1990 Různé konfigurace duší v hierarchických systémech Nikolaj Arťuchov

[ Ezoterika ] 2022-01-10

Konfigurace shluku matrice jsou jednotlivé shluky (energetické formace), které tvoří jedinou duchovní energetickou substanci. Například Modré mysli se skládají z 315 velkých koulí propojených energetickými vlákny vyššího řádu.

Spirálový systém kosmu má konfigurační typ matrice, která se spirálovitě stáčí. Spirálový typ energie zasazený do matrice duše je založen na zákonu vztahu příčiny a následku, kdy úroveň absorbovaných energií je vždy kvalitativně vyšší než ta, která je v hierarchii spirálového typu přidělena nižším formám esence. Systém pilířů je nadpozemská síla Mirra Alphassa, která vypadá jako bílá řeka složená z vrstevnatých energií. Pilířový systém připomíná světelné sloupy, které se nacházejí buď na jedné energetické vrstvě, nebo má celá hierarchická struktura sloupovou konfiguraci. Vysoké vrstvy Noosféry, které se nacházejí v Hierarchii Noosféry těsně pod vrstvou Stvořitele, mají pilířový systém výstavby. Zatímco samotná hierarchie Noosféra má pyramidální strukturu.

Systém Oranžové mysli (představitel Sai Baby) má buněčnou strukturu (připomínající včelí plástve), kde buňky ve tvaru kosočtverce tvoří samotnou konfiguraci systému i jednotlivé Entity. Existují systémy, které mají kruhový typ konfigurace své matrice, který přitahuje vyšší energie do své kruhové základny konfigurace matrice (ve středu) a přiděluje nové energie nižším esencím své Hierarchie.
Systém Krayon má stromovou strukturu, v níž strom sám je nejvyšším akumulátorem a distributorem látek a větve jsou Entity.
V každé maticové konfiguraci jsou energie vyššího řádu akumulovány prostřednictvím fungování Zákona hierarchického růstu a vývoje v rámci strukturálního rozložení vyšších Entit.

Zdroj: https://absolutera.ru/article12244

Zpět