196 PŘECHOD DO PÁTÉ HUSTOTY - Iinterakce Země s energií světla Marta

[ Ezoterika ] 2020-02-27

Bůh

Energetický prostor Země obsahuje veškerou energii všech jejích obyvatel. Protože energetický chaos na Zemi nyní dosáhl svého vrcholu, aby Země přežila, nemá jinou možnost, než se osvobodit od balastu, který ji táhne dolů ke smrti. Proces osvobození probíhá zrychleným tempem. Nové vysoce vibrační energie odplavují, rozpouští, spalují špinavé nízké negativní energie.

Prvním krokem k vzestupu lidí je energie světla a lásky. U člověka odpovídá jeho čtvrté čakře, pro Zemi jde o čakru první, což je její nádoba lásky pro všechny obyvatele planety. Člověku tato energie umožňuje zbavit se dvojího vnímání reality a prožívat bezpodmínečnou lásku. Země tím již prošla a prožívá takovou lásku ke všemu.

Nyní čelí obtížné volbě: musí udělat vše, co je v jejích silách, aby zachránila ty, kteří s ní mohou jít do páté dimenze a zbavit se těch, kteří na to nejsou zcela připraveni. V tom jí pomáhají Vyšší síly vesmíru, protože Země sama o sobě není schopna učinit přirozený výběr těch, kteří přežijí při přírodních katastrofách, které každý den na vaší planetě narůstají. Udělají to za ni vyšší síly, které pečlivě sledují úrovně vibrací populace.

To vysvětluje, proč při stejných podmínkách někteří lidé umírají, zatímco jiní jsou zázračně spaseni. Je to se díky skutečnosti, že energie Světla a Lásky opakovaně zvyšují vlastní energii Lásky vaší planety. Díky tomu Světelné bytosti z jemné úrovně, jako andělé, archandělé, vaši duchovní průvodci, mohou pomoci lidem v nouzi, téměř se jich fyzicky dotýkat.

Energie Lásky k Zemi se v kombinaci s vysoce vibrační energií Světla a Lásky, která na ni nyní nalévá, stává jakýmsi ?airbagem? pro ty, jejichž duše aspirují na vzestoupení, ale kteří vůlí osudu ocitli v nebezpečných zónách přírodních katastrof.

Je velmi důležité, drazí, že vy sami musíte prokázat sílu Ducha - nepodléhat panice a strachu, pokud se nenadále ocitnete v život ohrožující situaci. Vaše víra v zázraky a to, že vás Vyšší Síly neopustí v těžkých dobách, mohou hrát ve vaší spáse rozhodující roli. Pamatujte, že i v nejtěžších a nepředvídaných situacích byste se měli pokusit vypnout svou mysl, spoléhat se na intuici a výzvy shora. Aby to pro vás ve správný okamžik fungovalo, musíte si nyní ve svém každodenním životě takový zvyk rozvinout a znovu si přestavět své trojrozměrné vědomí na vědomí páté hustoty.

Zdroj: https://vozrojdeniesveta.com/perekhod-v-pyatoe-izmerenie-vzaimodeystviye-s-zemley-energii-sveta-i-ly

Zpět