1845 Proč jsme na Zemi Sandy Stevenson

[ Ezoterika ] 2021-12-20

Nacházíme se v procesu jednoho z největších obratů, jakého kdy bylo ve vesmíru dosaženo. Ačkoli jsme si toho možná nebyli vědomi, Země byla již delší dobu ovládána zkaženými silami. Nyní přivádíme celou planetu zpět k plnému světlu. Ačkoli to není jednoduché, když uvážíte, pod jakou kontrolou byla po staletí, dostáváme se z ní překvapivě rychle. Když si uvědomíme rozsah korupce, která prostoupila všechny části společnosti od shora dolů, je zázrak, že se to vůbec podařilo. Dlouhou dobu byla část pravdy zesměšňována jako konspirační teorie a lidé zastávající tyto názory byli terčem posměchu. Příliv se však rozhodně obrací a miliony lidí se už nesmějí!

Žádná oblast společnosti nezůstala korupcí nedotčena a už nějakou dobu tomu tak je. Po zavraždění prezidenta Kennedyho v roce 1963 se dal dohromady velký tým pracovníků světla složený z armádních generálů a dalších lidí s plánem, jak tomu učinit přítrž a obnovit světlo na Zemi. Tento plán se naplno rozběhl, když naverbovali člověka, který byl ochoten korupci odhalit. Stal se 45. prezidentem. Od tohoto okamžiku se daly do pohybu změny, které měly změnit svět tím, že odhalily plány hlubokého státu na potlačení lidstva a začaly vytvářet zcela nový způsob života založený na integritě a pravdě. Černé klobouky vrhly vše možné do nepřetržitého mediálního náporu po dobu 4 let, aby se pokusily očernit jméno tohoto prezidenta, zoufale se snažily zastavit velké odhalení, které viděly přicházet. Lidé závislí na hlavním zpravodajském proudu jim ty lži sežrali. Ale mnozí ne. Bez ohledu na jejich temné snahy nebylo nic dost velké na to, aby zastavilo rozmach a božský osud Země.

Nikdo nechtěl věřit rozsahu zastíracího manévru, jehož cílem bylo snížit počet obyvatel Země a velkou část z nich nahradit umělou inteligencí (AI). Jak se věci staly tak všudypřítomnými? Je na tom lidstvo opravdu tak špatně? Odpověď zní ne. Člověk je v podstatě dobrý. Různorodé faktory vyústily v současnou situaci. Celá scéna, které čelíme, pravděpodobně vyplynula z plánu, který kombinoval implantované negativní vědomí, vliv mimozemšťanů, chamtivost, chemizaci potravin a vody, chemtrails, elektromagnetické záření, vydírání a záměrně vyvolané negativní energetické vlny dopadající na Zemi. Korupce začala již mnohem dříve, zlomovým bodem byla dohoda uzavřená v roce 1953 některými členy Eisenhowerovy vlády týkající se výměny ″mimoplanetární″ vyšší technologie za povolení unést omezený počet lidí za účelem získání jejich DNA. Eisenhower se dohody nezúčastnil. Lidé byli vráceni zpět na Zemi. Tato smlouva byla porušena, když únosy překročily dohodnutý počet. V tu chvíli byl porušen Vesmírný zákon.

Co se týče bodů, které jsou uvedeny vpředu, pokud nejste plně probuzeni a ještě jste si neuvědomili rozsah korupce, nasaďte si prosím svůj tvrdý klobouk! Pracovníci světla jsou naštěstí prudce silní a neuvěřitelně odolní (a vítězí!). VŽDY existují výjimky a nic se nemůže týkat každé výkonné moci, každého poslance, každého policisty, každého soudce atd. Existuje mnoho dobrých lidí. Ve skutečnosti je mnoho pracovníků světla strategicky rozmístěných ve všech oblastech, zastrčených na všech místech a ve všech oblastech podnikání, v každé zemi, ve vládách, policejních složkách, soudním systému, ozbrojených silách, u lékařů a zdravotních sester atd.

Setkáte se s výrazem ″černé klobouky″. Ten se často používal v kovbojských filmech pro znázornění zlých lidí. Jsou skupinou s úmyslem páchat zločiny proti lidskosti. Při pohledu na rozsah korupce, který vás čeká, upadnete do apatie. Od roku 2016 došlo k obrovským pokrokům, velké změny proběhly v roce 2018 a nyní dochází k zásadním změnám většiny zkorumpovaných systémů. Většina změn pro nás zatím není viditelná, protože se velká část práce dělá v zákulisí, abychom mohli vyplavovat další černé klobouky. Faktem také je, že současné události do značné míry vytvářejí obrovské probuzení po celém světě, což je životně důležité. Světelné síly nyní řídí planetu a dokončují práci na vyvracení starých systémů. Brzy spustí mnoho nových úžasných systémů lidstvu ku prospěchu, včetně nového internetu, médií, finančního systému a nových léčebných technologií atd.

