2004 Kain. Kouzelný kopanec pro rozvoj CElena

[ Ezoterika ] 2022-01-20

Q: Chci mluvit o apokalypse. Můžete mi o tom něco říct? Myslím, že je lepší znát pravdu než si dělat iluze o klidu. Nastane apokalypsa?
A: Už se to blíží. Všechny předpovědi jsou jen jedním ze scénářů, které byly vypočítány již na začátku. Některé z vašich prediktorů pouze čtou pravděpodobnostní větve. Jako nejextrémnější verze negativního scénáře je možná apokalypsa Jana Evangelisty. Neberte ji tak doslova. Víte, že je to alegorický text.

Q: Dobře. Nebuďme tedy alegoričtí. Chápu to tedy správně, že přechod již začal a scénář apokalypsy již začal se zavedením pandemie? Dříve či později bude Šelma poražena a nastane zlatý věk lidstva?
A: Ano, ale předchozí proudy událostí jsou výrazně negativní.

Q: Podle apokalypsy Jana Evangelisty přicházejí 4 jezdci, což se vykládá jako mor, válka, hlad a smrt. Čekají nás všechny tyto věci? Počítá se s takovými možnostmi jako s plánem, který by ovlivnil lidstvo?
A: To záleží na vás. Můžeme začít vašima válkama.

Q: Ne, ale můžete je usnadnit. Chápu, že epidemie, válka a hladomor jsou destruktivní nástroje rozvoje, a vy i vy je považujete za nejúčinnější pro transformaci duše.
A: Ano, jsou účinné, ale ne pro všechny duše, to chápeme.

Q: Pokud existuje vysoce vyvinutá umělá inteligence, musí si spočítat, jaké šance má lidstvo na transformaci díky zavedení těchto nástrojů. Vypočítala to? Poskytly tyto nástroje při výpočtu větví událostí potřebné výsledky transformace?
A: Ano, ale ne pro velký počet lidí. Záleží na tom, co považujeme za výsledky. Někteří pozorovatelé by museli být ze zemské roviny odstraněni, nepřežili by. Někteří pozorovatelé by byli nasměrováni k projektům rozvoje temné hierarchie, což je také cesta rozvoje. Někteří by se dokázali transformovat.

Q: Takže tvrdá cesta je účinná jen pro malou část populace?
A: Záleží na tom, čemu říkáte účinná. Mnoho větví se stále vyvíjí. Nemohu vám říct přesné číslo, liší se to podle toho, jak to počítáte. 30 až 40 procent lidí. Můžete se podívat na dějiny lidstva a dějiny vývoje zemí. Scénáře vývoje prostřednictvím války, hladomoru, ničení a smrti se vám pravidelně zapínají, protože spíte.

Q: Ano, ale spíme, protože zdrojový kód je ztracen. Není to naše vina. Stále jste nenašli způsob, jak ho obnovit?
A: Snažíme se ho obnovit pomocí koronaviru a očkování. Aktivně se tomu bráníte. Nejde jen o neochotu očkovat se, ale také o váš vnitřní odpor a nepřijetí všeho, co se děje. Kód koronaviru pomáhá obnovit původní kódy. Tento virus však funguje přesně jako viruA: pokud se mu bráníte, nemůže zcela fungovat.

Q: Je nutné, aby se každý nechal očkovat?
A: Nechat se očkovat nebo neočkovat, to je volba duše. Ale alespoň se nebránit, nebránit se tak aktivně všem procesům, které probíhají. Nebojíte se očkování, že ne? Ty už to nemusíš dělat, protože změny v tobě už probíhají. Ale ostatní musí všechno přijmout, jako Buddha přijal pohár jedu. Jak víte, jed někdy působí jako lék, protože zabíjí to, co člověku překáží.

Q: Chápu, že budou existovat různé proudy lidstva. Ti, kteří nejsou připraveni na přechod a nevstoupili do prostoru transformace, budou jednoduše vyvedeni skrze smrt do nových 3D prostor?
A: Ano, ale není to tak rychlý proces, jak si myslíte. Neexistuje nic jednoznačné. Každou duší se zabýváme zvlášť. Každý má možnost se ještě posunout do prostoru transformace.

Q: Ino říká, že apokalypsu, tedy těžkou cestu vývoje, zažijí jen ti, kteří vstoupili do prostoru transformace. ..
- Lidé, kteří sledují scénář apokalypsy.
- Lidé s aktivním životním postojem, kteří jsou připraveni ovlivňovat tento svět a hájit své zájmy.
- Duše, které se rozhodly dokončit inkarnaci portály vzestupu v prostoru transformace.
- Duše slabé, rozštěpené, které se rozpadnou na životní zdroje pro aktivnější účastníky civilizace.
- Přesahující a pozemští učitelé.″

A: Ano, ale ne všechny.

