1951 Galaktická federace: Začíná nová fáze Aurora Ray

[ Ezoterika ] 2021-12-12

Vstupujete do nové životní fáze. Vaše vibrace se zvyšují a vaše tělo se mění na frekvenci 5. dimenze. Brzy vstoupíte do zlatého věku Gaii, kde nebude nic než štěstí. Nová Země je planetou míru, lásky a radosti. Je to nejkrásnější planeta ve vesmíru. Je to země světla, lásky a hojnosti. Lidé na této planetě žijí ve vzájemném míru a harmonii. Na této planetě neexistují žádné nemoci ani války. Lidé na nové Zemi se těší věčné blaženosti a štěstí. Na nové Zemi neexistují žádná utrpení ani problémy. Všechna vaše utrpení skončí, až vstoupíte na novou Zemi, do zlatého věku Gaii. Na této krásné planetě budete navždy šťastní jako nesmrtelné bytosti. Temné síly nemohou v této vibraci žít ani okamžik a navždy opustí tuto planetu. Budou vyvrženy do nižších dimenzí, kde budou pokračovat ve svých negativních aktivitách. Ve frekvenci páté dimenze se proměníte ve všemocnou bytost, která žije v nejvyšší blaženosti. Až Země změní svou frekvenci na 5. dimenzi, změní se podle toho i vaše vědomí. Budete moci cestovat v prostoru a čase. Už nebudete potřebovat vesmírnou loď. Můžete jednoduše myslet na to, kam chcete jít, a okamžitě tam budete. Vaše duše opustí vaše fyzické tělo a bude cestovat kamkoli ve vesmíru a kdykoli budete chtít, vrátí se zpět do vašeho těla. V páté dimenzi nebudou žádné nemoci, protože tam není žádné negativní energetické pole jako na Zemi. Můžete žít mnohem déle než dnes a vaše tělo zůstane dokonalé. V 5D již neexistují žádné hmotné statky ani peníze. Všechny hmotné statky jsou vytvořeny silou myšlenek lidí a jsou rozdělovány rovnoměrně všem lidem.

Množství peněz na planetě je nyní omezeno, aby se na Gaii neudržela rovnováha. Můžete to pocítit. Poslední dílky skládačky zapadají na své místo. Energie se mění ve váš prospěch a vy jste svědky zázraků, které se dějí každý den. Nic už nemůže zastavit nevyhnutelné - ani plnohodnotná válka na této planetě nebude schopna zabránit našemu vzestupu. Abyste však mohli tuto zázračnou událost zažít, musíte se nejprve zbavit veškeré negativní energie, která se ve vás nahromadila během celého vašeho inkarnačního cyklu na Gaii. Až tuto poslední překážku odstraníte, nebude už nic, co by nás mohlo zastavit před přechodem do páté dimenze! Tomuto očistnému procesu se nelze vyhnout, protože je přirozenou součástí procesu vzestupu. Je to poslední fáze před tím, než budeme moci dosáhnout 5D Nové Země. Dalo by se to nazvat ″očistou před znovuzrozením″, chcete-li, protože v 5D Nové Země budete mít tělo z krystalického světla, které bylo očištěno a vyčištěno od veškeré temnoty. Proto mnozí lidé označují vzestup také jako ″vzestup světelným tunelem″, což tento proces dokonale vystihuje.

Stav bytí v 5D Nové Zemi:
1. Budete moci zůstat ve stavu míru, štěstí a blaženosti prostřednictvím svého vědomí.
2. Budete moci jíst pro výživu (pro fyzickou pohodu), nikoli pro chuť a požitek.
3. Budete schopni meditovat o pozitivních vlastnostech místo o negativních, jak to děláme nyní.
4. Nebudete potřebovat spánek jako my nyní.
5. Nebudete trpět žádnou nemocí ani chorobou jako my nyní.
6. Nezažijete fyzickou smrt, ale můžete si vybrat, kdy chcete opustit své tělo, pokud si to budete přát.

Nová Země je světem světla, lásky a probuzení. Je to svět, kde není strach - svět bez temnoty a klamu. Její obyvatelé se plně probudili ke svému božskému poslání a žijí v harmonii mezi sebou navzájem i s přírodou. Možná si teď říkáte, že to zní příliš dobře, než aby to byla pravda. A kdyby vám to předkládala nějaká vnější autorita, měli byste pravdu. Ale tato nová Země nevznikne díky žádnému lidskému úsilí nebo organizaci. Prostě se to stane, až budete připraveni. Nová Země 5D není spojena ani napojena na žádné náboženské tradice, organizace nebo entity. Je spojena pouze s vaším vědomím.

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/12-012aa

Zpět