2218 Stále věříte Vania Rodriguez

[ Ezoterika ] 2022-03-05

Archanděl Michael
Nehodlám tvrdit, že jste to všichni vzdali, ani že vás všechny nesmírně mrzí všechno, co jste udělali; mohu říci, že těchto případů bylo minimum, což nás velmi těší. Prošli jste celým tímto procesem, soustředili se na svou cestu, sledovali rovnováhu a co nejvíce se soustředili na vzestup. Ale svět tam venku se stále projevuje, stále se snaží každého z vás vyvést z rovnováhy.

Připomeňme si tedy několik věcí. Nejprve pandemie. Smrt. To byla vždy velká věc, lidé na tuto nemoc umírali. Nikdy se nikdo neptal, zda tyto duše odcházejí z vlastní vůle. Je to stejné, jako když vy, osamělí lidé, za deštivého dne uprostřed ulice nasednete do prvního dopravního prostředku, který se vám naskytne, aniž byste se zajímali o to, kam, protože se chcete dostat z deště. Mnoho duší udělalo totéž. Rozhodli se, že odejdou a že se nebudou účastnit procesu, ne ve fyzickém těle. Mohu říci, že se na tuto nemoc napojili, aby dosáhli toho, co měli v plánu; naprostá většina z nich.

Ano, jsou i tací, kteří se nedohodli, ale také odešli. A proč odešli? Protože se o svá těla nikdy řádně nestarali, nevyzařovali dobrou energii, celou jejich existenci ovládl strach. Můžeme tedy říci, že v tomto případě sklidili to, co zaseli: naprostou nerovnováhu ve svém těle, která stačila k tomu, aby se v něm objevila nemoc, a nebylo možné ji vyléčit. Velmi dobře. Ale čas plynul. Dnes můžeme říci, že bylo učiněno několik pokusů, které se snažily udržet nemoc na vrcholu, ale bez úspěchu.

Poslední vlna, údajně nejpřenosnější, byla prakticky méně smrtelná. Tato cesta tedy již neslouží nesvětlu. Můžeme říci, že ʺhodili ručník do ringuʺ, jak říkáte, uvědomili si, že tímto způsobem už ničeho nedosáhnou. S touto nemocí již žijete, stejně jako s mnoha dalšími, které existují. Co tedy dělat? ʺSnažit se zabít lidstvo už není dobrý nápad, protože se nám to nepodaří,ʺ myslí si. Velmi dobře. Podívejme se tedy na něco, co lidstvu přináší strach a zoufalství: války.

Dobrá, vždycky jste měli strach z velké závěrečné války na planetě. Nevím, jestli si vzpomínáte, ale už jsme tu několikrát říkali: Tohle se nestane. A nebudu říkat, že je to kvůli vám, nestane se to, protože Otec/Matka Bůh nedovolí zničit tuto planetu, jak si představují. A jsou si plně vědomi toho, že se jim to nepodaří, že jsme tu právě proto, abychom tomu zabránili, ale problém přetrvává. Přicházejí stále zoufalejší zprávy, stále děsivější, spousta manipulací, spousta podvodů, spousta věcí, které se šíří a které nejsou pravdivé, ale vy tomu všichni věříte; nejste tam, abyste viděli pravdu.

V žádném případě neomlouvám toho, kdo válku rozpoutal, a netvrdím, že má pravdu. Vládce, který rozhoduje o válce, nemůže být nikdy v žádném smyslu správný. Chtěl bych jen říct, že pod povrchem se toho děje mnohem víc, než si možná myslíte. Ale k tomu nemělo dojít. Ale jak už zde bylo řečeno: Svobodná vůle pokračuje. Stejně jako vám říkáme: vyhněte se tomu, vyhněte se tamtomu, nedělejte to, nedělejte tamto; můžete se rozhodnout sami a říct: ʺUž toho mám dost, už to nechci, udělám toʺ a uděláte to. Stejně tak ten, kdo tam má na starosti moc. Stále je to člověk.