OBLASTI INFILTROVANÉ HLUBOKOU STÁTNÍ KORUPCÍ
1. Dětské domovy, linky pomoci (mnohé), dětské úřady, nadace splněných dětských přání, organizace pečující o děti, o kterých jsme si mysleli, že dělají dobrou práci a rádi jim přispíváme, obchodovaly s miliony dětí po celém světě.
2. Justiční systém na celém světě je téměř zcela ve vlastnictví černých klobouků, od vyšších soudců Nejvyššího soudu a hlavních soudů po celých zemích, právníků, některých soudních úředníků.
3. Většina vlád - federálních, státních i místních, obou stran a mnoha menšinových stran, po celém světě, všechna ministerstva a registry - guvernéři, státní tajemník, státní legislativa, starostové, úředníci atd.
4. Zfalšování voleb - světové vlády, volby do státních zastupitelstev a rad.
5. Většina charitativních organizací je krytím pro obchodování s dětmi - pro sexuální účely, transplantace orgánů a k získání dětského adrenochromu k udržení mládí.
6. Mnohé policejní sbory většiny zemí jsou zkorumpované od nejvyšších míst až dolů.
7. Vedoucí pracovníci farmaceutických společností, vedoucí pracovníci a biochemici farmaceutických společností a laboratorních testovacích zařízení.
8. Generální ředitelé a vedoucí pracovníci velkých světových obchodních společností.
9. Televize, zpravodajství, noviny, časopisy, televizní moderátoři (ne všichni) a mediální programy po celém světě vlastní pouze 6 zkorumpovaných společností.
10. Společnosti zabývající se výrobou a výzkumem potravin.
11. Společnosti působící v oblasti sociálních médií (v této fázi ne Telegram).
12. Internet byl satelitně řízen a kontrolován temnými silami.
13. Mainstreamová reklama.
14. Církev - náboženství, církevní zařízení, školy - součást obchodu s dětmi.
15. Hollywoodští režiséři a většina známých herců, hereček a spolupracovníků.
16. Hudební průmysl - od vedoucích pracovníků až po nejznámější zpěváky.
17. Mnoho a mnoho filmů natočených v Hollywoodu v průběhu mnoha let skutečně zobrazovalo pravdu, která byla zobrazována jako fikce.
18. Ministři zdravotnictví a mluvčí ministerstev zdravotnictví.
19. Oddělení školství, školy, univerzity a vysoké školy. Školní učitelé, profesoři, administrativa, rady, prodejci (obsah učebnic!).
20. Různé orgány potlačující schvalování nových vylepšených technologií.
21. Lékaři, nemocnice, vědecké laboratoře, lékařské rady, administrátoři, pojišťovny, prodejci atd.
22. Vládní úřady pro schvalování léků/vitamínů, jako jsou TGA a WHO.
23. Potraty a dílčí odvětví
24. Orgány Unie a mnoho průmyslových odvětví včetně zdravotnictví vetující přírodní produkty.
25. Scénáristé a producenti mnoha dětských televizních pořadů.
26. Světový bankovní systém, úvěry, půjčky, včetně Federálního rezervního systému USA.
27. Armádní základny s hlubokými podzemními tunely.
28. Pouliční drogy
29. Přeprava - kontejnery, pohyb zboží a lidí.
30. Energetika - ropa, zemní plyn a elektřina
31. Organizovaný zločin
32. Družicové a vesmírné programy - manipulace s počasím. 5G.
32. FBI, CIA, bezpečnostní a kriminální vyšetřovací orgány.
33. Sportovní organizace. Olympijské hry.

Pravděpodobně žádná oblast nezůstává nedotčena. Ve srovnání se 7,7 miliardami obyvatel Země jsou však černé klobouky kapkou v moři. Jakmile lidé nebudou reagovat na taktiku strachu a výhrůžky černých klobouků, snadno je překonáme. Pomalu, bez vyvolávání poplachu, paniky a dalšího zahušťování energie, podnikly světelné síly kroky k vyčištění zkorumpované bažiny.

