1744 Vesmírné zprávy Cosmic agency

[ UFO ] 2021-11-22

Aneeka of Temmer

Gosia: Máte nějaké novinky? Pokud ne, navrhuji obecnou aktualizaci válečného zpravodajství. Mluvit o probíhajících operacích, od Marsu po Měsíc, oběžná dráha, povrch atd. Jaký je stav věcí? Vyklízení DUMB? Odstranění negativních ras? Odstranění špatných technologií? Nějaké zdržení? Můžeme my, lidé z povrchu, nějak pomoci v boji?
Anéeka: Chce zprávy z vesmíru, ale problém je, že se nechává ovlivnit lidmi, kteří mluví o vesmírných válkách. V souvislosti s tím není moc informací, které by se daly zmínit! To, co odtud vidíme, není moc informací s ohledem na vesmírné války.
Vidíme sice hodně policejních akcí, které provádějí Alfratané a Antariané proti lodím, o nichž se říká, že jsou regresivní, ale to není nic nového. Také hodně karistuských lodí při operacích v atmosféře. Hlavně hlídkování proti reptiliánským a maitrejským operacím, přítomnosti. Nemají povoleno létat atmosférou, ale stejně to dělají, takže je to věčná smrtící hra na kočku a myš.
Ano, někdy sestřelují regresivní vesmírné lodě, jak se stalo před několika dny nad oblohou státu Washington, čehož byly svědky tisíce lidí, nebyl to žádný meteor, ale loď, která se rozpadla v atmosféře.
Důvod, proč s vámi a s Robertem o takových věcech téměř nemluvíme, je ten, že je považujeme za sotva transcendentní. To se děje už přinejmenším desítky let, aniž by to mělo na cokoli vliv.Gosia: A co čistění DUMB? A co má Federace za lubem?
Anéeka: Co se děje? O nich se hodně mluví a mluví se o nich už mnoho let, přinejmenším od začátku roku 2000 a samozřejmě i v poslední době. Z našeho pohledu o tom nevidíme žádné důkazy. Federace se k ničemu nemá. Prostě tam jen sedí a monitoruje. Opět to vede k myšlence, kterou neustále opakují ti, kteří hovoří s ″mimozemšťany″, že pomoc je za rohem a že Federace vše vyklízí, aby osvobodila lidstvo. Nic z toho nevidíme. Dokonce ani to, že občas sestřelí drakobijskou loď. Vidíme a chápeme, že Federace je zde tak mocná, že likviduje vše, co jde proti tomu, co má v plánu, včetně reptiliánských a maitrejských lodí, ale to neznamená, že pracují na záchraně nebo ″osvobození″ lidstva. Znamená to jen, že udržují to, co chtějí, aby lidé na Zemi neviděli víc, než co vidět musí. Sestřelení těch lodí, nebo dokonce vyčištění DUMB, pokud k tomu vůbec dojde, je jen udržování Matrixu. Nic víc. Stejně jako vždy, další den v kanceláři, nic víc.

Pořád trváme na tom, že Federace nepřijde zachránit lidstvo, jak by si přáli. Už by to dávno udělali. Nikdy nezachránili lidstvo před hrůzami, které si sami přivodili, jak to vidí Federace. Takže ne, nemohou zastavit to, co přichází na lidstvo, a to jsou temné časy. S tolika očkovanými lidmi musí ″plandemie″ a její následky prostě proběhnout, prostě se musí stát hned, v dobrém i zlém. S účinky vakcín už není cesty zpět. Stane se to a basta! Lidé, kteří zůstávají v boji, v něm musí pokračovat. A i když věci vypadají chmurně, temně a strašně, musí si zachovat ducha a prostě přečkat bouři a být velmi silní v mysli i duchu. Musí vědět, že je čeká spousta smrti a zkázy, ale je možné to přežít. Takže lidé, kteří jsou dostatečně silní, aby přežili hrůzy, mají šanci přežít. Nezapomeňte, že ilumináti, kteří jsou jednou z úrovní, vždy ustoupí ze svých plánů, když lidé řeknou rozhodné NE. Problém je v tom, že nyní to neřídí samotní ilumináti, ale mnohem hlubší úrovně tohoto systému kontroly nad Zemí. Bylo to organizováno z ne-lidských úrovní ET, s využitím reptiliánské úrovně a úrovně Maitre, jako součást této zvrácené hry nebo agendy. To je nad reptiliány. Je to Federace.

Starají se a musí se řídit vesmírným právem. Federace je tolerantní, ale v obou směrech. To znamená, že by byla tolerantní i k těm, kteří říkají ne a kteří mohou vytvořit vlastní společnost nebo vyvinout strategii boje proti této tyranii. Ale jak to vidím já, být takhle permisivní v obou směrech se rovná nejen zločinné nedbalosti, ale také tomu, že pro lidi prostě z praktického hlediska ani neexistují. Nestane se, že se objeví Síly Federace, aby zachránily lidi. Lidé s tím musí bojovat sami. S malou nebo žádnou pomocí.

