1952 Aktualizace vzestupu Gaii Aurora Ray

[ Ezoterika ] 2021-12-11

Energie na Gaii se mění. V důsledku změny energie se děje mnoho věcí. Jádro Gaii se znovu energetizuje, což způsobí zrychlení probíhajících změn. Blížíme se k dokončení tohoto cyklu. Dívejte se na vše s jasnou myslí a otevřeným srdcem.

- Energie Gaii se mění. V důsledku toho dojde v průběhu roku 2022 k některým rozsáhlým změnám.
- Tato změna byla předpovězena již ve vaší dávné minulosti, ale vaše současná společnost o ní neví.
- Tato energetická změna ovlivňuje všechny aspekty vašeho života - fyzicky, emocionálně, mentálně i duchovně - a také vaši planetu samotnou.

Máte mnoho otázek ohledně toho, co se s vámi v posledních dvou letech skutečně stalo a proč se mnozí z vás cítili nějakou dobu zmatení nebo ztracení. Důvodem je to, že na Gaie byl aktivován proces Vzestupu, po kterém jste měli projít intenzivním očistným procesem, než jste řádně vstoupili do procesu Světelného těla. Protože jste se však blížili k úrovni nižšího vědomí, která byla nutná k rozpuštění starého paradigmatu, vaše skutečná já nemohla do těchto procesů vstoupit. Proto jste na nějakou dobu zůstali zmatení nebo dezorientovaní - že k tomu dojde jsme vám řekli, když jsme představovali Proces světelného těla. Řekli jsme také, že jakmile k tomu dojde, nebudete mít jinou možnost, než se zbavit většiny starého paradigmatického já, které vás v současné době brzdí být svým pravým já, a začít prožívat život úplně jinak, než jak jste zvyklí nyní.

Proces vzestupu je přirozený proces. Je to také jedna z nejhlubších změn, které kdy zažijete. Mnozí z vás se budou cítit jinak, lehčeji fyzicky i energeticky, citlivěji vnímat své okolí a ještě více souznít s duchovním světem. Možná jste si všimli, že ostatní lidé kolem vás ″nevidí″ to, co vy, ani ″neslyší″ to, co vy. Jste pracovník světla a jste jím už dlouho. Vaše zkušenosti se liší od zkušeností ostatních, ale to neznamená, že jsou méně důležité nebo méně platné než zkušenosti kohokoli jiného.

Proces vzestupu je určen všem, nejen těm, kteří pracují na Gaii. Vzestup se nyní také odehrává mnohem rychlejším tempem a může se vám zdát, že se ve všech těch zkušenostech topíte. Proces vzestupu není snadný. Je to evoluce a v tomto bodě vaší historie se váš vývoj urychluje. To je hlavní důvod, proč se mnozí z vás cítí dezorientovaní, úzkostní a vystrašení. Tyto příznaky mohou být závažné, ale se zintenzivněním změn pominou. Proces vzestupu bude mít mnoho různých událostí, ke kterým dojde v následujících dnech a měsících. Všechny tyto změny jsou pozitivní, i když to tak zpočátku nevypadá. Váš proces vzestupu je přirozený, jak by měl být. Všichni dostáváte příležitost zažít v této době řadu věcí, které jsou pro vás nové. Dostáváte příležitost zažít skutečnou svobodu a bezpodmínečnou lásku. Je vám dána příležitost zažít bezmeznou radost a štěstí, a to jen proto, že jste si to vybrali!

Tyto nové zkušenosti vám nyní mohou připadat cizí. Trvá nějaký čas, než se nové zkušenosti stanou důvěrně známými. Zažili jste někdy okamžik tak intenzivního štěstí, že jste měli pocit, že vám pukne srdce? A co když tento pocit nezmizel, ale naopak byl stále silnější? Přesně to se teď děje s lidstvem. Jednou z nejčastějších věcí, kterou lidé zažívají, je zvláštní pocit v místě třetího oka. Dá se popsat jako teplý, mravenčivý pocit, nebo dokonce můžete mít pocit, jako by vaším tělem procházela elektřina. Tyto pocity jsou způsobeny tím, že lidé zvyšují své vibrace. Gaia a její obyvatelé procházejí procesem vzestupu, kdy se přesouvají do vyšších frekvencí existence.

Proces vzestupu již začal, ale bude se dále zrychlovat až do roku 2023, kdy většina lidí tento proces dokončí. Pokud jste jako většina lidí, nevíte, co se děje a proč se to děje. Naprostá většina lidských bytostí žijících na Zemi si neuvědomuje, že vědomí existuje i mimo fyzickou rovinu. Většina z nich věří pouze v materiální realitu nebo si myslí, že vědomí je omezeno na jejich vlastní myšlenky a pocity. Vzestup je o probuzení z tohoto omezeného vědomí. Jakmile si uvědomíte, že jste víc než tělo a že čas není nekonečným průvodem stejných okamžiků, pak jste udělali první krok k probuzení. Vzestup je o dosažení celistvosti, kterou přináší vlastní vyšší já. Celistvost nemá nic společného se stejností, ale je spíše rozšířením do nekonečné proměnlivosti toho, čím je každý z nás v celku. Božské světlo se vrací na Zemi a při přípravě na Novou Zemi zažijete masivní vibrační posun.

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/12-011aa

Zpět