Ke zvýšení světelné vibrace na Zemi musely dojít dvě věci

1. Všechny černé klobouky musely být spláchnuty. To si vyžádalo čas, aby se zjistilo, kdo je na jaké straně, často viditelné jen tehdy, když byl donucen se ukázat. Bylo nezbytně nutné odhalit každý černý klobouk na Zemi, který zastává jakoukoli autoritu nebo má vliv (úkol), aby se zajistila jejich izolace. Je třeba to udělat důkladně, protože lidstvo musí být navždy svobodné. Všichni se musíme stát ″moudrými″, abychom už nikdy nikde ve vesmíru nedovolili to, co se nám stalo.

2. Lidstvo se muselo probudit, uvědomit si, co se dělo, a požadovat změnu pro svůj vlastní pokrok a pro uvolnění husté energie ze Země. Plán je jít společně kupředu. Dosáhneme toho tím, že si budeme navzájem pomáhat, abychom se probudili a postavili se proti tyranii, která se denně rozvíjí. Tlak se zvyšuje, a i když se může zdát jako špatná věc, pomáhá probouzet miliony lidí, protože zasahuje do stále většího počtu životů. Pro velkou část lidstva nebylo snadné se probudit. Otupělé vědomí po většinu života, způsobené masivním používáním chemikálií, drog, fluoridované vody, elektromagnetických polí, náporem naprogramovaného školního a univerzitního vzdělávání a pokračující negativní mediální propagandou, která dělá vše pro to, aby se vyhnula pozitivním zprávám a aby se lidstvo jevilo jako špatné, rasistické, vraždící a okrádající. Lidé se probouzejí po milionech každý den. Uvědomují si, že žijí ve světě kontroly a potlačování svobody. Lidé se v tomto probouzení nacházejí v různých fázích; někteří ještě těžce spí a jiní už pochopili celý obraz. Nakonec se však probudí všichni, kdo jsou toho schopni.

Všichni máme na výběr, zda budeme celý tento scénář na Zemi vnímat jen jako něco, co je těžké prožít, nebo jej budeme vnímat jako velký krok v našem osobním vývoji k dosažení vyšších úrovní moudrosti, milosti a lásky, a také jako velkou službu vesmíru tím, že zvýšíme frekvenci celé galaxie. Pracovníci světla na Zemi se probudili dříve, jak bylo naplánováno, aby se pustili do odhalování a odstraňování starých světových systémů. Věnovali jsme velkou pozornost odhalování korupce prostřednictvím všech dostupných alternativních platforem, abychom lidem ukázali, že korupce bují po celém světě, a přivedli lidstvo k většímu pochopení, aby požadovalo lepší svět. Každá událost má vždy vyšší perspektivu a Božský plán má mnoho multidimenzionálních perspektiv. Ne každý je s tím obeznámen. Potřebujeme pochopit pouze ty části příběhu, které mohou pomoci v naší roli nebo pomohou dát něčemu smysl. Obecně platí, že nikdo z nás nikdy nepotřebuje znát všechno. Pokud budeme sledovat jen témata nebo informace, které nás zajímají, nemůžeme udělat chybu.

Vzestup Země je Božský plán, který má Zemi přenést na novou frekvenci Světla tím, že sníží/odstraní veškerou negativní energii a zvýší celkovou světelnou vibraci. Jsme multidimenzionální Světelná síla pracující na mnoha úrovních, ruku v ruce s mnoha Vesmírnými bytostmi Světla a Galaktickou federací. S příchodem Vesmírného zákona, který byl porušen v roce 1953, jsme byli schopni získat zásah dalších Světelných sil. Množství ″přátel na vysokých místech″, kteří se k tomuto podniku připojili, je ohromující. Světlé síly mají nyní vše pod kontrolou. Potřebujeme, aby se zbytek světa probudil a uvolnil hustou energii, když vstoupí do své moci. Na všechny události na Zemi můžeme pohlížet tak, že mají tento záměr. Veškeré mimozemské zásahy jsou zcela pryč, a to nejen ze Země, ale i z celé galaxie. Mnozí z nás neměli ani tušení o jejich intervenci! Je spousta věcí, o kterých jsme neměli ani tušení. Deep state (Cabal) skončil, a poslední zbývající taktiky kontroly vrhají v zoufalé snaze přimět lidstvo podlehnout. Samozřejmě, že se lidé stále přizpůsobují, stále spí, ale miliony lidí ne a tyto miliony probouzejí každý den další miliony. Temná síla tuto bitvu prohrála. Je konec. Oficiálně se vzdali nyní, v prosinci. Nyní se od nich vyžaduje demontáž jejich zbývajících struktur, a brzy začneme pozorovat obrat ve všech oblastech.

