1842 Aštar Sheran o přechodu Ojlit

[ Ezoterika ] 2021-12-15

Ahoj, duše! Velmi rádi s vámi komunikujeme! Moment komunikace s jemnohmotným světem je nyní pro lidi velmi důležitý a cenný. A protože procesy přechodu již byly zahájeny, je třeba o tom lidem předat informace. Proto je dnes tolik lidí, kteří přijímají informace z jemnohmotných rovin. Mám na mysli stykače.

Ve skutečnosti to zvládne každý. Komunikace s jemným světem je pro člověka stejně přirozená jako dýchání. Člověk se narodí, poprvé se nadechne a dýchá sám. (Nemám na mysli ty děti, které to nezvládnou hned a na začátku se jim musí pomoci). Takže vy, mnozí lidé, kteří jste se znovu narodili, jste se probudili, poprvé jste se nadechli a můžete dýchat sami. A to znamená, že se ve vás aktivuje také funkce komunikace s tenčím světem! A i když nepřijímáte zprávy (channeling), neznamená to, že kanál není otevřený. Pošlete to prosím dál! To je důležité!

Q: V pořádku. Co ještě potřebujeme vědět?
A: Proces přechodu byl zahájen. V tuto chvíli nebude probíhat současně. To znamená, že nebude, takže se zítra probudíte v novém světě - v jiné realitě. Dochází k postupnému ″přechodu″ na novou úroveň.
(písek přesýpacích hodin se začal snášet z vrcholu 3D do nové reality, přechodu do jiného prostoru!) Nevěděl jsem, jak to ukázat ještě jasněji. Postupně vidíte, že se svět začal měnit a všechno už není jako dřív. A nezáleží na tom, jak dlouho písek teče. Každé zrnko přejde do svého času.

Q: Řekni, prosím, o informacích o ″nadvesmírných silách″, které nyní dorazily.

A: To je pravda. Přišly nadvesmírné síly, přímo se zapojily. Protože lidstvo velmi dlouho nebylo schopno dosáhnout takové úrovně vědomí, která by umožnila spuštění přesýpacích hodin, bylo učiněno takové rozhodnutí. To vše bylo provedeno s cílem pomoci aktivovat všechny procesy. Silnější energie nyní pomáhá posílit hybnost potřebnou pro přechod. Je to jako staré hodiny, které zrezivěly. Bez ohledu na to, jak velká byla touha, aby se rozběhly, všechna ozubená kola byla zamrzlá (zrezivělá) a nikdo s nimi nemohl pohnout. Energie těchto sil tedy stačila k tomu, aby se ozubená kola dala do pohybu a hodiny se rozběhly.
Chápu sarkasmus některých lidí, kteří nyní čtou tyto řádky... že ″přechod byl slíben již v roce 2012, že nedojde k žádné viditelné změně, a ti, kteří v něj věří, se prostě dívají na svět přes růžové brýle″ To je jejich právo a jejich volba! Nikdo nikdy nebude člověka násilím vést po cestě vzestupu. Ne všichni znají cestu své duše, co si pro tento čas naplánovala.

Proto se obracím na ty, kteří se navzdory všemu slyší.
Jděte, neváhejte, čas nadešel! Nenechte se omezovat svými pochybnostmi! Skvělý čas je skvělou příležitostí pro všechny! Tak se jich chopte!!!

Q: Aštare, řekni nám něco o datech 12.12.21 a 21.12.21.

A: Každý určitý časový úsek dochází k intenzivnímu ″přílivu″ energie. V těchto dnech jsou tedy naplánovány tyto přívaly energie. Každé přepětí umožňuje aktivovat a spustit určitá nastavení, a to jak v prostoru, tak v člověku samotném! To je další stupínek nahoru - takhle lze vnímat tato data!!!

Zdroj: https://absolutera.ru/article12091-ashtar-sheran-o-perehode

Zpět