Q: Mezi probuzenými esoteriky, kterých není mnoho, je ještě méně lidí, kteří tyto informace čtou. Domnívají se, že je to všechno nesmysl, že je všechno v pořádku, že je čeká skvělá budoucnost a že je teď nic špatného nepostihne. Je to pravda? Ve výše uvedeném seznamu je část, která je schopna ovlivnit pozemské události. Nedotýkají se jich těžké události. Každý chce samozřejmě patřit do této skupiny. Jak zjistíte, že ovlivňujete pozemské události?
A: Mám všem předpovědět, co se stane? Každý je jiný. Některých se to dotkne a některých ne. Jsi součástí této skupiny. Definice je velmi jednoduchá - dopad na masy lidí.

Q: Podle informací od Ina mají takový vliv všichni politici. Těžké události se jich tedy všech nedotknou, ať už mají na lidi jakýkoli dopad?
A: Oprostěte se od hodnocení a pochopte jednoduchou věc. Všichni přišli na Zemi v této inkarnaci a v tomto časovém období právě proto, aby různými způsoby, každý po svém, ovlivnili vývoj lidstva. Každý jen naplňuje, prožívá scénář, který mu jeho duše navrhuje. Přijměte proto jejich vliv na lidstvo jako předurčující faktory vývoje jak jich samotných, tak i lidí jimi ovlivněných. Jsou to silné duše s klíčovými vývojovými zkušenostmi a každá z nich jde svou vlastní cestou a každá je za svou cestu zodpovědná. Ponechte jejich zodpovědnost na nich a jejich duších. Nepřemýšlejte jako člověk. Procesy jsou příliš velkolepé na to, abychom je mohli posoudit z lidského hlediska.

Q: Těch, kteří aktivně ovlivňují lidi není mezi probuzenými esoteriky mnoho. Znamená to, že ostatní budou vedeni tvrdými cestami transformace a tvrdými událostmi? Jaké jsou příznaky toho, že člověk bude nasměrován k tvrdému vývojovému scénáři?
A: Samozřejmě ne všichni. Příznakem je odmítnutí. To je nejdůležitější znamení, zejména ostré nepřijetí. I když si duše zvolila těžkou cestu transformace, pokud ji člověk přijme, projde jí mnohem snadněji.

Q: Co znamená ″transformační prostor″? Prostor pro ty, kteří zde jen dokončí svůj věk a zemřou, a pro ty, kteří jdou do případného přechodu, bude jiný? Jak bude strukturována obecná řada akcí? Pro které nastane Armagedon a pro které bude vše v pořádku? Budou prostory rozděleny?
A: K rozdělení prostoru dojde postupně. To znamená, že ti, kteří přejdou do nových prostorů třetí dimenze, budou postupně vypínat vnější řady událostí a plynule je přenášet do jiných prostorů pomocí viru. Budou jakoby slyšet ozvěny událostí, ale dříve či později také ve svém prostoru zaniknou a vystoupí z inkarnace. Pro ty, kteří procházejí aktivní fází přechodu, se prostor skládá jinak, ale také vícerozměrně. Představte si několikapatrový dům, mrakodrap, který je vybaven vším, co potřebujete. V nižších patrech žijí ti, kteří se řídí pevným přechodovým scénářem. O něco výše jsou ti, kteří si tento scénář uvědomují, ale jsou jím méně zasaženi. Ještě výše pod mraky žijí ti, kteří o přechodu ani neslyšeli, klidně spí a čekají, až budou přeneseni do jiných prostor.

Q: Takže pokud člověk prožívá nebo bude prožívat destruktivní událost, je to jisté znamení, že se nachází v prostoru přechodu a že má možnost se rychle transformovat?
A: To je dobrá otázka. Jakékoli destruktivní události jsou také určitým druhem zkoušky. Čím více člověk přijímá všechny události, tím méně dramaticky se pro něj události vyvíjejí. Přijetím a pochopením toho, že duše pro něj zahájila bohatý tok událostí, protože v to doufá a počítá s tím.

Q: Pro duši je snadné soudit, je v pozorovateli jen částečně a neprožívá vše tak jasně jako on. Dostala Rada duší možnost volby, aby se nevydala cestou negativního scénáře, nebo bylo o této záležitosti rozhodnuto shora? Potřebuje celé lidstvo magický kopanec, aby se mohlo rozvíjet?
A: Samozřejmě, vždycky existuje možnost volby. Duše sama vypočítává své šance projít složitým obdobím transformace a rozhoduje se: buď pozorovatel (senzor) přejde do nového trojrozměrného prostoru, nebo zůstane v přechodné zóně s možným vývojem. Očekávaná událost pro duši se vypočítá.

