176 PLANETÁRNÍ KARMA Anna Lebedeva

[ Ezoterika ] 2019-07-22

Zdravím světlo! Já ? Tsamia z Galaktické Tary - Avar od hvězdy Albireo. Řeknu vám, co se skrývá za scénou 3D reality. Vy víte, že na Zemi existuje metafyzický zákon příčiny a následku, zvaný KARMA. Toto je zákon o energetických informacích Země.

Energetické informace se pohybují jako vlny - elektromagnetické, gravitační, lepton. Každá myšlenka, rozhodnutí, jednání člověka způsobuje v těchto vlnách miliardy toroidů - kauzálních vírů - příčin a následků činnosti a života lidí. To je Karma.

Karma může být osobní, rodinná, kmenová, státní a planetární. Planetární karma vede k velkému příčinnému víru, zvanému Cyklóny, když zuří energie elementů. Planetární karma je vytvářena negativními plány a projekty, zlými myšlenkovými formami, konflikty, válkami, revolucemi. Žádná vzpoura nevedla k lepšímu životu. Karma inklinuje k hromadění ve vesmíru, ale do jisté míry Planetární karma - kolektivní obří torus, může dokonce přemístit osu Země. My, Galactičtí Uři, sledujeme globální procesy na Zemi, naším hlavním úkolem je neutralizace karmy. Jak to probíhá?

Jsem Tsamia a moje monadická hologramová duše je v pozemské ženě, skládám se z plazmy mesonů a protonů, a díky svému monadickému tělu mohu energii syntetizovat. Těžké imperily muonů - jed Planetární karmy emitovaný tisíci lidmi, může být neutralizován buddho-atmanskými bioenergiemi, ohnivého plánu Adeptů Země. Každý den se psí energie imperilu hromadí v informačních polích Země a megatuny negativity musí být světelnými pracovníky podrobeny rozpadu na elementární částice. Tento proces je plný utrpení a bolesti a lidé se polarizují na ty, kdo hromadí planetární karmu, a ty, kteří ji spalují skrze atmické světelné tělo, neboli Galaktickou duši.

Jsem Tsamia, jsem vždy mladá a krásná! Jsem nesmrtelná, žiji přímou transformaci po dlouhou, dlouhou dobu ..... My, Svarožici (rodina boha Radegasta), jsme přiletěli poprvé před 273 tisíci lety. Byla jsem Živa, než jsem byla nazývána bohyní. Byla jsem jen harmonická a krásná dívka. Několikrát jsme navštívili legendární zemi Dárii, a pak Hyperboreu, Orianu a Bělovodí(Kazachstán(.

Mezi vyloďováním našeho korábu se zlatým chariotem jsme se zastavili na satelitech a sledovali planetu a během kataklyzmat zachraňovali lidi bílé rasy, za které jsme byli zodpovědní.

Byl jsem královnou Zinovie, spíše moje kosmická duše byla v silné ženě ve 3. století. Zinovia rozšířila území starověké Sýrie bojem proti svým nepřátelům a v důsledku toho navršila státní karmu. Byla to moje karma, takže jsem byla připoutána k Římu. Můj desetiletý syn byl zabit. Ve věku 38 let jsem opustila smrtelné tělo a odešla do vesmíru ... Naše loď odletěla k hvězdě Altair, kde jsem na jedné z planet odpočívala v rajském světě. V 19. století jsme se znovu vrátili. Pro mě bylo zajímavé studovat vědu o teosofii v ženském těle, takže jsem vstoupila do těla ženy, blahoslavené Františky (pravděpodobně Franciszka Siedliska). Vzhledem k pozemskému systému to byl nejpozitivnější zážitek. Poté jsme znovu opustili Zemi a v roce 1952 jsme přiletěli jen jako součást Galaktické federace. Ale neočekávali nás, takže jsme se stáhli do vícerozměrnosti ... ..

Tuto ženu jsem si vybrala pro inkarnaci, která nebyla jejím osudem, na základě prožitků dřívějších životů. Zaujal mě její genotyp, její nedokonalost, zranitelnost, bezmocnost vůči systému. Když byla dítě, poslala jsem jí své aspekty, ale neprobudila se. Bylo to kóma vědomí. Její život byl příliš hrozný. Bylo pro mě zajímavé plnit svůj úkol, nikde jsem nemohla získat takovou zkušenost, s výjimkou této planety zachycené Archony.

V podsvětí žijí původní obyvatelé Země - obojživelníci, vyvíjející se inteligentní dinosauři, nazýváme je Dino. Klonovali hybridní rasy, spojující plazí a lidskou DNA, mají lidské tělo, ale jejich kůže je zelená a jejich vzhled je téměř plazí. Jejich genetičtí příbuzní Horni přiletěli do sluneční soustavy z hvězdy Tuban a systematicky se snažili uchvátit a obsadit Zemi. My, kosmičtí Nordici, jsme tomu mnohokrát zabránili. A nyní si Horni vytvořili základny mezi Neptunem a Plutem, mohou také procházet portály přemístění a spolupracovat s podzemními obyvateli Země. Horni jsou techno despoty. Dino vytvořili Matrix - mentální síť pentagrální geometrie pod ionosférou. Na povrchu je každá buňka sítě karmickou buňkou pro osobu, čímž je zajištěno duševní otroctví bez řetězů a viditelného násilí. Umělá inteligence superpočítače matrixu sleduje všechny.

