218 Nová éra pro lidstvo Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2020-02-07

Zdravíme, jsme Rada Arkturiánů. Je nám potěšením se s vámi spojit. Pomáhali jsme vám do určité míry s vývojem vašeho vědomí, ale nikdy bychom nemohli těžit z toho, co jste udělali s tím, co jsme vám dali. Vy jste ti, kteří žijí náročné životy, čelí vašim finančním, zdravotním a vztahovým problémům, a vy jste ti, kteří používají vše, co vám bylo dáno, aby zvýšili úroveň vašeho vědomí do nových výšin. Vy jste ti, kterým děkovat za pokrok, kterého bylo dosaženo v lidském kolektivním vědomí.

Známe roli, kterou hrajete jako probuzení, a víme, že mnozí z vás převzali více než svůj spravedlivý podíl na energetické a emoční zátěži. Čistíte svou genetickou linii, oblast, kde žijete. Čistíte své minulé životní já a jste těmi, kteří mají schopnost zvládnout karmu a trauma vašich galaktických dějin.

Pokaždé, když vidíte osobu nesoucí těžké břemeno, vězte, že je mistrem. Musí být, aby vytvořili něco pro ně tak citově, fyzicky, psychicky a energicky těžké. Nabízet léčení, lásku a soucit svým spoluobčanům je mnohem vhodnější než se dívat na nás a ostatní bytosti pomáhající ve vyšších říších jako na vaše hrdiny.

Můžeme cítit, jak je to těžké, a to je jen jeden z důvodů, proč vás tolik podporujeme v tom, co děláte. Cesta vpřed pro lidstvo i vaše individuální cesty budou jednodušší. Vždy vás budeme povzbuzovat, abyste odlehčili svou zátěž, jak jen můžete, protože jste toho už tolik udělali a je čas sklízet odměny za všechny pozitivní, co jste pro sebe a pro zbytek lidstva udělali. Teď je čas vzdát se břemen, je čas na odpuštění, soucit a kapitulaci. Víme, že ti z vás, kteří jsou probuzení, se toho o Zemi naučili dost na to, aby si uvědomili, že časy boje jsou pryč a čas propuštění je na vás. Nezbývá už nic k dokončení. Když ještě chvíli vydržíte a uvolníte vše, co jste pro své dobro a dobro lidstva dosáhli, lze získat vše.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=7U0Yjn7i7hs

Zpět