2080 Akcelerace probuzení Jahn J. Kassl

[ Ezoterika ] 2022-02-07

Od 31.1.22 platí na Zemi nová kvalita energie! Nebeské světlo dosáhlo nové úrovně síly, vibruje na vyšší frekvenci a má mimořádnou kvalitu k léčení lidských srdcí! Centrální slunce posílá vlny tekutého světla přímo k vám, což od nynějška způsobuje ohromné zrychlení lidského probuzení. Nebe a země se spojí ve své velké aspiraci umožnit vzestup tohoto světa a probuzení vědomí v lidstvu. Bylo nařízeno, že nic a nikdo nemůže zabránit nebo zpozdit proces této záplavy kosmického světla. Boží moc a Jeho milost jsou na zemi všudypřítomné - nyní a vždy - po celou věčnost. Příležitost.

Pro vás to znamená, že musíte nyní ještě hlouběji, odvážněji a důsledněji sledovat a případně řešit všechny své osobní záležitosti. Všechno se teď děje neuvěřitelnou rychlostí. Vaše uzdravení, Jakékoli léčení může nyní snadno vést k rychlým a hlubokým výsledkům. Toto je příležitost, jak si ujasnit své vztahy na všech úrovních! Protože si často stojíte v cestě, protože se držíte starého jen proto, že ještě nejste schopni vidět to nové. Andělé a archandělé, nesčetní mistři, stojí při vás během vykoupení každého vydání. Nikdy nejste sami! Nespočetné množství světelných bytostí svým světlem lásky podporuje ty lidské bytosti, které se rozhodnou zasvětit světlu. Pro nás nezáleží na tom, zda jste vzhůru nebo spíte, protože spánek nepotřebujeme. Jsme tu pro vás, když nám zavoláte a kdykoli nás budete potřebovat. Komunikujeme s vaší vševědoucí duší, a tak nezáleží na tom, kterých starostí se chce vaše ego držet a kterých se vaše mysl nepustí.

Ode dneška začalo hluboké uzdravení kvůli předsevzetí vaší duše. Vezměte tento dar od Jednoho a radujte se z pozitivních účinků na váš život. Buďte připraveni na znovuzrození a buďte připraveni zemřít malou smrtí. Učiníte tak úspěšné kroky ve svém rozvoji, o kterých jste dosud jen snili, a budou se dít zázraky, které byly dříve mimo váš dosah. Nyní je zapotřebí vaše připravenost přijmout světlo Centrálního Slunce do svého srdce a podívat se na svůj život v tomto světle pravdy.

Toto je zasvěcení do vysoké frekvence božského světla, okamžik, na který mnoho duší dlouho čekalo. Od této chvíle je pro mnoho lidských bytostí možné dosáhnout osvícení, vykoupení a vzestupu v tomto jediném životě. Jediné, co musíte udělat, je hýbat se, mířit směrem ke světlu. Hlásej vesmíru: jsem připraven přijímat boží světlo v nové frekvenci. Vše ostatní nechte vševědoucímu božskému světlu. Buďte připraveni přijmout jakýkoli posun a změnu ve svém životě. Tak dochází k duchovnímu růstu. Takto se vrací paměťvaší skutečné velikosti, vašeho světla a vaší skutečné božské podstaty. Nyní se duchovní trpaslíci znovuzrodí jako metafyzičtí obři a z nevědomí se rodí nové vědomí. Tak do toho, člověče! Přiveďte své duchovní probuzení a dovolte si zažít jemný dotek božského světla. Božská říše milosti na zemi svitla a požehnaná je lidská bytost, která si je toho vědoma.

Babaji - O každou duši se bojuje až do konce
Sai Baba - současné dění na planetě vede k rozdělení na dvě časové linie.

Zdroj: https://lichtweltverlag.at/en/2022/02/07/new-frequency-accelerates-awakening/

Zpět