2102 Lze zvrátit poškození nervů po očkování - sulforafan Mike Adams

[ Ezoterika ] 2022-01-28

Molekula obsažená v domácích klíčcích brokolice aktivuje kmenové buňky nervového systému, které obnovují nervovou tkáň a opravují poškozené nervy a mozek. Tato molekula se vytváří automaticky a bez nákladů při klíčení brokolice pomocí tak jednoduché věci, jako je zavařovací sklenice a víčko na klíčení. Molekula sulforafan se nachází se ve všech druzích brukvovité zeleniny. Její zdaleka nejvyšší koncentrace se však nachází v brokolicových klíčcích.

(pozn. další potravinové zdroje sulforafanu:
- květák,
- kapusta,
- růžičková kapusta,
- zelí (červené i bílé),
- pak choy,
- řeřicha,
- rukola.
Před konzumací je důležité zeleninu nakrájet a pořádně žvýkat, abyste aktivovali sulforafan z jeho neaktivní formy, glukorafaninu. Pro optimalizaci příjmu sulforafanu jezte zeleninu syrovou nebo vařenou při teplotách nižších než 140 ° C. Chcete-li dále zvýšit příjem, přidejte do jídel hořčičná semínka nebo hořčičný prášek. Tyto složky jsou bohaté na dietní myrosinázu, která může pomoci zvýšit dostupnost sulforafanu)

Sulforafan je jen jednou z mnoha ″neuritogenních″ molekul, o nichž je známo, že regenerují nervovou tkáň a pomáhají opravovat poškozený mozek. Vzhledem k tomu, že vakcíny s proteinovými hroty mRNA způsobují přímé poškození neurologického a cévního systému, může sulforafan představovat jednu z nejdůležitějších a nejslibnějších přírodních molekul, které pomáhají opravit a obnovit poškození mozku u obětí vakcín.

Web GreenMedInfo.com provedl rozsáhlý výzkum sulforafanu a dalších přírodních molekul. Jejich seznam neuritogenních látek, který najdete na tomto odkazu, uvádí všechny následující látky, které vykazují zdokumentované schopnosti neurologické opravy:
korálovec ježatý (pozn. houba, prodávají i sadbu), zelená kávová zrna, jujuba, kurkuma
z chemických látek ubichinol, kurkumin, puerarin, EGCG, gensenosidy, kanabinoidy (pozn. proč mě tato látka nepřekvapuje)

Green Med Info také zveřejnil přehled sulforafanu a jeho mechanismů pro opravu mozku podle publikovaných vědeckých prací. Vědci určili optimální koncentrační rozmezí sulforafanu při podpoře růstu nervových kmenových buněk (NSC) bez poškození neuronů. Koncentrace nižší než 5 miliMolů (mM) nevyvolávají cytotoxické účinky, ale spíše potenciálně podporují růst nervových kmenových buněk. 5 mM znamená 5 milimolů koncentrace sulforafanu v krvi, tj. 5 tisícin molu. Molem se rozumí stanovený počet molekul v jednom litru roztoku bez ohledu na molekulovou hmotnost.
Ačkoli to hodně závisí na tělesné hmotnosti, k dosažení koncentrace 5 mM v krvi člověka by nebylo třeba velké konzumace brokolicových klíčků. Když byly nervové kmenové buňky vystaveny působení sulforafanu, přeměnily se na neurony.

Z článku Green Med Info:
...vystavení NSC sulforafanu vedlo k jejich diferenciaci na neurony, což silně podporuje hypotézu, že sulforafan může stimulovat obnovu mozku. To znamená, že sulforafan je jakýmsi molekulárním ″aktivátorem″, který způsobuje, že se nervové kmenové buňky stávají neurony. Takto dochází k regeneraci poškozených mozkových buněk.

Pro všechny, kdo si myslí, že si mozkové buňky vypěstovat nelze, připomínám, že už se vám to jednou podařilo. Celý váš mozek byl vypěstován z ničeho, v děloze vaší matky. Podobným procesem vyrostlo vaše srdce, plíce, kosti, nervové buňky atd. Každé lidské tělo umí znovu vypěstovat nervové buňky. Jinak by lidé neexistovali.

Jak si vypěstovat vlastní sulforafan za malý peníz
Protože nám Bůh a matka příroda dali všechny potřebné léky, můžete si ″vyrobit″ vlastní sulforafan za pouhé haléře a doslova přeměnit vzduch na sulforafan pomocí klíčků brokolice.
Kupte si klíčky brokolice, zavařovací sklenici a víčko na klíčení. Do zavařovací sklenice vložte asi polévkovou lžíci brokolicových klíčků, propláchněte ji vodou, připevněte víčko na klíčení a otočte ji dnem vzhůru, aby voda vytekla. Klíčící sklenici ponechte dnem vzhůru. Jednou denně je propláchněte vodou a nechte okapat. Za několik dní máte klíčky brokolice se spoustou sulforafanu.

Klíčky pak můžete jíst, používat do salátů, mixovat do smoothies, sypat do polévek nebo dělat cokoli dalšího. Sulforafan je velmi robustní molekula a je poněkud obtížné ji zničit, takže si nemyslete, že s ní musíte zacházet jako s jemnou, křehkou látkou. Mixováním klíčků se jejich molekuly neničí. Je to proto, že tyto molekuly jsou velmi, velmi malé.

Produkci sulforafanu lze zvýšit až 10× tím, že klíčky postříkáte levným zdrojem síry. Brokolicové klíčky si vytvářejí sulforafan ze vzduchu tím, že si z atmosféry berou uhlík, kyslík a dusík, potřebují zdroj síry, která se vstřebává prostřednictvím kořenů.

Další výhody sulforafanu
Sulforafan vykazuje také silné protirakovinné vlastnosti. GreenMedInfo uvádí nejlepší vlastnosti této molekuly publikované v lékařské literatuře. Z výzkumů vyplývá, že sulforafan prokazatelně pomáhá při:
oxidačním stresu
zánětů
rakovině prostaty
rakovině prsu
rakovině tlustého střeva
autismu
rakovině slinivky břišní
cukrovce 2. typu
poškození DNA
rakovině močového měchýře
inzulínové rezistenci ... a na mnoho dalších onemocnění.

Sulforafan je jednou z nejlepších molekul z přírody. Resveratrol (červené víno, kakao, buráky..) je další a vitamin D je číslo 1.
Každý si může vyrobit neomezené množství sulforafanu téměř zdarma. Žádný člověk nemusí čekat na povolení lékaře, aby si mohl vypěstovat a jíst brokolicové klíčky. Nepotřebujete zdravotní pojištění ani návštěvu (toxické) lékárny. A co víc, zkorumpované, farmaceutickým průmyslem zamořené vlády celého světa vám nemohou sebrat klíčky brokolice, ledaže by se pustily do úplné tyranie a začaly zakazovat semínka. I pak se semínka před vládními hrdlořezy dají celkem snadno schovat.
https://www.naturalnews.com/2022-01-28-can-vaccine-nerve-damage-be-reversed-with-this-home-grown-herb-sulforaphane.html

Zdroj: https://www.naturalnews.com/

Zpět