2018 Rada dohlížitelů: Přítomnost světelné lodi, která vás nyní aktivuje L´Aura Pleiadian

[ Ezoterika ] 2022-01-24

Za posledních několik nocí se mi zjevily nové BYTOSTI ze Světelných lodí, aby ke mně promluvily a daly mi vědět, že jsou také přítomny. Mnoho UFO ( říkám jim Světelné lodě) se kolem mě posledních několik měsíců pohybovalo mnohem více než obvykle a vždy mi dávají vědět, že jsou přítomny. Pořídila jsem jejich fotografie a krátká videa. Pro mě je to zábavná část spojená také s mou neustálou komunikací mimo tento svět. Také je baví odhalovat se.

Bytosti ke mně vždy promlouvají. Rády se ukazují a rády se také dělí.
Božská rada dohlížitelů samozřejmě schvaluje všechny monumentální věci související s tímto vesmírem a jeho transformací, a to i předtím, než byl tento vesmír stvořen. Jsou vždy přítomni se mnou spolu s Královnou světla a Sanat Kumarou a mnoha dalšími bytostmi. Elohimové Bohů stvořitelů se podíleli na této současné pozemské realitě, na stvoření DNA. Jsou tím, co se kdysi považovalo za Bohy na Zemi. Kněžské královny a králové Mu. Před více než 500 miliony pozemských let. Nyní, když se PLÁN vyvíjí do TEĎ se vaše tělo se proměňuje v bytí Božské Vzestoupené Bytosti a ocitáte se v Nové Pozemské Realitě. Inkarnovali jste se mnohokrát. Všechny vaše aspekty nyní koexistují. Tento širší obraz jste vy, kteří jste existovali v celém vesmíru vždy jako VY a nyní se spojujete s formou, kterou považujete za VY, s větším VY (všemi mnoha aspekty vás), aby byl tento proces ve formě dokončen.

Elohimové, tvůrci formy (designu), zahrnuli do plánu PŘESNÉ KÓDY DNA pro všechny v programu Země, aby se tento proces dokončil. Každá bytost na Zemi to má ve svém plánu. Samozřejmě, že úplná AKTIVACE DNA je v podstatě signalizována prostřednictvím kódů přístupu přes srdce. Mnozí nejsou připraveni, mnozí jsou. Neexistujete v čase. Toto jste vy, ke kterým mluvím TEĎ, a ti, které aktivuji. Toto je širší obraz. Vaše Já ví, jak reagovat a posunout tělesné funkce k vyššímu fungování skrze srdce. Tato slova nebudou dávat smysl těm, kteří se pokoušejí o přístup běžnými prostředky myšlení. Takže TY, ke kterému mluvím, vnímej tlukot svého srdce, vnímej naši Přítomnost, která je nyní s tebou. Znáte nás, cítíte nás, a to je ta buněčná paměť, kterou si nyní vybavujete VE VAŠÍ DNA paměti. Toto je proces vyrovnávání. Prostřednictvím vašeho srdce. PRO všechny z vás, kteří nyní skutečně slyšíte, dochází k nárůstu aktivací. To je nový začátek tady a teď.

Neexistujete v čase.

Aktivujeme všechny, kteří jsou nyní připraveni přijímat, také prostřednictvím Zlatého světla Centrálního slunce, v celém tomto vesmíru a Lásky, z věčného Multivesmíru Nyní.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/01/24/council-of-overseers-lightship-presence-activating-you-now/

Zpět