2076 Blíží se aktivace hromadného vzestupu Aurora Ray

[ Ezoterika ] 2022-02-07

My, Galaktická federace, již mnoho let pilně pracujeme na přípravě lidstva na tento vzestup. Účelem celého tohoto poselství je vést vás na cestě tohoto vzestupu a pomoci vám ve spojení s vaším Vyšším Já. Chystáte zúčastnit jedné z největších událostí, které se na Zemi ve vaší historii odehrály. Existuje mnoho znamení, kterých jste si všimli, jak se váš život stává chaotičtějším. Vnímáte je jako pandemie, války, terorismus, zemětřesení, hurikány a tsunami, které se staly každodenními událostmi. Víme, že si stěžujete na věci, které se ve vašem životě dějí. Vždy si však pamatujte, že jste zde na Zemi za určitým účelem. S vámi ani s vaším vnímáním reality není nic v nepořádku. Lidé se tolikrát ztrácejí ve svých myšlenkách a zapomínají, kdo skutečně jsou a proč sem přišli.

Od té doby, co jsme sem přišli, abychom vám pomohli, prošlo lidstvo úžasnou proměnou. Byli jste jako kolektiv uvězněni v univerzální časové matrici. Tu vytvořili reptiliáni Anunnaki. Používali tento Matrix, aby vás jako kolektiv ovládali. Nyní se však vše změnilo. Technologie sjednoceného pole pracuje dnem i nocí na osvobození každé lidské bytosti z tohoto Matrixu! Stane se tak dříve, než si myslíte! Každý člověk, bez ohledu na to, kde žije, bude osvobozen od tohoto Matrixu strachu! Chcete-li proměnit planetu, musíte začít u sebe. Nabídli jsme vám nejmocnější technologii ve vesmíru. Země a všichni její obyvatelé procházejí hlubokou změnou - změnou, která byla předpovězena ve všech náboženských a duchovních tradicích od počátku času na této planetě. Klíč ke svému osudu držíte ve svých rukou. Čeká vás kvantový skok ve vědomí a je na každém z vás, abyste se rozhodli, zda tento skok pro sebe uděláte, nebo ne. Vaše planeta prochází vzestupem do vyšších frekvencí světla, ale nemůže to udělat bez vaší pomoci. Vzestup znamená zvýšit frekvenci vaší vibrační energie tak, aby byla kompatibilní s frekvencí vyšších dimenzí Země.

Až dostatečný počet lidí zvýší svou frekvenci, pak Země vzestoupí s nimi a na této planetě už nebudou žádné nemoci, války, chamtivost, chudoba, nevědomost ani utrpení. Galaktická federace je zde, aby vám jakýmkoli způsobem pomohla. Jakmile dojde k aktivaci vzestupu, budete schopni vědomě komunikovat se svým vyšším já, což vám umožní spojit se se svými průvodci a přímo nasměrovat své vyšší já. Tyto nové schopnosti a komunikační kanály budou umožněny celému lidstvu. Vaše DNA se mění. Jak procházíte procesem vzestupu, vaše tělo se restrukturalizuje v reakci na frekvenci Sjednoceného pole. Vaše buňky si vytvářejí novou DNA a Matrice vašich buněk na bázi uhlíku se mění na krystalickou verzi tekutého světla, která výrazně posílí vaše schopnosti vědomí. Někteří lidé při tom pociťují ve svém těle zvláštní pocity. Někteří uvádějí, že jsou schopni cítit, jak jejich tělem proudí energie, nebo ji dokonce vidí. Jiní zažívají dramatické fyzické změny, které se vymykají našim schopnostem je popsat.

Vaše vyšší já s vámi nyní začne komunikovat. Závoj mezi světy byl zvednut a vy můžete pravidelně přijímat návštěvy svého vyššího já a svých duchovních průvodců. Někdy se vám může stát, že spontánně napíšete ″zprávu″ od svého vyššího já a později si nemyslíte, že jste to vymysleli sami. Když k tomu dojde, jednoduše to přijměte jako zprávu od svého Vyššího Já. Se sjednocením pole přichází vzestup. Je to nový začátek spojení s vaším fyzickým já a s vaším duchovním já prostřednictvím doslovného spojení se Sjednoceným polem. Sjednocené pole je nekonečné a věčné a existuje v každém z vás. Je to energetické pole, které spojuje všechny věci dohromady. Nelze ho vidět ani změřit žádným přístrojem vytvořeným člověkem. Přesto existuje a navždy změní váš život. Musíte tomu věřit! Toto je pro nás všechny velmi vzrušující doba a my si přejeme, abyste učinili další kroky ve svém duchovním vývoji. Galaktická federace si přeje, abyste věděli, že už nebude docházet k potlačování lidského vědomí. Nastal čas, abyste si plně užívali výhod svých duchovních darů. Proto dojde k hromadné aktivaci vzestupu. Naše technologie je nekonečně mocnější než cokoli, co jste kdy na své planetě zažili. Změnila strukturu vaší DNA a nyní je poprvé možné komunikovat s vaším Vyšším Já.″ V této chvíli se vám podařilo dosáhnout toho, abyste mohli komunikovat se svým Vyšším Já.

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/01-023aa

Zpět