2093 Federace světla - predikce Blossom Goodchild

[ Ezoterika ] 2022-02-07

Po celém světě jsou tisíce ″hrdinů″ v kamionech a tisíce hrdinů, kteří je podporují... ve jménu SVOBODY. Smekám před každým z nich. Je to tedy tak, že vaše křišťálová koule stále ukazuje uzamčení světa?


GFS
Kdybyste z naší perspektivy viděli energii, která vyzařuje z míst, kde jsou tyto obrovské motory shromážděny, naplnilo by vás to nadějí! Tato energie nejenže vyzařuje lásku, ale vysílá také vibrace odvahy, síly a jednoty na celou vaši planetu. Stále trváme na naší ″předpovědi″ o uzavření světa. Jak jsme se již zmínili dříve, bude to pod rouškou ″viru″, nicméně to nebude důvod, proč k tomu dochází.
Přesto až k tomu dojde, bylo by pro každého z vás prospěšné, aby to na nějakou dobu ″přijal″ a využil ″prostor″ k tomu, aby se soustředil na vysílání své lásky mantry, která by pomohla udržet co nejvyšší vibrace. Podle toho, co ″chápeme″, to nebude trvat dlouho, přesto je nutné, aby byly oznámeny ″politické bomby″.

Q: Jsou to ti dobří, nebo ti špatní, kdo nás uzavírají?

A: Je to dost složité. V tomto směru bychom řekli, že je to směs obojího. Je to mistrovský plán a těžko se vysvětluje a mnoho by nebylo vhodné prozrazovat. Přesto vás žádáme, abyste se soustředili na to, kvůli čemu jste přišli. Posílejte svou lásku ... Z hloubi svého nitra. Možná je z vaší pozice snadné být trochu nevšímavý a prostě se smířit s tím, že se věci valí dál. Přesto si také pamatujte, že není čas. Tato změna, která má nastat, závisí na vás! Vaší energii. Proto jste tady. Vzpomínáte si? Je to čas zlomu. To je chvíle, kdy rozšiřujete své vědomí a saháte hluboko do svého nitra, abyste ´objevili´ to, čím jste. To je konečná cena/cíl. Odhalit/probudit to, co ve vás čekalo na přijetí, je největší dar ze všech. Když to dostanete, jako byste vše, co se vám předkládá ... na celém světě ... viděli z jiné perspektivy. K tomu, co se vám zjevuje, nebudete nijak připoután. Vědomí, že se to vše děje proto, aby se všechno změnilo, umožní vaší pravdě a důvěře dosáhnout výšin, které duše ještě nezná.
Mnohé ″zapadne na místo″ větší obraz ... což zase pozvedne vaši energii a odhodlání uvnitř já ... což zase nabude hybnosti, abyste statečně pokračovali v tom, čeho jste sem přišli dosáhnout.

Dodržte slib daný sami sobě a ″dostaňte se tam″... Na místo uvnitř vás, o kterém víte, že tam čeká. Vzrušení z toho, co přijde, nahradí strach a zoufalství. Vaše vzpomínka na to, proč jste tady, se stane zřetelnější díky tomu, že budete ″cítit″ svou sílu a odhodlání. Toto vědomí, o kterém mluvíme, nelze vyjádřit slovy, protože je to pocit ve vašem nitru. Ne nutně znalost toho, co se děje navenek, a všech ″vnitřností a vnějšností″... Ale pocit vědomí, že všechno bude v pořádku. Až dosáhnete tohoto vědomí, tohoto poznání, bude po strachu a nedůvěře a přijde osvěžující energie.

Zdroj: https://www.blossomgoodchild.com/6th-february/

Zpět