1956 Siriusané: Válka skončila Thea Grace Sirius

[ Ezoterika ] 2022-01-09

Přicházíme dnes, abychom vám dali mnoho naděje pro váš rok 2022. Vidíme, že mnozí z vás se cítí vyčerpaní a odstrčení tím, co se na vaší planetě v posledních dvou letech dělo. Jsme zde, abychom vás pochválili za vaši vytrvalost při udržování vlastního SVĚTLA uprostřed tolika temnot.

Nyní vám můžeme říci, že válka skončila. SVĚTLO zvítězilo. To, co nyní vidíte, jsou jen malé kapsy temnoty bojující o pozornost, ale skutečně zvítězilo SVĚTLO. Rádi bychom vám to řekli tolikrát, že nakonec těmto slovům začnete věřit. Ano, vidíme tyto kapsy temnoty, a pokud se nacházíte mezi touto temnotou, možná nevěříte ničemu z toho, co vám říkáme. Nicméně těm z vás, kteří stále bojují za svou svobodu mezi omezeními, říkáme: pokračujte ve svém boji, protože se do popředí dostává mnoho informací, které tato omezení navždy ukončí. Věřte ve svých srdcích, že svoboda je vaším Bohem daným právem a omezení již nebudou. Je to, jako byste byli zavřeni ve vězení a mysleli si, že máte doživotní trest, a nevěděli, že příštího rána budete ze svého vězení propuštěni. V zákulisí na Zemi i ve Vyšších sférách se toho děje tolik, že kdybyste znali všechny informace, nevěřili byste tomu. Jste na samém okraji vzrušující nové Země a VY jste sprchami na cestě, drazí, pro ty, kteří přijdou za vámi. VY jste vskutku šťastlivci, protože VY jste byli zasvěceni do tolika informací, o kterých mnozí obyvatelé Země nevědí. VY jste si vědomi temnoty, která byla na planetě po tisíciletí dovolena. Až tyto informace konečně vyjdou na povrch, ostatní, kteří si toho nejsou vůbec vědomi, budou šokováni a VY budete velmi potřební, abyste jim pomohli informovat a uzdravit se. Drazí, VÁŠ ČAS skutečně přichází.

Velká část škod, které se temná strana snažila napáchat na planetě ve snaze odlidštit svět, byla zmírněna. znovu vám opakujeme, že o vaše přátele a rodiny se postarali jejich průvodci. I když možná nevěřili vašim slovům a souhlasí se současným vyprávěním , brzy se probudí a vy budete ospravedlněni za to, co jste se jim snažili říci. Slyšeli jsme vás říkat, že až vyjde Pravda najevo, jakkoli budete chtít všichni říkat″ Já jsem vám to říkal″, nebude tomu tak . Slova, která od vás uslyšíme, až se vás ostatní zeptají, jak jste to věděli, budou znít: ″Použil jsem svou Intuici nebo jsem to prostě věděl″ !!!!!!. Ti, kteří nevěří v žádného Boha nebo Vyšší sílu, budou více než zmateni, až Pravda vyjde najevo, a budou od vás potřebovat mnoho léčení, protože celý jejich svět bude vzhůru nohama. A tak, drazí, je čas jít do svého nitra a vědět, že váš čas JE na cestě. Všichni procházíte velkým léčením duše a mnohé se blíží, aby bylo vyčištěno. Možná si všimnete, že jste jako na horské dráze. Jeden den se můžete cítit na vrcholu světa, druhý den se cítíte na dně a to vše se může stát i v jeden den. Nezabývejte se tím, co způsobuje, že všechny tyto emoce vyplouvají na povrch. Jsou to poslední zbytky léčení samotné duše a jak bude tento rok postupovat, začnete se všichni cítit úžasně a nebudete se vracet zpět. VY jste přišli na Zemi, abyste pomohli uzdravit ostatní, ale přitom jste museli nejprve uzdravit sami sebe, a to jste všichni udělali úžasně.

Když cítíte tyto temné emoce, obraťte se na své anděly a průvodce a na lidi kolem sebe s prosbou o pomoc a uzdravení. V žádném případě se nebojte po zdravotní, praktické ani finanční stránce, protože vaše budoucnost bude zajištěna. Mnozí z vás se v poslední době cítí velmi osaměle, protože vaši takzvaní přátelé možná ustoupili stranou. Budete se obracet na ostatní, kteří jsou na stejné vlně jako vy, protože skupiny duší se opět spojují. Mnozí z vás budou také vedeni k tomu, aby se přestěhovali do jiných oblastí a začali nový život. Nebojte se ničeho z toho, protože je to povolání vaší duše a budete vedeni. Mnoho partnerských vztahů se bohužel rozpadne, protože jeden z partnerů chce posunout svou duši do 5. dimenze a druhý chce zůstat v pohodlí 3. dimenze. Bude to vaše osobní volba, zda odejdete, ale pokud tak učiníte, nebojte se, protože vám bude poskytnuta velká pomoc z vyšších sfér, pokud je to v plánu vaší duše. Prostě budete vědět, co je pro vás správné, a povolání vaší duše se pro vás stane samozřejmostí.

Ti z vás, kteří jsou sami a hledají partnery, konečně najdou svou spřízněnou duši, když se oba spojíte, abyste pokračovali v práci, kterou jste začali v jiných životech. Byli jste od sebe odděleni kvůli růstu své vlastní duše, ale nyní nastal čas, aby se všechny skupiny duší spojily a posunuly se vpřed do Nové Země. Pokračujte v meditacích a ve spojení s Gaiou, protože vám to pomůže vstřebat nové energie, které na Zemi přicházejí z Centrálního slunce. Jak jsme již řekli, Země prochází mnoha změnami. V této fázi se bude i nadále objevovat více zemětřesení, sopek a prudkých větrů, dokud se Gaia neusadí ve své vlastní 5. dimenzi. Jako Pracovníci Světla si buďte jisti, že budete vždy na správném místě a ve správný čas, abyste se vyhnuli jakýmkoli katastrofám.

A tak vám, drazí, ještě jednou tleskáme za to, že jste zůstali na cestě a dospěli k tomuto okamžiku. Pro mnohé z vás to nebylo snadné, ale časy se mění a brzy budete v mnoha ohledech odměněni za vše, co jste v tomto výjimečném čase udělali pro pomoc lidstvu. Jako vždy nás v této době volejte o pomoc a uzdravení.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/01/09/siriusians-the-war-is-over/

Zpět