1831 Co mění hru Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2021-12-12

Jsme Arkturiánská rada. Jsme rádi, že se s vámi všemi můžeme spojit.

Začali jsme zkoumat různé strategie, které, jak vidíme, všichni používáte, abyste se dostali do vyššího vibračního stavu. Mluvíme o vašich skutečných pokusech o zvýšení vibrací, spíše než o užívání drog, alkoholu, sexu nebo o nějakém jiném způsobu, jak se přivést do vyšších vibrací tím, že jste závislí na něčem vnějším. Zajímají nás vaše postupy, které používáte, když sedíte sami doma a potřebujete se dostat do vyššího vibračního stavu.

Víme, že si všichni uvědomujete důležitost toho, abyste byli ve vyšším vibračním stavu, protože si uvědomujete, že svou realitu vytváříte vibracemi, které nabízíte. A tak nás začalo velmi zajímat, jak se ti z vás, kteří jste vědomými tvůrci, dostávají do tohoto vyššího vibračního stavu. A také chceme říci, že není nic špatného na tom, když děláte něco, co vás uvede do vyššího vibračního stavu, ale ne vždy máte přístup k té věci, na kterou spoléháte, že vás tam dostane.

A tak nás obzvlášť zajímá, co děláte pro zvýšení své vibrace, když nemáte přístup ke všem svým obvyklým trikům. Všimli jsme si, že stále více z vás si uvědomuje sílu dýchání, která vás přiměje nejen vyčistit něco, co nechcete cítit, ale také získat přístup k něčemu, co cítit chcete. Vědomé a záměrné dýchání mění pravidla hry pro celé lidstvo a stále více z vás se do této pravdy probouzí. Je pro vás velmi intuitivní zhluboka se nadechnout, vzdychnout, a je také pravda, že když prožíváte nějaké trauma, přestanete dýchat.

Nyní vám k tomu chceme říci, že víme, že můžete jít se svou prací s dechem, se svým vědomým dýcháním, ještě dál. Víme, že extáze můžete dosáhnout jen tím, že budete dělat něco, co nedobrovolně děláte celý den a celou noc. Nebudeme vám nyní říkat, jak vědomě dýchat, protože chceme, abyste si uvědomili, že máte schopnost sami určit, který typ vědomého dýchání pro vás bude v daném okamžiku nebo v dané situaci nejlépe fungovat.

A tak vás vyzýváme, abyste si se svým dýcháním více hráli. Využijte ho k tomu, abyste se soustředili. Využijte ho k tomu, abyste byli více pozorní. Všímavost je umění věnovat pozornost tomu, co v daném okamžiku děláte, a vy téměř vždy dýcháte. Takže když dýcháte a děláte něco vědomě a záměrně, přidáváte k této činnosti mnohem více svého vědomí.

Víme také, že víte, jak velkou roli hraje v meditaci dýchání, ale meditace je obvykle o dosažení stavu neutrality. Jde o to něco uvolnit. Víme, že můžete dosáhnout stavu extáze tím, že si pohrajete s vědomým dýcháním, a to je něco, k čemu vás vyzýváme, abyste to dělali alespoň jednou denně. Ukažte si, jak jste mocní a jak jednoduché může být dostat se tam, kam chcete. Není nic jednoduššího než dýchat a není nic mocnějšího než to dělat vědomě.

Zdroj: https://danielscranton.com/a-gamechanger-for-humanity-%E2%88%9Ethe-9d-arcturian-council-2/

Zpět