2049 Matthew Ward Suzy Ward

[ Ezoterika ] 2022-02-03

S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Jak Začněme citací části e-mailu, který nedávno obdržela moje matka: ″Myslela jsem si, že se budu cítit povzneseně, protože Země je v režimu zrychlování, ale jsem ještě více rozrušená, než jsem bývala.″
Drahá duše, která to napsala, se také zmínila o tom, co způsobuje, že se tak cítí. Chceme se těmito záležitostmi zabývat, protože mnozí další se cítí tak trochu stejně jako ona. Možná nevědí o zrychlené energii nebo skutečných příčinách, ale mají obavy ze stejných světových záležitostí.

Především říkáme, že je to poprvé za celé věky, co je Země ponořena do takového množství světla, a tato zvýšená intenzita umocňuje všechny pocity, pozitivní i negativní, a zrychluje tempo všech akcí.

Mnoho, mnoho milionů lidí, kteří žijí a umírají v neutěšených podmínkách, dokončuje své karmické volby ve třetí hustotě mnohem rychleji, než by tomu bylo bez zrychlení. Až přejdou do duchovního života, poznají to a budou cítit vděčnost za tuto rychlost.

no a zbytek tady http://galacticchannelings.com/cesky/index.php

Zdroj: http://galacticchannelings.com/cesky/index.php

Zpět