1991 Jiná realita a realita. Luciferiánské energie Light

[ Ezoterika ] 2021-12-28

Poselství Prvního
Ve vesmíru existuje několik současných realit. Technicky se tomu také říká simulace. Části vašeho vědomí mohou být staženy do několika z nich najednou. Jsou lidé, kteří jsou inkarnováni tady i tam. Vědomí tohoto řádu je na Zemi asi 20 %. Jsou to části odštěpené přímo od Lucifera.

Podstatou je ukázat scénář, který se projevil a vyvinul ve vesmíru. To, co bylo původně vytvořeno, selhalo a stále selhává. Lucifer nikam neodešel a vlastně tu nikdy nebyl. Nachází se v realitě, kde byl stupeň duality dávno prolomen, řečeno vaším jazykem. Pro současnou realitu jsou zde načteny jak světelné, tak některé luciferské energie. Těch je zde asi 20 %. To se provádí za účelem vyvážení. Je to něco jako alternativní realita Země.
Nejcennější je vědomí. Vědomí, vnímání, jeho čistota a síla, kterou lze přenést. Duše je vaše nejcennější měna, váš krystal, který vás aktivuje. Vědomí může obývat několik úrovní najednou, je to vícerozměrný koncept.
Duše je světlo, je to vazba, stoupá vzhůru jako paprsek, jako slunce. Je to energie. Vědomí je vaše informační struktura. Je to váš kód. Je to váš zdrojový kód.
Vědomí je vícerozměrné. Její části jsou na mnoha úrovních. Vaše Vyšší Já je také součástí vašeho vědomí. Je nutné uložit všechny části. To, co se stalo v alternativním světě lze nazvat kolapsem, neúspěšným experimentem. Bylo nutné se přestěhovat, vytvořit něco nového, dát vývoji nový impuls. Proto sem bylo umožněno luciferiánským energiím přijít, aby se tyto energie mohly rozvíjet v nových podmínkách, aby se zjistilo, jak se budou transformovat, pokud se tak stane. Z lidského hlediska to planetě hodně škodí, ale ve skutečnosti to bylo provedeno v naději, že to bude mít pozitivní účinek.

Luciferova hlavní chyba ho zničila a dodnes ničí vás. Je to touha vytvářet hierarchie, získávat moc. Touha vítězit, vyhrávat, soutěžit, vládnout. Dosáhnout nebe. Odmítnutí svého místa. Odmítnutí harmonie duše a světonázoru. Máte na výběr, KÝM BÝT. Lucifer se chtěl stát všemocným, získat nenahraditelnost, aby si zajistil své postavení a existenci. Prohrál ve své vlastní hře. Prohrál sám se sebou. Pokud Lucifer nechce očistit, nelze pro někoho udělat něco, co ten druhý upřímně nechce. Takový je zákon. Je třeba změnit VĚDOMÍ.
Proto jsme se rozhodli zachránit některé mysli. Poslali jsme je sem. Vědomí ani po fyzické smrti nezmizí a nelze ho jen tak vypnout. Je to velká ztráta. Pokud vypnete vědomí, ztráty jsou obrovské.
luciferiánské energie jsou v kolektivním poli. Uvolnění se děje prostřednictvím svobodné vůle, posílené volby. Můžete pomoci, ale konečné rozhodnutí je na vašem vědomí.

Q: Proč jsou těmito energiemi ovlivněni i ti, kteří jsou přítomni v realitě?
A: Stupeň kontaktu s vírem vedoucím do temnoty přímo souvisí s druhem interakce, který jste si vybrali. Jde o negativní karmu, která se vytváří svobodnou vůlí. Proto je někdo pustí hlouběji.
Abyste se mohli osvobodit, musíte začít soustavně pěstovat ctnosti. Udělejte to upřímně. Je snadné nahradit jedno druhým. Například člověk je chamtivý. Důvodů může být miliarda. Celé tajemství je v tom, že jdete pozpátku. Začne-li praktikovat štědrost v praxi a v úmyslu, půjde přeformátování mnohem rychleji a bude to mnohem snazší, než když v sobě bude hledat miliardy způsobů, jak vymýtit chamtivost. Přechod energií se urychlí. Když člověk pracuje konkrétně s chamtivostí, stává se méně chamtivým, a to se nerovná velkorysosti.
Začněte svůj den s vděčností. Uvolněte energii, kterou nepotřebujete - jinou volbou by měla odletět. Nedržte se jich. Uvolněte je a rozpusťte ve světle. Může to být těžká práce, nelze ji zvládnout pouze pomocí vzorců. Je to proces energie a je velmi jemný, jako operace dělení siamských dvojčat. Pokud ji jen odříznete, může dojít k přerušení mnoha spojů. I zde jsou energie ve vašich kanálech obsaženy různými způsoby - mohou zde být uzly, a nejen ty. Hlavně si uvědomte, že již máte božskou moc to změnit, můžete udělat cokoli. Máte svobodu volby, tak proč ji nevyužíváte správně? Zbavte se všech okamžiků, kdy máte pocit, že to nejste vy, kdo rozhoduje. Je čas zbavit se své bezmoci a rozhodnout se, kam půjdete. Dělejte to upřímně sami k sobě, podle toho, kam vás vede vaše srdce. Ptejte se, co si o tom myslí vaše srdce? To se nedá oklamat.

Zdroj: https://absolutera.ru/article12170

Zpět