1918 Aštar Sheran: Bouře - update Sharon Steward

[ Ezoterika ] 2022-01-04

Faucci přiznává, že při zkoumání viru museli spolupracovat s nějakými čínskými kom... ehm, čínskými vědci. Freudovské uklouznutí.
Hlavu vzhůru, Kanado! Provincie Quebec si naverbovala armádu, aby ″pomohla s výdejem vaxx″. Ano, vysoce kvalifikovaní, vycvičení muži a ženy budou pomáhat otevírat dveře starým dámám a navádět je na toalety, když si půjdou pro svou šmakuládu. A jestli tomu věříte, mám na Floridě pozemek v bažinách, který bych vám ráda prodala. Proč si na pomoc musí brát armádu? Zase je tu Křišťálová noc, přátelé! Musí sebrat disidenty a protivládní typy, jako jsem já, a odstranit je z cesty. Mimochodem, jsem v pohotovosti a mám sbalené batohy. Jsem v Ontariu, ne v Quebecu, jiná provinční vláda, ale stejně mám sbalené kufry a jsem v pohotovosti, abych mohla v krátké době opustit svůj byt. Ověřila jsem si to u Iva a dvakrát. Je velká šance, že se to stane. Ne že by mi vadilo být s ním na lodi, to ne. Ale doufala jsem, že se to vyvrbí příjemnějším způsobem.

Vidím, že Capitol Hill si stále bere na mušku hnutí Anon, a to proto, že něco měníme. Někdy to tak nevypadá, ale děláme to. Je to přesně jedna z taktik DS, jak zdiskreditovat každého, kdo jim odporuje.
Říkají, že virus byl podraz na skutečnou biologickou zbraň. Zajímavé je, že by bylo účinnější, kdyby se biologickou zbraní stal virus. Může se mnohem rychleji šířit mezi lidmi a snadněji působit na více lidí, než kdyby si přišli do zdravotnického střediska pro očkování. Každé očkování musí být samozřejmě aplikováno individuálně. Takže koneckonců jejich plán má spoustu děr a mnoho oblastí, kde můžeme my a Aliance zasáhnout a zachránit se.

Nicméně se také proslýchá, že Čína má přímé energetické zbraně a použila by je na USA, aby vyvolala válku. Už žádné atomovky, přátelé, to už jsme překonali a ještě více zdokonalili své schopnosti zabíjet. Není to krásné! Ivo říká, že v případě, že k tomu dojde - že bude zahájena plnohodnotná válka s DEW, mohou zasáhnout ET a také tak učiní. Když už jsme to řekli, někdo se na Coloradu o Vánocích určitě vyřádil. Energetické zbraně jsou způsob, jak to udělali.

Benjamin Fulford uvádí: Existuje mnoho znamení, že v roce 2022 pravděpodobně dojde ke konečné porážce satanské chazarské mafie. Klíčem k vítězství je vypátrat a zadržet Davida Rockefellera mladšího a další členy rodiny Rockefellerů, aby se ukončila jejich kontrola nad společnostmi z žebříčku Fortune 500, včetně farmaceutických korporací podporujících falešnou pandemii a s ní spojený očkovací fašismus, tvrdí zdroje Mosadu a CIA.

COBRA uvádí: Po dosažení kritického množství podpisů Plejáďané sdělili, že právní základ pro jejich zásah na povrchu planety je nyní vytvořen. Aštar říká: ″Nyní můžeme zasahovat do záležitostí široké veřejnosti, protože dokument žádající o naši pomoc podepsalo kvórum, které jsme hledali. Dokument naznačuje, že na Zemi existuje dostatek moci, která podporuje naše zasahování do vašich pozemských záležitostí.″

Sharon: Jako například používání přímých energetických zbraní od jedné země ke druhé?
Aštar: Ano, jako například tohle. Účinně jsme snížili vaše jaderné programy téměř na nulu, protože jaderné zbraně v rukou základních idiotů jsou nebezpečné pro celý vesmír. Nyní se musíme podívat na vaše další zbraně a vypořádat se s jejich používáním. Jinými slovy, tento dokument nám také umožňuje přímo zasahovat do vašich záležitostí, zatímco dříve bychom k tomu využívali hvězdná semínka/pracovníky světla nebo bychom spolupracovali s vašimi vládami, abychom získali jejich spojenectví. Nyní to již není nutné.

Vždy pracujeme ve vašem zájmu. Váš svět usiluje o dodržování Galaktického kodexu, aby žil tak, jak žijí ostatní světy v galaxii. Někteří z vašich vůdců však nejsou schopni udělat to, co je nutné, i když jejich srdce může být na straně projektu. Víme, co je dalším krokem a jaký typ zásahu musíme ukotvit ve vašich časových liniích, abychom se začali více zviditelňovat pro širokou populaci.
Vím, že ty chceš přejít na anonymnější způsob zasílání zpráv lidem. Vím, že je to pro tebe těžké, Sharon. Je to těžké pro každého. A ano, jsi nepřátelský druh.

