195 3 typy spřízněných duší

[ Ezoterika ] 2019-11-25

Spřízněné duše jsou nejdůležitější lidé, se kterými se setkáváme na naší životní cestě. To oni bortí zdi a nutí vás probudit vaši spřízněnou duši. Vstoupí do života, abychom otevřeli jinou část sebe. Často se setkáváme s spřízněnou duší nebo duchovním partnerem v době, kdy to nejméně očekáváte. Jsou v podstatě naší reflexí, poukazují na chyby a pomáhají. Jak rozpoznat spřízněnou duši?

Existují tři typy. Je nemožné předvídat, které duše potkáte.

1. Léčitelé duše.

Jsou to zpravidla přátelé, kteří by vám měli pomoci naučit se určité životní lekce a hojit rány minulosti. Často se objevují ve chvíli, kdy je moc potřebujete. Prvním jejich znakem je neuvěřitelná rychlost, s níž se váš vztah rozvíjí, stanou se vaší rodinou a přáteli během několika hodin. Bez ohledu na to, co si přejete, toto přátelství nebude trvat dlouho. Užijte si svůj vztah, navzájem se oceňujte, ale nestavte hrady z písku. Když se naučíte lekci a získáte sílu, abyste již mohli pokračovat sami, může vše skončit. Hlavní věc je, že čas strávený společně bude pro vás plodný.

2. Karmické spřízněné duše

Tito lidé mohou být s námi spojeni z minulého života a toto spojení je neuvěřitelně silné. Často způsobuje bolest, ale tuto bolest máte zakusit. Úkolem je naučit se pracovat na vztazích a naučit se překonávat utrpení. Vztah připomíná spojení mezi dvojčaty. Doslova vzájemně cítíte radost a smutek. Oceňujte a starejte se o energii, kterou přijímáte prostřednictvím spřízněných duší. Budete muset trochu zklidnit své ego. Pokud se zaměříte na pozitivní aspekty vašeho přátelství a lásky, pomůže to změnit váš život bez bolesti a utrpení. Vaše láska by měla být bezpodmínečná, i když se ego bude bránit. Otevřenost a laskavost vám pomůže cítit se svobodně a uvolněně, a plně důvěřovat.

3. Dvojčata

Tito lidé přicházejí do vašeho života, aby pomohli překonat emoční a duchovní bariéry, které brání růstu a rozvoji. Můžete mluvit celé hodiny a stále to bude málo. Vždy se najdou nová témata, ještě důležitější. Setkání s polovinami dvojčat je důležité, pomůže vám vrátit pocit integrity. Budete mít pocit, že spřízněná osoba není ve vašem životě poprvé. Budete cítit takovou blízkost, kterou jste nikdy předtím necítili. Jako byste byli jeden člověk. Nejdůležitější věcí v takovém spojení je vždy být upřímný. Vše je vzájemně snadné a jednoduché, takže hlavní věcí je zůstat vždy otevřený. Abyste si rozuměli, nepotřebujete ani slova. Buďte vždy sami sebou.

Všechny uvedené typy komunikace se spřízněnými dušemi nevylučují bolestivé oddělení. To je život. V každém případě, bez ohledu na to, jak váš vztah skončí, tyto duše ve vašem životě navždy zanechají stopu. Jakýkoli vztah, který vás něco naučil, je velký úspěch. Není nutné, aby vydržel navždy.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=bVcxfOxFBK8

Zpět