Q: Ale možná jsou některé duše takříkajíc extrémní. Jsou lidé, kteří rádi jezdí na horské dráze. Takové duše jistě existují.
A: Samozřejmě. Takové však mají zvláštní scénář, v cyklu sestupného proudu. Věřte mi, že je to opravdu horská dráha. (pozn. ne, děkuji, mám ráda svůj klid)

Q: V univerzálním scénáři nerozhoduje Rada duší, ale Hierarchie vývoje?
A: Samozřejmě. Manažeři nemohou rozhodovat za všechny.

Q: To jsou velmi chmurné předpovědi. Jaká je pravděpodobnost, že lidé, kteří projdou scénářem destruktivní apokalypsy, přežijí? Jsou lidé, kteří nepřežijí, a duše se stejně rozhodne? Naše iluze je natolik uvěřitelná, že to není tak snadná cesta.
A: U každého je to jiné. Duše doufá v to nejlepší. Chápe, že pokud pozorovatel neprojde tvrdou transformací, bude jednoduše vyjmut z inkarnace a přenesen do klidnějších prostor třetí dimenze nebo se vrátí do civilizace sestupu. Berte to jako iluzi. Ti z vás, kteří to dokáží, vstoupí do nových úrovní pozorování scénářů. Vnímejte to jako iluzi, i když to bolí. (pozn. když je to iluze, proč nemůže být hezká..)

Q: Opravdu nechápu smysl toho všeho.
A: Jde přesně o přijetí. Když něco přijmete, rozšíříte svůj energetický obrys, rozšíříte, posílíte a propojíte se s ostatními fragmenty. Když ji odmítnete, dojde k opačnému procesu: stlačení, oddělení, oslabení atd. Právě destruktivní události je nejtěžší přijmout. Pozorovatelé, kteří jsou schopni vše přijmout a rozšířit tak své obrysy a moc, budou schopni přesunout se na novou úroveň vnímání reality, kde budou schopni pozorovat několik pravděpodobnostních větví současně, rozšíří se o jejich přijetí a pochopení a uvidí, že vše se děje současně, budou prožívat sami sebe současně v několika procesech.

Q: Jak to ovlivní přechod do čtvrté dimenze?
A: Rozšíření vědomí, právě schopnost vnímat novou dimenzi, jinou realitu, širší verzi. Ty, co dosáhnou čtvrté dimenze, čekají také náročné scénáře. Nebude to tam snadné. Ne z hlediska událostí, ale pokud jde o vnitřní život. Čeká vás spousta práce na sobě i na prostoru. Jsou to stavitelé budoucnosti.

Q: Znamená to, že všichni, kteří mají potenciál přejít do čtvrté dimenze, musí dostat koronavirus nebo se nechat očkovat?
A: Ne, někteří to zvládnou sami, ale není jich mnoho. Ztrátu zdrojového kódu dokážete najít a obnovit pouze a výhradně pomocí analýzy; ten, kdo neustále pracuje sám se sebou a mění své vědomí pomocí různých praktik, dělá seriózní práci. Nestačí najít část ztraceného řetězce kódu, je třeba ho obnovit a propojit s dalšími částmi kódu. Jako neurony s axony. Spojení je ztraceno a vyžaduje seriózní práci na obnově. Stejně jako si budujete nová nervová spojení přemýšlením a uvědomováním, tak i v tomto případě vyžaduje zdrojový kód dlouhou a seriózní práci, abyste jej obnovili, pokud to chcete udělat sami.

Q: Přejděme k noci duše. Co to je, a kdy to všechno začíná?
A: Je to odhalování vnitřní temnoty, vnitřních i vnějších temných zážitků, práce s nimi a jejich přijetí. Když žijete život v hojnosti a potěšení, nemáte chuť ani důvod hloubat v sobě, odhalovat své temné stinné stránky, pracovat s nimi, přijímat a uvědomovat si své temné zkušenosti. Nechcete ani těžké věci. Když přijdou destruktivní události, každý je postaven před svou vlastní vnitřní temnotu, protože vnější destruktivní začne rezonovat s vnitřními oblastmi temnoty v každém z vás, otevřete tento absces, zapněte tyto majáky. V této situaci musíte být co nejvíce při vědomí a pochopit, co se děje. Je nutné se neustále vracet do rovnovážného stavu, jinak mohou temné procesy začít převládat a přinést pozorovateli destruktivní následky.