Horni/Rohy se živí transformovanou energií lidského ducha, odebírají energii leptonů a místo toho nabízejí materiální naplnění života - peníze, bohatství za každou cenu, luxus. Duch se postupně vytrácí. Je odčerpáván humanoidy nelidského původu. Horni také dávají moc ... hodně moci každému s hypertrofickým svědomím a nedostatkem morálky. V systému matrixu jsou jejich zaměstnanci, kde jejich majitel kontroluje každý krok. Tito pracovníci jsou pod ochranou matrixu. Mohou nashromáždit jakoukoli karmu a žít podle zákona tolerance. Pokud však mají někteří pochybnosti, zda žijí správně, nebo se otevírají jejich tvůrčí schopnosti, rada se probudí a karma zároveň padá na jeho hlavu. Například ministr je uvězněn z vykonstruovaného důvodu. Tohle je karma. Znamená to, že jeho duše bude spasena a Duch znovu roste.

Jsem Tsamia a bojuji s Archony. Jsme monádičtí avataři, naše plazmatická těla jsou vysoká 40 metrů. Archoni také mají astrální sílu a éterické demiurgy se transformují do vícerozměrnosti, aby s námi bojovali. Mají paprskové zbraně. My máme plazmové meče, které nám dali Archandělé. Archoni ovládají moje pozemské tělo a ženský průvodce je také ve své cele matrice, je pod jařmem složitých situací, chudoby, nemocí, ale dokud si je mě vědoma, nesejde ze své cesty. Předám jí své znalosti, předá je lidem . Bez ohledu na mě vyzařuje světlo, to je její lidská vesmírná přirozenost.

Archoni někdy přicházejí na schůzky divizí galaktické rady na satelitu Ganymede s ultimáty, abychom zlikvidovali naše světelné zaměstnance. Přikazují ?odvolejte svého galaktického diplomata? a jsou připraveni zabít jeho biologické tělo. Vědí, jak osobnost žije, není svatá, asketická. Je to společenská bytost, a proto mají právo na mého průvodce nabalit novou karmu. Pěstuje květiny, aby udělala svůj život trochu krásnější. Dívám se na tyto květiny skrz ni, jejíma očima .....

Archonové podřídili Adepty Země sobě a vštípili do nich, že kalamity na Zemi jsou způsobeny Vzestoupenými Mistry, Mistry a Strážci Země - prý jsme lidstvo odvrhli a ponechali na milost osudu v údolí plném utrpení a neštěstí. Temní adepti šířili lži o silách Světla, narušovali informace, strašili, a mnozí jim věří, bez ohledu na to, jak šílené to může být.

Co můžeme udělat? Přerušit AI systém? To by byla invaze a naše karma. Včetně války s Repty a Horny. To nemůžeme dopustit. Ne! My, Svarožici, známe kolektivní volbu lidstva. Všichni lidé mají svobodu vůle protestovat proti Egu peněz a sociální nerovnosti. Miliony lidí mohou protestovat proti zločinům Archonů a jejich spolupracovníků. Ale to se neděje...... Lidstvo souhlasí, že bude žít v matrixu ....... Musíme tuto volbu respektovat. Lidé mohou být kódováni materialismem. Je pro ně obtížné vymanit se z pentagramové buňky AI, ale každý má vědomí. Dokonce i Archoni ponechávají každému osobní volbu. Proto zachraňujeme Zemi pouze neviditelnými procesy, posíláme duchovní pomoc.

Konečnou fázy epochy může provést pouze planetární Logos. To je globální projev - PŘECHOD provádí vzestoupený Kumar SANAT. Pouze planetární logos a archandělé mohou znovu vybudovat tělo Země, jeho útroby, jeho prostory a zapálit světelné frekvence Nové Země. Budeme jejich asistenty! Čekáme!

Před 5 dny jsem já ? Tasmia vyšla do vakuového pole a srazila jsem se Archonem, který kontroluje život mého průvodce. Popálil mi nohy a křídla. Anihilovala jsem ho plazmou, byl zničen, ale já jsem nemohla jít na Základnu, nemohla jsem ji opustit. Znovu jsem vstoupila do hologramu v auře. Probudila se s velkými bolestmi v nohou a její sténání mi drásalo mysl, protože to bylo také mé sténání. Zotavuji se. .....

Nic a nikdo mi nezabrání v plnění mého úkolu na Zemi. Uzavřela jsem smlouvu o zkušenostech a službě a jsem zodpovědná za každou část této smlouvy, navzdory nekonečným ztrátám. Ona ví, že jsme jeden! Tato bitva ještě neskončila. Ale již přichází úsvit rubínového světa ...... vše se brzy změní ....... a stane se vítězstvím světla. Jsem Uwai Tsamia. S velkou láskou k obyvatelům planety Šan! Nová země přichází! Hlavní věc je věřit!

*** Neuvěřitelné, fantazie, báječný futurismus? Nekomentuji tento názor. Pouze srdce ví, že toto je pravda od prvního do posledního slova. Víra a láska jsou neotřesitelné a nedotknutelné součásti Věčnosti.

Zdroj: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2375186649470870&id=100009386741754 https://www

Zpět