2046 Vzestup - ZPRÁVA OD SIRIA Aurora Ray

[ Ezoterika ] 2022-02-01

Všichni procházíte změnou ve svých životech, protože se posouváte vpřed do jiné dimenze. Nakonec dosáhnete páté dimenze lásky, míru a harmonie. Jak si dokážete představit, část lidstva není ani zdaleka schopna žít v tomto Novém světě. Každá jednotlivá duše má možnost volby, aby mohla žít v této nové Dimenzi, ale některé duše se rozhodnou, že se možná budou potřebovat naučit více na jiné úrovni existence. Jsme zde, abychom vám připomněli, že hlavní část pracovníků světla a jejich rodin (i když se možná ještě takříkajíc neprobudili) uzavřela smlouvu, že v této době zůstane na planetě Zemi. To je důvod, proč je tolik z vás frustrováno svými rodinami, že se v této době neprobudily. Možná jste si mysleli, že na této cestě budete všichni pohromadě, ale nezapomeňte, že VY jste průkopník! Tím, že prostě jste, jim vlastně ukazujete cestu. Jejich osobnost se možná neprobudila, ale jejich duše určitě ano. Nenechte se odradit, protože velká část vaší práce se nyní odehrává v zákulisí, když jim posíláte své uzdravení, ať už jste s nimi fyzicky, nebo ne.

Bylo rozhodnuto, že temnější duše se skutečně přesunou na planety, kde se jejich duše může uzdravit, a jejich čas na Zemi skončí. Ptáte se, jak k tomu může dojít, ale vězte, že JEDINÝ má vše na starosti a chyby se nedělají. Vše, co se děje, se děje ze správných důvodů. Některým z vás se může zdát, že věci trvají příliš dlouho, ale vyjdou najevo mnohé pravdy, které vše změní. V novém roce Tygra vypluje na povrch mnoho lží, které uvidí většina lidstva a které už nebude možné skrývat. Jak si dokážete představit, mnoho lidí bude ve zmatku, protože celý jejich svět se možná převrátí vzhůru nohama a velká část jejich systému víry bude považována za lež. Většina z vás bez ega nebude vyhlašovat: ″Já to říkal″, když budete velmi potřební pro radu a uzdravení. Nyní nastal čas spojit se se všemi pracovníky světla, abychom konečně vymýtili temnotu, která se snesla na planetu. Není čas rozdělovat se podle toho, kdo si uštědřil ránu a kdo ne. Nyní je čas najít mezi svými přáteli a rodinami spojení, nikoli rozdíly.

Nebojte se ničeho, co se v této době říká, zejména v temnotě hlavních zpravodajských médií. Mnohé z toho je falešné a velmi brzy se to ukáže. Nepotřebujete, aby vám někdo jiný říkal, co je správné a co ne. Prostě to budete vědět. Temné bytosti jsou nyní ve zmatku a samy nechápou, jak mohli selhat. Snaží se ze všech sil udržet lidstvo pod kontrolou, ale jejich čas skončil. Nevšímejte si posledních machinací v záchvatu vzteku. Bůh jim dal čas, aby přišly k rozumu. Nakonec z nich vyrostou slušní občané vesmíru. Jejich čas na Zemi však nyní vypršel, protože ona se potřebuje uzdravit. Temné bytosti budou poslány do jiných dimenzí, aby se uzdravily, a lidstvo bude moci konečně začít léčit sebe i planetu. Podařilo se vám prožít velmi těžké období a vyhrát bitvu. Pro mnohé z vás to bylo těžké, ale s Bohem na vaší straně jste nemohli prohrát? Důvěřujte a věřte, že všechno bude dobré, a budoucnost bude.

Zdroj: https://intothelight.news/files/2022-02-01-sirius.php

Zpět