1691 Rozhovor s drakem Ojlit

[ Ezoterika ] 2021-11-22

Nedávno jsem potkal jednoho ze zástupců dračí civilizace. Viděl jsem úžasně krásného černého draka jménem URUMAS, s velmi hlubokým pohledem!

A: Hranice mezi světy ztenčily, a protože to není vaše první zkušenost s komunikací s civilizacemi, bylo snadné a rychlé navázat kontakt. To, co se děje s lidstvem, samozřejmě nemůže nikoho nechat lhostejným. Proto je nyní taková pozornost věnována vám, lidem a vaší planetě. Je to velmi důležité! Faktem je, že zkušenost planety Země a lidí je jedinečný fenomén. Nikdy se to nestalo, takže je zájem!

Q: Budeme my lidé schopni provést přechod, o kterém mluví?
A: To je komplexní problém. Řekl bych, že ne všichni lidé. To je pohled zvenčí, bez posuzování. Protože těmito procesy nikdy nikdo neprošel a není známo, jak by se ostatní bytosti zachovaly, kdyby byly na místě lidí!

Q: Planeta zvyšuje vibrace, hodně se o tom mluví.
A: Ano, tato část informací vám byla předána a probuzené duše dokonale chápou, o co jde. Většina lidstva si proměny neuvědomuje. Proto byl proces prodloužen. Všechno se mělo stát (přechod na novou úroveň) už v roce 2012. Protože většina lidstva nebyla připravena (nebyla naverbována kritická masa), nic se nestalo. Nyní končí nový cyklus 12 let a vy chápete (ti, kdo se probudili), že nyní nebudete moci rok 2024 zase projít bez povšimnutí! Stále vám zbývá čas na pochopení, přijetí, zapamatování si, proč jste tady. Ne každému se to samozřejmě podaří. Kritické množství pro přechod na novou úroveň již bylo naverbováno a kdo nemůže (nemá čas, nechce), bude jednoduše pokračovat v cestě evolučního vývoje na jiných 3D planetách, nebo na planetárním dvojníku Země 3D (již byla vytvořena).

Některé duše, které nyní opouštějí svá těla, si pro sebe zvolily tuto cestu, aby plně pochopily, uzavřely a propracovaly zkušenost duše ve 3D hustotě. Mnozí nyní záměrně odcházejí, aby mohli zážitek zdokonalit ve 3D. Neznamená to špatné, jen to potřebují.
Neměli byste si myslet, že všichni ti, kteří nyní opouštějí svá těla (umírají), se ukázali jako nehodní přesunu do vyšší hustoty. To není pravda!!!
Za prvé, duše mají různé cesty. Mnozí nyní odcházejí, protože smlouvy jsou dokončené. Duše zcela naplnily zkušenostmi buňky duše, které mohly být naplněny inkarnací do lidských těl. Půjdou do jiných světů, do jiných hustot za dalšími zkušenostmi!
Za druhé, pro některé fyzická těla nevydrží transformaci, ale úroveň vědomí je dostatečně vysoká a to stačí k přechodu na jinou úroveň.
Neexistují žádné dobré nebo špatné možnosti, jak pokračovat v cestě duše. Všechny možnosti jsou úžasné, protože duše jsou různé a zkušenosti (úkoly) jsou také odlišné!

Zdroj: https://absolutera.ru/article11952

Zpět