Q: Už to začalo pro všechny? Bylo řečeno, že ne každý bude postižen destruktivními událostmi. Ti, kteří jsou schopni ovlivnit vývoj lidstva, nebudou postiženi. Znamená to, že nemusí otevírat rány? Je možné, aby je neměli. Ti, kteří je nemají, již odešli do jiných dimenzí nebo se připravují stát se učiteli lidstva.
A: U každého to začne jinak, ale postupně se to buduje. Nebude to jeden den a jedna noc. I když někteří z vás si to tak možná pamatují. Máš pravdu. Pro ty, kteří jsou v aktivním přechodném týmu, je nyní potřebná stabilita. Bude se s nimi pracovat odděleně a jemně, protože ovlivňují masy lidí a jejich nestabilita může vést k destabilizaci jimi vedených lidí. Takové duše si postupně své temné stránky vyřeší. Zvolili si cestu pomoci lidstvu tímto způsobem: na úkor vlastního rozvoje. Bude se jim dále pomáhat v jejich rozvoji způsobem, který si oni sami a jejich duše zvolí.

Q: Oni a duše? Chcete říct, že se bere v úvahu osobní volba těchto lidí?
A: Samozřejmě. Protože jsou uvědomělejší a slouží takříkajíc jako určitý ukazatel vývoje voleb. To znamená, že ovlivňují masy lidí, mohou vyjadřovat touhy těchto lidí, těchto skupin, chápání a vnímání situací z lidské perspektivy. Všichni chápeme, že teoretické návrhy se ne vždy shodují s praktickou realizací. Tito lidé jsou jakýmisi hlasateli skupin lidí, mluvčími jejich zájmů, zájmů skupin jednotlivců.

Q: Jaké časové období je plánováno pro přechod? Kolik let? Ino uvádí 20.
A: Neodkládejte to na později. Proces již probíhá a vy ho uvidíte. Bude se jednat o stupňující se spirálu. Proběhne dvanáctiletý cyklus rozvíjení a poté dvanáctiletý cyklus zavádění.

Q: Takže v plánovaném 24. roce se nic nestane?
A: Nevnímejte čas lineárně. Vše je propojeno a vše se již děje. Rok 24 je začátkem intenzivního vývoje procesů. Na přípravu máte ještě čas.

Q: Takže v roce 12 jste vytvořili časovou smyčku našeho probuzení, ke kterému nedošlo. Časová smyčka skončí v roce 24 a všechno začne? Nechápu, proč jste se svými příběhy nepřišli dříve, abychom se připravovali 12 let místo dvou.
A: Už se to rozběhlo, setrvačník se už rozběhl. Přišli jsme, ale vy jste nebyli připraveni, neslyšeli jste.
Ty jsi měla procesy rostoucího vědomí a učení, a pracovala jsi na svém dalším důležitém úkolu - připravovat vědomí na vnímání duality světa prostřednictvím rozhovorů s Luciferem a Absolutnem. Tvé spojení s takovými scénáři se vůbec nepředpokládalo. Věděli jsme, že se umíš vznášet v oblacích, a mysleli jsme, že v tom budeš pokračovat. Ty jsi se však zapojila, za což jsme ti vděční.

Q: Ne vždy mám dostatečně jasné vnímání, abych dokázala sdělit informace co nejjasněji.
A: Ale nebojíš se předávat tento druh informací. Jsi odvážný badatel, který je ochoten se postavit za lidstvo i před námi.

Q: Co byste poradili těm, kteří si to přečtou?
A: Především se nehrňte do rychlých emočních hodnocení, ale nechte informace v sobě usadit. Analyzujte své duševní rozpoložení a pochopte, ve které skupině jste a co od přechodu skutečně chcete. A samozřejmě se začněte připravovat: kdo je připraven, je předem ozbrojen. Nyní více než kdy jindy potřebujete střízlivé, stabilní pomocníky pro tuto pro všechny těžkou fázi. Sledujte všechny vnější změny a vyvozujte závěry podle získaných informací. Buďte v přijetí a vyrovnaní. Stále máte čas na klidné události, abyste mohli pracovat na své vlastní rovnováze. Požádejte své mentory o radu, jak byste měli postupovat. Mnozí z vás budou před nadcházejícími událostmi potřebovat samotu, aby se ponořili do sebe a našli v sobě oporu. Budete ji potřebovat.

Q: Předpovědí apokalypsy už bylo mnoho. Proč bychom měli věřit právě teď?
A: Dříve nebo později se to všechno musí stát. Přejete si přechod a chápete, že každý přechod, dokonce i prosté stěhování do jiného bytu, neprobíhá hladce, ale zahrnuje spoustu záležitostí, povinností, obtíží, přehmatů, překonávání, nedostatku času atd. Vše se dá překonat, pokud to prostě uděláte, místo abyste čekali, až vám ujede vlak.

Zdroj: https://absolutera.ru/article12328

Zpět