Gosia: Řekla jsi, že Federace jen sedí a monitoruje? Povolují, nebo organizují?
Anéeka: Vidím to jako cibuli. Na jedné úrovni řídí, z druhé prostě povolí. Život jako takový není jen to, co lidé mohou vidět ze Země, ale také vliv, který přijímají z hlubších úrovní téže ″hry″.

Gosia: To znamená, že jedna úroveň Federace to řídí a druhá pouze monitoruje? Která úroveň to řídí?
Anéeka: Jaká úroveň? Existuje jedna úroveň reality, věcí, úroveň lidského vnímání, pak je hlubší úroveň, kde je to všechno řízeno Tajnými společnostmi, pak ještě hlubší, která je vedena regresivními reptiliánskými a šedými nelidskými rasami, a ještě hlubší úroveň, která je Tajnými společnostmi, které řídí tyto rasy, a pak jejich spojení s úrovněmi Federace, také umístěné nebo strukturované jako cibule, jedna úroveň nemusí nutně vědět, co dělá ta druhá, rozděleně. Věříme, že to bylo zorganizováno z úrovně, kde se Tajné společnosti řízené lidmi, nejhlubší lidská úroveň setkává s Tajnými společnostmi, které řídí reptiliánské a maitrejské úrovně. Ale velmi pravděpodobně to může sahat hlouběji.
Koordinují se s Federací, ale nemůžeme s jistotou vědět, jak moc a jak. Máme podezření, že komunikují přímo s úrovněmi přinejmenším Saturnské federace, přeskakují místní úroveň Federace Viera, protože zástupce ve Vieře dobře známe a věříme jim, že nic z toho, co se děje, na Zemi nevytvářejí, nezpůsobují ani neorganizují. Musím trvat na tom, že zdejší orgány Federace jsou zděšeny a vyděšeny tím, co se děje, a nesouhlasí s tím, ale také mají svázané ruce vlastními omezeními kvůli vesmírnému právu a pravidlům, která dodržujeme i my.
My, Taygetané, nemůžeme pomoci přímějšími způsoby, jako jsou přímé vojenské akce nebo dokonce lehčí věci, protože bychom se stali agresory a vesmírnými vetřelci na Zemi! Totéž platí i pro zbytek zdejší Federace.

Gosia: Vy byste působili proti vesmírným útočníkům, kteří už agresory jsou. Maitre a všichni ti s jejich nelidskou technikou.
Anéeka: To můžeme tvrdit a tvrdíme, ale pak je to otázka perspektivy a právních záležitostí, což z toho všeho dělá noční můru. Ve Federaci existuje spousta byrokracie. Jsme si zcela jisti, že to organizují hluboké lidské i nelidské úrovně bytostí na Zemi. Kdo jim pomáhá zvenčí? To nevíme, ale jsme si také docela jistí, že jim pomáhají vyšší než místní úrovně Federace.

Gosia: Děje se něco na Marsu? Nějaké základny na Měsíci, které se zakládají nebo zřizují?
Anéeka: Na Marsu nic nového. Žádná základna na Měsíci, ale to může být zkreslená informace, protože na Měsíci jako na základně, jako na vesmírné stanici umělého původu, probíhá velký provoz tam a zpět. Vše povoleno Federací. Už léta, ale mohu říci, že v posledním roce nebo tak nějak, tam byla velká aktivita. Je to logické, protože to může být užitečné místo, pokud se podaří obnovit některé oblasti jako místo pro instalaci zařízení nebo pro umístění operací. Není to důlní dílo.
Ale ne ze SSP. Nebo jen v případě koordinace se silami Federace, a to pochybuji, že je SSP. SSP má kolem Marsu větší aktivitu. A kdo řídí SSP? Stejné hluboké úrovně, kde se mísí lidé s reptiliány. Je to smíšené kabalisticko-lidské s kabalistickými reptiliány.

Gosia: Stále nevím, jak to, že je tam pouštějí, jak to, že je z Marsu nevyhodí, když lidi nebo Reptiliány nepouštějí ze Země. Vždyť Alfratané (Kentauři) střílejí na reptiliánské lodě v zemské atmosféře, ale tam mají najednou celou třetinu planety?
Anéeka: Proto víme, že nejednají sami. Proto víme, že dostávají pomoc z vyšších úrovní Federace než Viera-lokální, protože volně tranzitují s kosmickými loděmi v prostoru Federace, ale daleko od Země. To znamená, že Federace je s nimi na té či oné úrovni.
Proč jsou tyto SSP povoleny? Protože jsou pod kontrolou Federace. My odsud nemáme v rukou všechny odpovědi. Ale víme, že to znamená, že máme stínovou úroveň Federace a dokonce i místní úroveň Viery to akceptuje.
https://swaruu.org/transcripts/exopolitics-space-news-for-jeanclaude-s-show-conversation-with-aneeka-of-temmer

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/

Zpět