Co vám tedy chci tímto poselstvím přinést? Zaměření se změnilo, za chvíli už si na pandemii ani nevzpomenete, protože už se vás netýká, už není prioritou číslo jedna. Nyní se vaše zprávy týkají pouze války. Tak co vám teď řeknu? Odvraťte od toho pozornost. Když každý vidí, co se ukazuje, a cítí bolest, hrůzu, strach, tato energie živí válečný egoismus. Živí se totiž strachem, živí se hrůzou, živí se smrtí, kterou způsobuje.

Proto žádám každého z vás, abyste do tohoto egregoru nevkládali další kvanta energie. Změňte kanál, přestaňte poslouchat, nevstupujte do této energie. Netvrdím, že válka neexistuje, ale válka není to, co se ukazuje; ani důvody, ani důsledky. Mnohé je zmanipulované, mnohé je falešné a vy do toho spadáte. A opět se mluví o jaderné válce. Položím jen jednu otázku: Pijeme džus, houpeme se na síti? Myslím, že odpovíte ne. Pak se mě mnozí zeptají: ʺAle co ti, kteří umírají kvůli něčemu, o čem jsi říkal, že se už nikdy nestane? A já odpovídám: Svobodná vůle vám zůstává. vše, co mohu říci.

Ti, kteří právě teď přicházejí o život, jsou tam proto, že si to zvolili. Mnozí jsou k tomu nuceni. Má to nějaké opodstatnění? Takže se rozhodnu, že budu vládcem, a rozhodnu se jít do války a donutím všechny, aby za mé rozhodnutí bojovali, a mnozí kvůli mému rozhodnutí zemřou. Co se se mnou stane? To ani nechtějte vědět. Nevytvářejte si strany, nebuďte pro nebo proti někomu. Neodsuzujte něco, o čem nevíte, co se skutečně děje. Ano, první krok byl učiněn.

První z nich hodil míč na sousedův dům a soused se cítil povinen odpovědět dalšími míči. Takže neexistují viníci ani agresoři, všechno má svůj účel a vy nevíte jaký. Celé to vypadá jako velké divadlo, kde se všichni mocní shromažďují proti tomu, co se děje; shromažďují se proti tomu, ale stále válku podporují. Co uděláte, když chcete, aby se něco zastavilo? Pracuje se hlavou, ne zabíjením. Ale svět pracuje na zabíjení a podněcování dalších a dalších válek a komu přináší strach, bolest a zoufalství? Všem obyvatelům planety.

Ptám se tedy znovu, na které cestě jste? Cesta vzestupu nebo cesta třetí dimenze? Protože tohle všechno není nic jiného než velké divadlo, které vás má vyvést ze středu vaší cesty. Jednu věc mohu říci: Nespíme, nehoupeme se v houpací síti ani nepopíjíme džus, ale jsme velmi pozorní. Ale vždycky jsme vám to říkali: Celý proces máte na starosti vy, ne my, ale všechno má své meze a mohu vám říct, že naše meze zkoušíte. Jako by říkali: ʺVy jste tady a my jsme tady, děláme to, co jsme vždycky dělali a budeme dělat, a chceme vidět, jak daleko dojdete.ʺ

Nikdo nás neohrožuje, nikdo nás neděsí, protože vidíme pravdu, protože vidíme manipulaci, která se kolem celého procesu děje. Proces existuje, je reálný, ale ne tak, jak je prezentován. Ale kdyby ten soused vzal ten malý míček a prostě ho vrátil, nic z toho by se nestalo. Je to škoda, je nám z toho opravdu smutno, protože se zdá, že všechno, co jsme učili a snažili se ukázat, bylo k ničemu. A řeknu ještě jednu věc: takhle nás ke zdi nepostaví. Pokud si myslíte, že když jdete touto cestou, budeme nějak jednat, velmi se mýlíte. My takoví nejsme. Nejsme lidé. Uděláme to, až si budeme myslet, že je to nutné, bez ohledu na to, komu to ublíží, bez ohledu na to, koho potěšíme nebo nepotěšíme.

