2223 Putin - Cabal - Vlash Cosmic agency

[ UFO ] 2022-03-03

Bojuje Putin proti Deep State na Ukrajině? Úrovně Kabaly a Vlash

Athena Swaruu a Yazhi
Athéna: Vidím záměrné vojenské vyčerpání. Trvám na tom, že cílem je zneklidnit lidi, nejen obyvatele Ukrajiny, ale i obyvatele Ruska, protože nikdo se nezmiňuje o utrpení Rusů, o situaci, o jejich příbuzných a přátelích na frontě, o obavách z velké války, dokonce jaderné. A konečně utrpení zbytku světa, protože se to týká všech a na všech úrovních, od psychologické až po ekonomickou, protože inflace prudce vzroste a bude mimo jiné nedostatek všeho. Vím, že se teď objevují teorie ve prospěch Putina. Říká se, že bojuje proti Deep State a že Ukrajina byla hnízdem iluminátů, protože tam jsou politické a obchodní vazby, v nichž se mimo jiné velmi angažuje syn Bidena, Hunter Biden. Zřejmou pravdou pro mě je, že to všechno jsou spíše dezinformace na úrovni Q nebo Q-typu. Jak říká Cabal: Nikdy nenechte krizi vyjít nazmar. Využijí ji k prosazení jakékoliv agendy, včetně agendy boje proti Deep State. Deep State, který není tak hluboký, protože má za sebou kontrolory, kteří zase mají za sebou kontrolory, až na jasně nelidskou úroveň, buď nehumanomorfních ras, reptiliánů, vysokých šedých, oranžových a Malakaků, mimo jiné ras, které se skrývají a používají portály. Nakonec jsou to všechno egregory tvořivé mysli bytostí s duší podobnou té, jakou mají mnozí lidé. Co mohu dodat, je, že Putin nepracuje proti Deep State, ale je součástí samotného Deep State, který hraje na obě strany, ovládá obě strany všeho, jako za druhé světové války, mimo mnoha jiných míst. Putin jen hraje svou roli.

Ačkoli ilumináti hrají na obě strany, na této zjevné úrovni existuje zvrácená hra, a tou jsou zástupné války nižších politických vrstev Cabal, v tomto případě mám na mysli mafiánskou kontrolu rodiny Bidenů prostřednictvím Huntera Bidena, který má se svou rodinou většinovou kontrolu a monopol nad ukrajinskou společností Burisma Holdings, která mimo jiné spravuje a ovládá těžbu, ropu a zemní plyn. Ukrajinský prezident Zelenski, dříve televizní komik, se propůjčil jako loutka rodiny Bidenů přímo prostřednictvím spojenců CIA. To jsou pevná fakta. Znamená to, že Ukrajina pod vedením Zelenského je v podstatě státem CIA, že Ukrajina patří Bidenovi, protože Burisma Holdings (mimo jiné také bankovní společnost, protože je to monopolní monstrum) v podstatě ekonomicky ovládá Ukrajinu, včetně její mezinárodní politiky. Hunter Biden, který je znám jako psychopatický hulvát, stejně jako všichni členové jeho rodiny, dostává jako lobbista částku 50 000 dolarů měsíčně za nicnedělání, jen proto, že má akcie této společnosti. Prakticky všechny.

Ukrajina je v podstatě iluminátskou základnou zločinecké dynastie Bidenů na prahu Ruska, což by při těchto úrovních zvrácené hry Cabal mohlo Rusko znepokojit. Z toho vycházejí ti, kteří tvrdí, že Putin pracuje proti Deep State, ale není to proto, aby pomohl lidem na planetě Zemi, nýbrž proto, aby ochránil své vlastní zájmy a zájmy svého klubu, který se výslovně nazývá ʺRuskoʺ, ale jehož zájmy nezahrnují civilní obyvatelstvo Ruska, nýbrž je využívá jen jako záminku, jako jeden ze základů Putinova důvodu k invazi na Ukrajinu, neboť ta je hnízdem korupce a expanze zločinecké dynastie Bidenů proti zájmům jeho ʺruskéhoʺ klubu. Na závěr však dodejme, že Putin pouze hraje svou roli, kterou mu shora nadiktovali jeho manipulátoři, neboť je jen dalším avatarem k ovládání regionu a postrádá skutečnou moc v takové míře, jak se říká lidem.

Yazhi: Putin je Cabal... jako vždycky. Karistus ví, že je Cabal, do jisté míry. Rusko bojuje proti nelidským frakcím na Ukrajině. Neznamená to, že Rusko je ʺdobréʺ. Je prostě ʺlidskéʺ, takže nepřítel bojuje proti nepříteli v Cabal, proti drsným reptiliánským silám, známým v té oblasti jako Vlash. Jsou na vrcholu pozemské Cabal, ale pod Federací. Nepřijímají však přímo rozkazy od Federace, myslí si, že jsou nezávislí, ale nejsou. Vlashové jsou s Ukrajinou spojeni prostřednictvím Bidena a jeho monopolu, který v podstatě způsobuje, že se Ukrajina stává jeho majetkem. A protože tam mají licenci, jeho hybridi a přímí operativci Vlashů, většinou v podzemí, sídlí nebo se přesunují do podzemí Ukrajiny a odtud ovládají nejen Ukrajinu, ale celý region, čímž ohrožují samotné Rusko. Určité frakce Vlash spolupracují s určitými frakcemi NATO. To je další rovina boje, z velké části podzemní. Nic není černobílé, je to expanze reptiliánských frakcí se sídlem v USA na Ukrajinu, příliš blízko toho, co Putin cítí jako svůj dvorek. Válka probíhá na všech úrovních, od prostého monopolu na plynovody a politické a strategické pozice až po rozšířenější nelidskou potyčku o územní kontrolu. Svým způsobem Cabal bojuje proti prohnilejším částem Cabaly. Situace je tedy velmi komplikovaná. Putin je Cabal, ale nezapomeňte, že Cabal má také Bílé a Černé klobouky. Putin je plně Cabal! Ale jeden člověk, člen Cabal, může dělat jak dobré, tak špatné věci. Dobré věci, které vypadají velmi špatně, a špatné věci, které vypadají dobře.
https://swaruu.org/transcripts/is-putin-fighting-deep-state-in-ukraine-levels-of-cabal-and-vlash-athena-swaruu-and-yazhi

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/

Zpět