1814 OCHRANA - archanděl Michael a Metatron Thea Grace Sirius

[ Ezoterika ] 2021-12-14

Scházíme se, abychom vám pomohli proplout tímto nádherným časem vánočního přílivu. Bohužel se Vánoce na Zemi třetí dimenze pro mnohé nějakým způsobem staly stresujícím obdobím, zejména v posledních několika letech. Jsme zde, abychom vám všem připomněli, jak nádherný tento čas může být. Ješua přišel na Zemi před více než 2000 lety, aby přinesl Kristovo vědomí, a nyní přichází znovu, aby pomohl přinést 5. dimenzi míru, lásky a harmonie.

Víme, jak těžký se stal život pro mnohé z vás, zejména pro ty z vás, kteří znají Pravdu, jež se skrývá za veškerou temnotou, která obklopuje vaši domovskou planetu již po tisíciletí. Nyní nastal čas vystoupit z této temnoty a posunout se více do Světla a my jsme zde, abychom vám poskytli ochranné nástroje, které vám v tom pomohou. V této době je na Zemi mnoho strachu a hněvu. Tyto nástroje vám pomohou vyhnout se této negativitě a pomohou vám na cestě do 5. dimenze.

Archanděl Michael
Představte si, že Meč světla sestupuje z nebes do čakry Hvězdné brány nad vaší hlavou, prochází všemi vašimi čakrami až do Kořenové čakry, spojuje vás a uzemňuje do čakry Země pod vašima nohama. Obklopte se mým Modrým ochranným pláštěm, který ve vás udržuje Světlo Lásky a chrání vás před všemi formami zla a temnoty zvenčí.

Archanděl Metatron: Představte si purpurový plamen ze středu Země Gaii, procházející skrze zemskou čakru pod vašimi chodidly ke kořenové čakře a postupuje vzhůru vaší páteří ke korunní čakře a nahoru k čakře Hvězdné brány nad vaší hlavou, aby se spojil s Centrálním Sluncem. Tento plamen spálí veškerou negativitu, která na vás ulpěla z tohoto i minulých životů. Představte si, že plamen obklopuje vaše tělo, a vyšlete ho do své aury, kam až dohlédnete.

Tyto nástroje používejte vždy ve 3D světě, pomohou vám překonat veškerou negativitu, kterou můžete přitahovat. Pomohou vám proplout světem strachu a negativity ve 3. dimenzi, abyste mohli vzestoupit do 5. dimenze lásky, míru a harmonie.
Kdykoli se budete cítit na dně a nebudete schopni se s tím v této době vyrovnat, posaďte se nebo si lehněte do ticha, spojte se s námi a my vyčistíme všechny nižší frekvence, které k vám mohly být přitahovány. Vyzvěte nás, abychom vás ochránili a udrželi v bezpečí.
Jako součást andělské říše vám všem děkujeme, že jste v tomto významném období přišli na Zemi, abyste pomohli Gaii a všem živým bytostem vzestoupit. Tleskáme všemu, co pro ni děláte, a posíláme vám všem mnoho Lásky, Světla a mnoho Požehnání, které vám pomohou na vaší cestě.

Zdroj: https://intothelight.news/files/2021-12-17-protection.php

Zpět