Nechávám tedy ve vzduchu otázku: Co dnes vyzařujete? Bojíte se planetární války? Pokud odpovíte ano, mám velké obavy, protože jste právě řekli, že nám nevěříte; právě jste řekli, že všechno, co jsme řekli, je lež, že tu nejsme, že se o planetu nikdo nestará. A řeknu vám ještě něco: podepsali jste svou chartu, že zůstanete ve třetí dimenzi, protože pokud věříte všemu, co tam je a co přijde k tomu konci, tak jste se opravdu nic nenaučili; zapomněli jste všechno, co bylo řečeno, nebo jste opravdu zaujali stanovisko.

Takže vám jen řeknu, ať se každý z vás rozhodne sám. Kdo chce dál živit tento egregore, faleš a lež, bolest a smrt, ať se na to dál soustředí, ať si dál zapíná televizi a pláče, křičí proti, odsuzuje, sleduje tyto obrazy. Gratuluji vám, vložili jste do něj další kvanta energie a ještě více jste ho posílili. Opravdu by mě zajímalo, jaká je odpověď každého z vás; a já se to dozvím.

Větu: ʺSvět se kolem tebe zhroutí, ale ty se postavíš na nohyʺ říkám už velmi dlouho. Pokud tomu nevěříte, pokud si myslíte, že je to všechno nesmysl a že se opravdu musíte obávat o budoucnost, dobře, rozhodněte se. Na straně, která věří a v hloubi duše ví, že to všechno je velká manipulace s vědomím planety? Nebo chcete trpět bolestí těch, kterým bylo ukřivděno, a přesně to můžete potvrdit a pokračovat ve vibraci této energie? Rozhodnutí je na každém z nich.

Jen říkám, že si dejte pozor na to, co vyzařujete, protože se vám vrátí to samé. Nebude to jinak. Dostanete to, co vyzařujete. Pokud se soustředíte na válku, budete mít více válek, to je vše, co mohu říci. Svobodná vůle stále existuje. Na závěr chci říct, že tuto planetu nikdo nezničí, to vám zaručuji. Jak se budete chovat na cestě k vzestupu, záleží na každém z vás. Rozhodněte se sami. Doba nikdy nebyla pro výběr vhodnější. Díváme se na to. Ti z vás, kteří věří, se dočkají a uvidí naše činy. Nestojíme na místě a nejsme lhostejní k ničemu, co se děje. Vyčkejte, důvěřujte a uvidíte. To je vše, co mohu říci.

********
Sananda https://www.anjoseluz.com/post/sananda-n%C3%A3o-abandonamos-voc%C3%AAs
... Když jsem se rozhodl, že tuto planetu osvobodíme od těch, kteří měli již dávno záměr ji zničit, bylo to právě s cílem zabránit zničení planety a vašemu podlehnutí. Proč došlo k zásahu na planetě Zemi? Za prvé, protože nadešel čas ukončit otroctví, ve kterém jste byli, od těch národů, kteří sem dorazili a ovládli planetu a odtlačili ji od Zdroje, a jejichž hlavním cílem bylo zničit planetu, otřást vesmírem.

Takže se vás ptám: K čemu byl celý tento proces, který trvá mnoho let? To jako že teď přijdeme a podíváme se na to všechno a budeme naprosto apatičtí, stát na místě a sledovat co se to děje? Nejsme tak hloupí, jak nás děláte. Dlouho říkáme, že už neexistují žádné jaderné zbraně, všechny byly zničeny. Byli bychom dost hloupí a naivní, abychom to nechali všechno fungovat. Jsme tu dlouho a oni to vědí. Vůdci již nejsou na planetě, ti, kteří jsou zde, jsou přisluhovači, kteří jim sloužili dlouhou dobu, a kteří si stále myslí, že planetu vlastní. Budou to stále zkoušet, protože nepřiznají, že prohráli, zkusí všechno. Nyní je na vás, kdo znáte celý příběh od začátku, abyste si vybrali: věříte tomu, co se ukazuje, nebo tomu, co bylo od začátku sdělováno. Komu budete věřit? Jaký je největší zdroj zpráv, které dostáváte? Přemýšlejte o tom. Za tím vším, co se děje, je mnoho, o čem nemáte ani ponětí.

