1843 Cesta do budoucnosti na časové ose Elena Eleya

[ Ezoterika ] 2021-12-15

Cesta jednou z pravděpodobných větví budoucnosti planety Země.
Nazvěme tuto cestu do budoucnosti pohádkou. Je snazší vnímat události tímto způsobem. Pohádka je lež, ale je v ní náznak.... Tento příběh neobsahuje žádné obavy ani negativní emoce. Je to jen myšlenka pro tebe, člověka, který žije na této planetě a má právo myslet a jednat podle volání svého srdce, ne podle příkazů shora. Takže, drazí přátelé, začněme naši společnou cestu, na které se mi během krátkého období, nazvěme to výplodem mé fantazie, odehrály některé události. Když jsem cestovala po časové ose, viděla jsem obraz: V určitém období se na Zemi mohou objevit Cizinci (to je můj výklad jejich jména). Inorodi jsou ti, kteří nepatří k lidské rase - mají jiné složení DNA než lidé, liší se od nich svým chemickým, vibračním a biologickým složením. Je na nich mnoho stejného druhu, připomínají mravence, ale mají tmavé kovové brnění a na hlavách masky s hledím (podobné maskám, které nosili rytíři na starověkých rytinách) (obličeje nejsou vidět). Přilba má vpředu kosočtvercový tvar - je protažená v úrovni očí nebo úst. Atmosféra planety není pro jejich život vhodná, proto mají všichni stejnou výzbroj jako skafandry.

Nikdo neví, jak skutečně vypadají (vše uvnitř je skryto). Na Zemi dochází k určitému rozptylu určité kvality vzduchové hmoty. Atomizace probíhá tak, že pomáhá této přistávací síle, která přistála na Zemi, aby se více přizpůsobila podmínkám Země (nejspíše její atmosféře) . Klimatické podmínky na planetě Zemi se budou postupně měnit (v případě možného schváleného příchodu této velké armády). Různé injekce do lidských těl vedou ke zmrazení jejich biologické formy na fyzické úrovni. Jde o přeměnu biologické formy v grafickou substanci, kterou pak mohou mimozemšťané použít jako jakési druhé tělo pro existenci na planetě Zemi - jakýsi BIO KOSTÝM. Ukazuje se, že mají svou vlastní metodiku, pomocí které budou řídit těla lidí prostřednictvím svého vývoje zvenčí. Každý z nich si při příchodu sem vybere lidské tělo, které se mu líbí, podle nějakých parametrů (nebo jakýchkoli - to není tak důležité) a budou chodit spolu. Lidské tělo vpředu, jako štít, a on (Inostrilo) vzadu, připevněný k páteři, a tak se budou pohybovat po planetě.

Druhou možností je, že se časem dokážou přizpůsobit a plně se vtělit do biologických těl lidí, která budou naplněna touto grafitovou látkou, jež se začne chemicky transformovat, přestavovat a následně ztuhne a učiní lidská těla nelidskými. Vysvětlení spočívá v tom, že to není to, co byla lidská bytost dříve, schopná myslet, tvořit, milovat, radovat se atd. Tato černá látka působí jako paralyzující jed, člověk začne ztrácet vědomí. Degeneruje a on - člověk přechází do kategorie zombie, to znamená, že bude nástrojem určitých sil a bude jednat a plnit příkazy pouze podle pokynů. Hlavní světová vláda, která byla na Zemi, se vzdává svých pravomocí a předává svou kontrolu nové vládě, o níž rozhoduje Rada kosmické federace. Nová síla, která sem přichází, přinese nový řád, aby očistila Zemi od starých programů. Bude představena nová rasa. To je jeden z možných scénářů a národy Země ho samozřejmě nedovolí. Zde na Zemi je mnoho Vysokých vědomí, Vysokých duší, které mohou změnit procesy, které na Zemi probíhají, a nedovolit možný scénář, který může nastat kvůli pasivitě lidského vědomí. Vše záleží na úrovni lidského vědomí, zda se postaví a uvidí možné budoucnosti, které mohou z planety udělat jakýsi zkušební polygon. pro experimenty. Lze ovšem říci, že Země byla po celou dlouhou historii zkušebním polem (z historie si pamatujeme přechody a změny ras). Ano, to se nedá popřít, všechno se stalo a opakuje. To je jedna z popsaných možných případných větví projektované reality.

Zdroj: https://absolutera.ru/article12094-puteshestvie-v-buduschee-po-vremennoy-vetke

Zpět