2137 Konflikt na Ukrajině Cosmic agency

[ UFO ] 2022-02-18

Swaruu X (Athena)
A: Konflikt na Ukrajině je z mého pohledu odváděním pozornosti od protestů proti očkování. I když je rusko-ukrajinská válka odváděním pozornosti, neznamená, že se tam nestřílí a nezabíjí. To, co se říká oficiálně, nikdy není pravda. Putin je na stejné straně jako USA a NATO. Za všemi stojí stejní řídící pracovníci. Karistus podporuje Putina a Rusko, i když se říká, že mají svázané ruce. Já jim to nevěřím. Připadá mi to jako odvádění pozornosti. Opravdu to odvádí pozornost od virózy k možné ″atomové″ válce, díky čemuž lidé nejsou schopni vidět skutečné nebezpečí. Když to není Ukrajina, je to Korea, nebo Írán, nebo energetická krize. A i když budou ve válce mrtví, pořád to bude odvádět pozornost. Nebo všechno dohromady.

Q: Ano. Chtějí, aby lidé zapomněli, že byli očkováni. Aby si s tím nespojovali to, co přijde.

A: ″To je pravda: Ano, a aby pokračovali v očkování lidí, zatímco jejich pozornost a strach budou upřeny na možnou atomovou válku. Je to něco, čemu se ve válce říká ″Aggro″. Během bitvy bude mít jeden voják svou pozornost zaměřenou na jiného nepřátelského vojáka. Dokud se neobjeví nepřátelský tank. Pak bude mít veškerou pozornost ″Aggro″ nepřátelský tank a voják v přítomnosti většího nebezpečí zapomene na druhého nepřátelského vojáka.
Světová populace už nebude mít svou pozornost upřenou na něco, co je pro ni nejasné, mlhavé, jako například zda jsou vakcíny nebezpečné, nebo ne. Jejich strach se bude soustředit na konkrétní, jasné a srozumitelné ohrožení člověka, jako je válka. Pro mě je ta věc s Ruskem a Ukrajinou jen manévr, součást plánu. I za studené války byly obě strany přáteli shora přes kontrolory. Dnes je to stejné.

Dívala jsem se a ano, u hranic se něco děje. Střelba je omezená. Spousta chaosu. Střílí se. Hodně pohybu obrněných vozidel. Nevím, co říkají ve zprávách. Nedivím se, že už jsou mrtví. Rusové neměli ve vzduchu žádné letadlo, když jsem tu oblast pozorovala, velmi mě to zaujalo. Na to, že se jedná o konfliktní zónu, tam nebyla téměř žádná letadla. Divné a zvláštní. Taky spousta SAMů (raket země-vzduch). Hranice je extrémně militarizovaná.
Během letu jsem viděla další zajímavou věc, 5G antény rušily avioniku s rádiovým výškoměrem. Vojenským i civilním. Frekvence 5G používají rozsah, který se překrývá s avionikou. Zejména se systémy ILS. Zjistila jsem to náhodou. Přístroje selhávají a dávají chybné údaje. To je vážné, může to způsobit nehody. Nevím, kolik pilotů si toho už všimlo. Počítač ECM (elektronické protiopatření) ukázal, že rušení pochází z antén civilních 5G mobilních telefonů. Nejvíce je ovlivněn radioaltimetr, pak navigace. To všechno může být opět rušivý faktor, něco, co si udržuji. Pokud to přeroste v regionální válku, budu stále trvat na tom, že je to distraktor. Ano, zóna je militarizovaná, ano, dochází k občasným konfliktům o hranici, ano, došlo ke střelbě mezi oběma stranami, a to z ručních zbraní. Je to sud střelného prachu, který čeká na výbuch. Světová jaderná válka, k té nedojde, ani náhodou. Bude regionální a není to nic nového, Rusko a Ukrajina se už dostaly do konfliktu v 90. letech.

To, co vyvolá otevřenou válku, pokud k ní dojde, bude s největší pravděpodobností letecký incident. Včetně civilistů, kteří stále létají do a z Kyjeva a hlavně Oděsy. Mohou říkat to, co říkají vždycky, že Rusové sestřelili dopravní letadlo. To přiměje veřejnost, aby podpořila invazi NATO. Uvážíme-li to z pohledu Matrixu... z místního geopolitického hlediska je NATO agresorem. Rusko pouze chrání své hranice. Řeknou, že je to kvůli ropovodům, kvůli ropě nebo proto, že se Ukrajina chce stát členem NATO. A to druhé je pravdě nejblíže. Z Ukrajiny bude Moskva a západní ruské vojenské základny, všechny, vydány na milost a nemilost raketám krátkého doletu NATO. Ze strategického hlediska nemůže Rusko ukázat slabost a dovolit instalaci protiletadlových baterií SAM a všech druhů základen NATO tak blízko Moskvy. Scénář tohoto konfliktu je tedy téměř přesnou kopií kubánského raketového incidentu z roku 1961, pokud mě paměť neklame. Stejná věc, ale v opačném gardu. USA nemohly dovolit instalaci základen a raket na Kubě, a to kvůli blízkosti USA. Tady je to stejné, ale tentokrát je to Rusko, které se brání.

