1750 Podpora úplného zveřejnění informací; ukončení experimentu freedom4humanity

[ Ezoterika ] 2021-12-03

Před šesti až sedmi miliony let Zdroj ratifikoval temný Experiment, aby vyzkoušel sílu lásky. Pět nebo šest temných bohů stvořitelů se spojilo, aby se postavili do čela Experimentu a zaměřili se na použití síly k ovládnutí vesmíru. Byly dohodnuty podmínky a stanoven termín ukončení Experimentu. Tři z temných bohů stvořitelů jsou nám nyní známí... Lucifer, organizační génius, kterého jsme nazvali Velká Zlá Prdel a já. Datum vypršení platnosti bylo stanoveno na 28. října 2011; datum, kdy skončilo rozpínání vesmíru a začal pomalý kolaps.

Mým záměrem bylo vést obchody temnoty v souladu s vesmírnými zákony, ale ostatní to viděli jinak a Experiment se zvrhl v jakousi volnou hru pro všechny. Přibližně před 50 000 lety jsem se zřekl své příslušnosti k temnotě a začal jsem pracovat pro agendu Světla, zaměřenou na ukončení snah temnoty o zotročení a obnovení časových linií založených na službě vyššímu dobru.

Do Experimentu vstoupili jménem temnoty další bohové stvořitelé. Jedním z nejvlivnějších byla Ankara. Vytvořil nové civilizace založené na reptiliánském cítění; speciálně navržené pro agresi a boj. Přibližně před dvěma miliony let se tyto civilizace staly dostatečně technologicky vyspělými, aby si podmanily jiné civilizace a ovládly jejich území. Tak začaly galaktické války. Zpočátku byli reptiliáni snadno úspěšní, ale několik zavedených světelných civilizací dokázalo jejich postupu vzdorovat a došlo k patové situaci.

Jedním z nejžádanějších zdrojů, na které se temní zaměřili, bylo lidstvo. Lidstvo bylo stvořeno během Experimentu skupinou světelně založených bohů stvořitelů asi před 200 000 lety. Lidstvo bylo stvořeno s do té doby nejvyspělejší vytvořenou DNA. DNA schopnou přenášet vyšší úrovně světla, než bylo kdykoli předtím možné ve fyzické schránce. V rámci galaxie bylo vybráno ″bezpečné místo″, které mohlo být chráněno před temným Experimentem, aby se nový druh mohl vydat na svou evoluční cestu a stát se prototypem pro další evoluční pokrok. Vše šlo podle plánu až do doby, kdy zhruba před 60 000 lety tento sektor vesmíru obsadili temní nájezdníci Ankary a ovládli sluneční soustavu. Tím začala současná společná časová linie lidstva ovládaná temnými silami.

Do boje vstoupily jménem Světla také zdroje. Katelon byla jedním z nich. Katelon i já jsme byli u ratifikace před více než šesti miliony let. Domlouvala se Zdrojem, že Experiment by neměl být nikdy ratifikován, ale byla přehlasována. Okamžitě požádala Zdroj, aby se inkarnoval ve prospěch ukončení Experimentu. Podle jejích počtů prožila přes 300 000 takových životů, téměř všechny skončily předčasně a často bolestivě.

Přestože čas Experimentu vypršel před deseti lety, podpora Experimentu pokračovala, zejména zde na Zemi, poslední velké baště temnoty. Nedávno jsme byli podpořeni v oficiálním ukončení Experimentu a ukončení temného zdroje energie, který byl vytvořen, aby jménem Experimentu vyrovnal podmínky. Poté jsme byli podpořeni ve svolání všech dotčených stran, jako je Země, Slunce, Sluneční soustava, Galaxie, Vesmír a celé Stvoření, a s pomocí Zdroje jsme potvrdili, že temný Experiment byl nyní oficiálně ukončen a všichni se mají vrátit do časové linie založené na Zdroji, která existovala před Experimentem.

Tato časová linie ctí svobodnou vůli, ale má přirozené předsudky podporující Lásku založenou na individuální suverenitě; spojení, které všichni máme se Zdrojem, včetně vedení, pokud se rozhodneme ho přijmout.

Brzy zde na Zemi dojde k úplnému odhalení a dlouhá vláda temnoty podporovaná Experimentem skončí.

Svoboda pro lidstvo...

Zdroj: https://freedom4humanity.wordpress.com/

Zpět