2078 INVAZE VETŘELCŮ NA UKRAJINĚ A KRYMU Kerry Cassidy

[ Ezoterika ] 2022-02-07

O čem se v souvislosti s celkovým cílem a hromaděním vojsk ze strany USA (pod záminkou jejich zapojení do NATO) nemluví, je paranormální/ET aspekt. Dochází mi, že celý tento manévr USA a Ruska k vytvoření ″válečné hry″ a válečného scénáře, v němž je Rusko vnímáno jako ″útočník″, je lest, která má zakrýt nezbytné kroky, které tyto dvě velmoci musí podniknout, aby se vypořádaly s ET rasou či rasami zapojenými na Ukrajině i na Krymu a aby zvládly následky jejich přítomnosti.

Za prvé víme, že Krym obsahuje 9 pyramid podél pobřeží a také zvláštní dálnici vedoucí mezi horskými pásmy podél údolí, kde často dochází k anomálním jevům. Konkrétně lze pozorovat, jak vojenská vozidla a dokonce i skupiny vozidel jednoduše mizí mimo dálnici, jako by vjely do portálu do jiné dimenze, podobně jako je tomu v případě Bermudského trojúhelníku.

Za druhé mi bylo řečeno, že na Ukrajině je hora, kterou ilumináti považují za místo, kde "žije ďábel". Tato hora je považována za centrum temné magie. Zatímco já bych se přikláněl k překladu, že je pravděpodobné, že právě tato hora je domovem skupiny reptiliánů a případně dalších ras, které jsou s nimi spojeny. To z ní dělá jakési "řídící a kontrolní" centrum.

Obě situace by se daly nazvat "mimozemskými" a jsou skutečným důvodem pro nezbytné shromažďování vojsk. V podstatě máme důkazy o jakési invazní síle, která je mimozemská. Je velmi pravděpodobné, že ″vláda″ Ukrajiny požádala Rusko (a USA) o pomoc při řešení tohoto vpádu. Může také existovat vztah mezi mimozemšťany zapojenými v oblasti Krymu a hor na Ukrajině.

Není to poprvé, co bylo vyvolání "války" použito jako krycí operace pro vypořádání se s invazními druhy, které ohrožují naši suverenitu nad pozemskými územími nebo zdroji. Podle jednoho z mých nejlepších svědků, kapitána Marka Richardse, v Zátoce sviní a kubánské raketové krizi, stejně jako v dalších historických událostech vůbec nešlo o to, čemu veřejnost věřila nebo co jí bylo řečeno. Místo toho jsme měli co do činění s intervencemi ET nebo mimozemšťanů prostřednictvím portálů. To se týká i požárů v severní Kalifornii, konkrétně soustředěných kolem horské oblasti Paradise. Kde také došlo ke skupině zásahů prostřednictvím portálů.

Nastolení válečného scénáře na Ukrajině a Krymu (včetně Běloruska) je společným podnikem Ruska a USA, které jsou hlavními velmocemi (kromě Číny), jež disponují technologiemi pro řešení takových vpádů. V bojích za účelem vypořádání se s útočníky, často dochází ke kolaterálním škodám v podobě ztrát na lidských životech. Důležitým rozdílem je zde rostoucí potřeba, aby veřejnost pochopila, že jsme často ohrožováni a napadáni různými mimozemskými/nezemskými/vnitřními rasami na celoplanetární bázi. UFO/ET, jiné civilizace z jiných planet s námi neustále interagují jak individuálně, tak s naší armádou. Zatajování před národy světa je parodie, která vyžaduje neustálý příval dezinformací a lží v médiích.

Naše vlády a armády se potýkají s realitou neustálých výzev ze strany invazních druhů a to, co je známo jako ″odhalení″, by jistě pomohlo umlčet nutnost lží páchaných po celém světě médii a utajováním. Utajování vyžaduje obrovské množství energie, která by mohla být lépe využita k boji s vetřelci než k obelhávání veřejnosti.

I zde by se hodilo případné využití scénáře ″modrého paprsku″ nebo ″holografické invaze″, který by v ″kontrolovaném prostředí″ demonstroval ″mimozemskou invazi″, aby se lidé probudili do této reality. Psal jsem o tom a zmiňoval se o tom v posledních více než dvou letech v souvislosti s Randy Cramerem, supervojákem námořní pěchoty, který měl za úkol oznámit, že k této falešné invazi mimozemšťanů modrým paprskem dojde do tří let. Toto oznámení bylo učiněno v září 2019 na konferenci o UFO v Yelmu jako rozhodnutí, které armáda učinila, aby šokovala veřejnost a probudila ji. Rychle se blížíme k hranici tří let, kdy buď dostojí svému slovu, nebo něco zasáhne a zabrání tomu.

Samozřejmě, že k patové situaci, k níž dochází na Ukrajině a na Krymu, by se dalo přistupovat poněkud jinak, kdyby se veřejnost dozvěděla pravdu. Možná by se dalo předejít lepšímu vyjednávání bez nutnosti prolévání lidské krve a zbytečné smrti mladých vaxovaných vojáků. V takovém případě by však experiment temné strany s jejich nedávno očkovanými/transhumánními experimentálními oběťmi nebyl prováděn se stejnou mírou temného záměru. Z pohledu temné luciferiánské magie a jejich vládních přisluhovačů toužících po krvi by to pravděpodobně považovali za smutnou promarněnou příležitost...
https://www.ashtarcommandcrew.net/profiles/blogs/the-real-purpose-behind-the-war-games-russian-incursion-into-ukra

Zdroj: https://www.ashtarcommandcrew.net/profiles/blogs/

Zpět