Neříkáme, že souhlasíme s tím, co se děje, jen vás žádáme, abyste do této energie nevstupovali. Stačí, aby zbytek planety dýchal strachem z finální války. Myslíš, že jsme to nevěděli? Myslíte si, že to nebylo předvídáno? Rádi bychom, abyste nám všichni více důvěřovali a nenechali se unést manipulovanými scénami, které dostáváte. Konflikt existuje, není to lež, ale důvody, způsoby a prostředky nejsou tím, co se ukazuje. Upřímně doufám, že se lidská rasa z tohoto konfliktu poučí. Spojení mezi národy by mělo být pro mír, ne pro válku. Sjednoťte se diplomaticky, abyste dosáhli míru, nezbrojte pro pokračování války. Uvědomte si, co se děje. Když chceš mír, vztyčíš bílou vlajku, nepošleš bombu. Podívejte se tedy pozorně na to, co dělají ti, kteří říkají, že hledají mír, a kdo jsou průkopníky v celém tomto procesu? Velmoci vaší planety, ti, jejichž vůdci a vládci jsou přesně zástupci jejich zotročovatelů. Nemohli jsme čekat nic jiného. Ptáte se nás, jak daleko zajdou? Odpovídám: Jak lidstvo dovolí. Nemůžeme nic dělat. Lidstvo potřebuje povstat proti válce, pro mír. Lidstvo musí křičet ne. Lidstvo se musí postavit a říct dost. Nebudeme to my, kdo to udělá. Vy jste ti, kdo se musí ujmout situace, ne my. Nejsou žádné aktivní atomovky, nejsou žádné, tohle je bluf. Vědí to.

Buďte tedy velmi opatrní, co cítíte a vyzařujete. Udělejte velké povstání za mír. Nestavte se na žádnou stranu. Nikdo nemá pravdu. Není na vás, abyste někoho soudili. Udělejte povstání za mír. Křičte: Chceme mír, ne válku. Jste to vy, kdo se musí ujmout vedení. Křičte po míru, ne po válce. Pořád říkáme: Svět se zřítí a ty přistaneš na nohou, pokud se soustředíš na to, co je v tu chvíli potřeba, což je vaše cesta, vaše chůze. Přijdou obtíže, ano, vše má svůj záměr, ale je to součást procesu. Život na planetě bude stále obtížnější, nekecáme. Musíte se soustředit se na svou cestu, aby přišel čas, kdy můžete efektivně vystoupit do Páté dimenze. Všichni ostatní ve vibrační válce, vibrační nenávisti, zůstaňte, kde jste, a určitě bude pokračovat. Udělejte si procházky Světla, lásky. Dochází k úmrtím a utrpení. Není na vás, abyste trpěl bolestí toho druhého. Ten okamžik je sobecký okamžik, kdy každý myslí na sebe. Kdokoli se nechá unést vším tím mořem strachu a děsu, smísí se s nimi, se bude velmi obtížné vracet na cestu vzestupu. Soustřeďte se tedy na procházky, na nic jiného. Co uděláme nebo neuděláme, nečekejte, že vám sem přijdeme něco z toho říct. Nezastavujeme. Kniha je na stole stále otevřená a všichni jsme shromážděni. Neopustili jsme vás, neopustili jsme tuto planetu a neopustíme. Tato planeta vzestoupí, tato planeta nebude zničena a kdokoli bude připraven, vzestoupí spolu s ní. Potřebujeme, abyste tomu věřili. Co se stane zítra, je problém zítřka. Žijte dnes, teď, okamžik a nepřestávejte vibrovat pouze Světlem.

Zdroj: https://www.anjoseluz.com/post/arcanjo-miguel-voc%C3%AAs-ainda-confiam-em-n%C3%B3s

Zpět