Q: Pak by to muselo skončit mezinárodní blokádou Ukrajiny, že?

A: Problém nebo rozdíl je v tom, že Kuba je ostrov, Ukrajina ne. Je obtížnější ji zablokovat. Navíc zcela jiný geopolitický kontext, kvůli kterému není stejná blokáda vůbec proveditelná nebo strategicky výhodná.

Q: A jak se do toho všeho zapojí NATO, když víme, že Ukrajina k dnešnímu dni není členem NATO?

A: Jaký je váš názor na NATO? Nesmíme zapomínat, že na Ukrajině je loutková vláda USA už léta. Proto žádá o členství v NATO, nežádá o něj Ukrajina, ale žádá o něj centrála Kabaly, Pentagon a CIA.

Q: Ale na Kubě se s Fidelem stalo totéž.

A: Ano, naopak, Fidel byl loutkou Moskvy.

Q: Zajímá vás tento konflikt nějak zvlášť, protože jste předtím měli kolonii na Ukrajině? Jaký význam to pro vás má?

A: Jaký je váš vztah k této zemi? Je to v podstatě totéž jako Gíza, stará základna, stejná éra - trochu novější, velký DUMB, spojený s dalšími, jako je Bucegi, a mimo jiné i Gíza. To, co z té základny zbylo, je pod jižním Krymem, to je ruské území. Pro Taygetu opravdu není důvod se o ni nějak zvlášť zajímat. Pouze pokud jde o snahu pochopit podstatu tohoto rozptylovače.

Q: Jakou roli zde hraje Putin, který má vazby na Karistus?

A: Jaký je váš názor na tuto otázku? Karistus říká, že Putin je jejich a že má svázané ruce a že neovládá celý Kreml, natož celou Moskvu, natož celé Rusko. A že dělá, co může. Karistus k probíhajícímu incidentu nevydal žádné prohlášení.
Důkazy ukazují na to, že je součástí stejných iluminátů a kabaly. Důkazy se zakládají na mnoha věcech, například na jeho podpoře plandemie, mimo jiné i na jeho postoji ohledně vztahu s Taygetou.
Opět platí, že pokud není členem Kabaly, nechť to dokáže. V tuto chvíli důkazy ukazují spíše na to, že je z Kabaly. Můžete se o tom snadno přesvědčit, protože Kabala by neprovedla rozsáhlou operaci pod falešnou vlajkou Covid, aniž by s ní plně nespolupracoval někdo s velikostí Ruska. Jejich plán by se rozpadl, kdyby se Putin postavil proti plandemii. Proto je Putin z Kabaly. Spolupráce mezi Ruskem a Taygetou skončila s příchodem plandemie.
Již dříve jste zveřejnili, že Taygeta byla v kontaktu a spolupracovala s Ruskem od dob Nikity Chruščova, což skončilo špatně, protože samotný kontakt mu zničil život.

Q: Ale jak mu to zničilo život? Jakým způsobem?

A: Jak to, že se mu podařilo navázat spolupráci? Je to velké téma, ale sovětské Politbyro ho obvinilo, že dal Taygetě příliš velkou kontrolu a vliv na svou vládu a poslali ho do dobrovolného vyhnanství, do domácího vězení v jeho chatě. Také proto, že byl v očích USA považován za slabého kvůli kubánskému raketovému incidentu. Všimněte si, že to znamená i spolupráci mezi Taygetou a Karistem. Jde to ruku v ruce. (pozn. v očích Kolcové je Chruščov považován za někoho silně napojeného na temnou stranou)

Ti, kdo shora ovládají USA/NATO a Rusko, jsou všichni přátelé a vše je pečlivě naplánováno, aby se naplnila agenda. Odvést pozornost od zázračných dávek vakcín a nepokojů proti plandemii.

Q: Ale vakcíny už byly stejně podány. To je nevratné.

A: Ano, ale na celém světě je spousta lidí, kteří ji ještě nedostali, a také je to proto, aby proti opatřením a omezením nebyl odpor. Opatření a omezení, proti kterým je i mnoho očkovaných lidí. Chtějí vytvořit ještě větší chaos a spoušť, aby zlomili lidského ducha. Aby lidstvu ještě více ublížili. Aby je zlomili. A chtějí pokračovat ve svém vyhlazovacím plánu. Nikdo nevidí, jak je drtí omezeními a vakcínami, protože se dívají na Ukrajinu a koušou si nehty.<

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/conflict-in-ukraine-direct-extraterrestrial-perspective-athena-swaruu

Zpět