dopouští válečných zločinů vůči obyvatelům Ukrajiny. Popřel zprávu deníku New York Times, podle níž bylo v bitvě zabito 9 000 ruských vojáků, a místo toho uvedl, že jejich počet se pohybuje v ʺnízkých stovkáchʺ, a naprosto odmítl povídačky o hromadném přebíhání ruských čet nebo fragmentaci jejich velitelů. ʺZelenskyj a Západ dělají tuto propagandu a doufají, že se dostane k ruským vojákům, aby zlomila morálku. Ale jsou to lži, všechno, ruské ozbrojené síly jsou stále silné, aby bojovaly proti korupci, která se rozšířila po celé Ukrajině,ʺ řekl údajně Putin Trumpovi. Korupce, o níž hovořil, se podle dřívějších zpráv soustředí na obvinění, že Spojené státy a západní Evropa vybudovaly na ukrajinské půdě laboratoře pro výrobu biologických zbraní a centra pro výzkum toxických chemikálií, aby se vyhnuly soudnímu dohledu a veřejné kontrole, kterým by čelily ve svých vlastních zemích. Putinovy síly vyhodily do povětří všechny známé biolaboratoře na Ukrajině. Zelenskyj však doposud odmítl vydat nebo poskytnout místa pobytu 19 ukrajinských a západních vědců, kteří pomáhali laboratoře vybudovat a napomáhali vývoji ʺgenocidních zbraní hromadného ničeníʺ. ʺPutin Trumpovi řekl, že tito vědci byli z laboratoří staženi před bombardováním. Trvá na tom, že Zelenskyj nejen zná jejich totožnost, ale že je ukrývá a chrání.

Putin říká, že Zelenského opakovaně žádal, aby pomohl ukončit konflikt tím, že vydá odpovědné osoby, a Zelenskyj, alespoň podle Putina, jejich existenci popírá,ʺ uvedl náš zdroj. ʺTy muže si nechám, jinak budou pokračovat ve své práci jinde. Vím, že jsou stále na Ukrajině. Co byste dělal vy na mém místě?ʺ Trumpa odpověděl, že by přenesl ty největší hory, aby je dostal před soud. ʺPokud je všechno, co jste řekl, pravda, jejich zločiny jsou obrovské, já bych je dostal. Až to uděláte, a já doufám, že to uděláte, tak ty informace zveřejníme,ʺ odpověděl Trump. Putin také popřel obvinění, že ruští vojáci zaútočili na ukrajinskou Záporožskou jadernou elektrárnu, druhou největší v Evropě. Naopak Putin trval na tom, že ukrajinská armáda se pokusila způsobit katastrofální havárii a svalit vinu na Rusko ve snaze vtáhnout USA a Velkou Británii do přímého konfliktu s ruskými silami. Podle Putina útok zinscenovali ukrajinští vojáci oblečení v ruských uniformách a s ruskými zbraněmi. Když na místo dorazila skutečná ruská armáda, měla potíže rozeznat vlastní personál od ukrajinských podvodníků a mnoho hrdinných Rusů zemřelo - někteří přátelskou střelbou - při obraně elektrárny a zabránění atomovému výbuchu. ʺMělo to přivést do boje další země.

Chci Ukrajinu očistit od zla, ale ne ozářit celý kontinent. Měla to být falešná vlajka,ʺ řekl Putin Trumpovi. ʺKdyby se to Zelenskému podařilo, vypadala by havárie Černobylu jako táborák. Ale my teď tu elektrárnu máme.ʺ Putin dodal, že Západ šíří tolik lží, že má problém se v té propagandě orientovat. ʺEmmanuel Macron ve zprávách tvrdil, že jsem mu řekl, že se nezastavím, že si to vezmu všechno. To je do očí bijící lež. Nikdy jsem s ním nemluvil, s prasaty nemluvím,ʺ řekl Putin Trumpovi. ʺJá toho chlapa taky nenávidím,ʺ řekl Trump. ʺPutin Trumpa ujistil, že netouží dobýt Evropu, ale bude pokračovat ve své misi, dokud Zelenskyj nevydá vědce a on, Putin, nezlikviduje pedofilní tábory, které podle něj zamořují ukrajinskou krajinu,ʺ uvedl náš zdroj. V dalších zprávách zdroje z GITMO sdělily RRN, že vojenský soud s Melindou Ann Frenchovou byl odložen. Důvod náš zdroj neupřesnil. RRN je známo, že osoba vydávající se za Melindu Ann Frenchovou se objevila v televizním vysílání ve stejný den, kdy měla stanout před soudem, což není náhoda. Zeptali jsme se našeho zdroje, zda byla Frenchová z nějakého důvodu propuštěna, ale ten trval na tom, že současná ʺiteraceʺ Frenchové je stále ve vazbě. ʺOsoba známá jako Melinda Ann Frenchová je v GITMO. Bylo jich víc než jedna. Původní Melinda Ann Frenchová už dávno zemřela rukou Billa a její identitu převzaly nejméně dvě osoby, žena a v současnosti mužský herec, s nímž měl Bill milostný poměr. Bez ohledu na pohlaví byla zadržená osoba přímo zapojena do Billova a Epsteinova pedofilního spolku a ne, nebyla propuštěna na svobodu. Další informace poskytnu, až budu moci.ʺ

Zdroj: https://roserambles.org/2022/03/08/putin-zelenskyy-tried-to-false-flag-nuke-plant-march-8-2022/

Zpět