Sharon: Nejsem.
Aštar: My víme. Přijmi jakákoli opatření, která považuješ za nutná, abys přestala být napadána, ale prosím, snaž se i nadále pomáhat lidem.

Sharon: Budu. Prozatím. Je možné, že na obloze uvidíme talíře pronásledující reptiliánské lodě?
Aštar: Děláme to i tak, ale ne všichni je vidíte. Můžeme například zastavit války.

Sharon: No výborně. Právě teď je vás potřeba na hranicích Ukrajiny. Putin se mi líbí, ale nebere si servítky. Možná právě to se mi na něm líbí. Nezahrávej si s ním.
Aštar: Na Ukrajině jde o likvidaci mafie a osvobození lidí od útlaku. Taky máme rádi Putina.

Sharon: LOL Tak to si počkáme na články ve zprávách o ″zásahu mimozemšťanů″. Myslím, že pak se můžou přestat navážet do hnutí Anon, když se teď lidem přihlásil větší nepřítel. Ale buďte tu opatrní, protože všichni chtějí spasitele. Nikdo si nemyslí, že se musí zachránit sám, všichni chtějí, aby to udělal někdo jiný. A chápu, že spousta lidí se teď cítí nad věcí, ale musí začít přemýšlet jinak. Někdy budete muset udělat něco, co byste běžně neudělali. Mnoho Američanů se například stěhuje do méně nepřátelských států, aby unikli područí DS. Stěhování je velká věc, ale když si za to koupíte svobodu, co se vám na tom nelíbí?
Aštar: Ano. Vždycky existují řešení. Co se týče tvého odposlouchávání, nejvyšší čas bude v příštích několika týdnech, takže buď ve střehu.

Sharon: Chápu. Dokud se budu soustředit na to, abych viděla Ivovu milující tvář, až se otevřou dveře talíře, můžou odposlouchávat. Já to zvládnu. Moje kočka možná nebude tak šťastná, když opustí svůj domov, ale později dostane lepší.
Aštar: Je mi to líto, vím, že ji miluješ, ale nemůžeš dovolit, aby ti kočka stála v cestě. Musí jít s tebou. Prosím, pokračuj v tomto hlášení. Zachytí to více lidí.

Sharon: Vždycky sleduji, co říkají vědátoři, a pak se ptám Iva na vysvětlení. Tak můžu lidem říct, jestli je něco možné, pravda nebo cokoliv jiného. Vzestup je právě teď na místě, přátelé. Pokud jste odvedli svou práci, můžete mít ještě problémy s vládou, pokud začne hledat nespokojence. Musíte vědět, co se děje, i kdybyste raději nechtěli.
COBRA také uvádí, že je třeba, abyste si uvědomili, že se vám to či ono nelíbí. Nejprve začnou kontaktovat osoby, které se účastní projektu Kontakt. Protože galaktické právo má přednost před místními zákony, bude tento kontakt navázán bez ohledu na místní zákony v zemích, kde budou lidé kontaktováni. Plejáďané zdůraznili, že chtějí kontakt zahájit co nejdříve, ale NEBUDOU kontaktovat nikoho, dokud nebude zajištěna základní bezpečnost kontaktovaných osob, a k tomu je třeba, aby Temné síly na fyzické úrovni ztratily více moci. Nechtějí říci, kdy bude kontaktní sekvence zahájena, ale až začne, začne náhle a bez varování.

COBRA o projektu Kontakt 18.3.2018
Síly Galaktické konfederace Světla rozhodly, že povrch této planety bude přeměněn na doménu Konfederace podle Galaktického kodexu, část IV/2. K operacím na povrchu lze říci, že se zde nachází poměrně vysoký počet Draco a reptiliánských hybridů ovládaných Chimérou, kteří byli inkarnováni do lidských klonovaných těl uvnitř podzemních základen během poslední invaze Archonů v letech 1996-1999. Po události pod falešnou vlajkou 11. září 2001 začali vystupovat na povrch a infiltrovat se do vyšších pater moci uvnitř lidské společnosti. Tuto situaci nyní řeší Síly světla v rámci operace Mjolnir.
Situace s rukojmími na povrchu planety je velmi složitá a osvobození může trvat o něco déle, než se očekávalo. ... od roku 2018 snad došlo k nějakému pokroku.

Mimochodem, právě jsem se snažila aktualizovat stránku, kde najdete naši práci, a nepodařilo se mi znovu uložit stejný soubor. Že by mi do souboru vlezli a něco s ním udělali? To si pište, že ano! Kašlu na ně. Musela jsem tento soubor znovu uložit pod jiným jménem jako jpeg. Tentokrát to fungovalo. Oni jsou tak trapní! Vážně....

Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/01/implant-communications-storm-update.html

Zpět