Mnozí slyšeli o Fotonovém pásu na začátku 90. let. Jde o pás vysokofrekvenčního světla, které se v určitém okamžiku přesune do zemské sféry. Fotonový pás má nyní přijít a lidstvo musí být v určitém vyšším vibračním pásmu, až dorazí. Každý člověk, který se stále drží svého osobního hustého energetického pole, na tom nebude dobře a pravděpodobně zažije bolest a trauma. Již 30 let žádáme, aby lidé vyčistili své husté energetické vzorce. Každý, komu se nepodaří zvýšit svou světelnou vibraci, se bude cítit velmi nepříjemně a nakonec bude muset opustit Zemi, pokud se nedokáže změnit, protože nebude schopen snášet (pozn. pochopit) vyšší frekvenci.

Na Zemi už není žádné temné rušení, včetně jakéhokoli z vnitřní Země, vesmírných satelitů, mimozemských sil, deep state/cabal nebo základních negativních implantátů z mediálního vymývání mozků a satelitem vysílaných negativních frekvencí. To vše je pryč, i když mnohé z toho ještě musí vyvolávat tlak na omezení svobody a hrozbu úderu, což pomáhá lidem procitnout. I když si přejeme, aby to všechno zmizelo, nezdá se, že by jiný scénář dokázal pokračovat v probouzení. Velké oznámení by vedlo jedince cítit se hloupě. Bránil by se tomu uvěřit, protože toto pochopení nezažil na vlastní kůži. Když si duše sama uvědomí, že něco není v pořádku, nastane něco jiného. Necítí se hloupě ani špatně, protože to sama viděla a rozhodla se opustit lži a přijmout jinou pravdu. To jim dodává sílu. Probudí to v duši jiskru vědomí a spustí zvýšení vibrací. Nastartuje je to na jejich cestě k vyšším frekvencím 5D.

Možná jste už slyšeli termín ″klony″. Na světě existuje řada klonů. Jedná se o součást plánu temných sil na nahrazení lidstva. Klony nemají duši, jsou podobné strojům, takže je lze odstranit, aniž by to způsobilo újmu. V případech, kdy existuje klon někoho, kdo je stále naživu, může být spojovací šňůra přestřižena a klon odstraněn, aniž by to živé osobě ublížilo. V závislosti na osobě a její roli, zda pracuje pro temnotu, nebo světlo, bude rozhodnuto o vězení, nebo svobodě.

Jediné, co zbývá vyřešit, jsou některé opozdilé černé klobouky, které ještě nedostaly od svých nadřízených zprávu, že prohrály a oficiálně uznaly porážku, a že nyní demontují své struktury a navždy opustí tuto planetu a tuto galaxii, aby byly eskortovány multidimenzionálním energetickým portálem do jiné galaxie a nemohly už nikdy zasáhnout.

Musíme pokračovat v odhalování lží o 3D světě, který lidstvo poznalo. To zajistí, že co nejdříve probudíme každého, kdo je schopen se probudit. Musí se zbavit 3D iluze. Máme přirozený instinkt chránit děti a to pomůže lidi probudit, protože síť kolem dětí se stahuje. Až bude odhaleno špatné zacházení temných sil s miliony dětí, vyvolaný hněv způsobí další probuzení.

Zvyšujte své vlastní energetické vibrace tím, že si nedovolíte ztratit víru, propadnout sklíčenosti nebo netrpělivosti. Může to ještě chvíli trvat, ale nebude to trvat věčně. Vaše zvýšené světlo přechází do kolektivního vědomí a pomáhá všem na Zemi. Je nutné zůstat ve své pravdě, pevně se držet svého postoje, pomáhat, kdykoli nám to připadá správné, a nedovolit, aby se naše ego rozhodlo soudit nebo vinit lidi špatnými za rozhodnutí, která učinili (platí i pro temné síly!). Světlo má vše v rukou. Opravdu víme, co děláme, i když to tak někdy nevypadá!

PRACOVNÍCI SVĚTLA ODVEDLI NEUVĚŘITELNÝ KUS PRÁCE, ABY LIDSTVU VYČISTILI CESTU. PRO SVOU PÍLI, ODHODLÁNÍ A LÁSKU ZÁŘÍTE V CELÉ GALAXII. SÍLA SVĚTLA STOPROCENTNĚ OVLÁDÁ ZEMI A GALAXII.

Zdroj: https://www.lightascension.com/arts/NowWeKnowWhyWeAreOnEarth.html

Zpět